X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Ból krzyża na początku ciąży
Odpowiedz

Ból krzyża na początku ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Anka94 Autorytet
    Postów: 415 113

    Wysłany: 16 października 2022, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć,jest w 7tyg ciąży , 5dni badanie USG , wszystko było dobrze. Od kilku dni czuje delikatny ból krzyża i jakby rozpychanie ,rozciąganie w brzuchu ( takie niby bezbolesne skurcze) jakbym zaraz miała dostac okres ,nie mam plamien ani krwawień. Czy któraś z Was miałam takie objawy i nie było to nic złego ? Jest po poronieniu ,więc swiruje

    ONA jeszcze 27l ,ON 30lat
    Listopad 2021 - ciąża biochem 🤔
    Kwiecień 2022 -poronienie 9tydz/12tydz😭😇
    Walczymy o spełnienie jedynego marzenia- CHCEMY BYĆ RODZICAMI 👶👪
  • ewka_89 Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 1 listopada 2022, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj, ja nie czuje skurczy jak na okres, ale boli mnie bardzo krzyż i czuje się jakbym była cala sztywna. Mam takie dziwne uczucie od jakiegoś tygodnia..

    Właśnie szukam jakiś ćwiczeń rozciągających, może to pomoże.

    Jak chodzi o rozciąganie to czasami czuje rozciąganie macicy, na początku było to dość uciążliwe, teraz znowu jak są dni, że nic nie czuje, to martwię się czy jest ok.
    chyba tylko spokój nas uratuje :)

    Obecnie 7tc.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ