X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr ból krzyża
Odpowiedz

ból krzyża

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2015, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem w 11t4d ciąży i dzis w nocy zaczął bolec mnie krzyż,ze nie mogłam spac..nie mogłam znaleźć sobie odpowiedniej pozycji do spania :(
    Dalej okropnie mnie boli i juz gdzies przeczytałam,ze to objaw ciazy obumarłej..
    Czy Was tez zaczął boleć w którymś momencie krzyż?

  • madu Autorytet
    Postów: 1403 1326

    Wysłany: 31 marca 2015, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem dokładnie na tym samym etapie ciąży co Ty. Krzyż boli mnie od jakiś 4 dni, szczególnie w nocy i po całym dniu. Wczoraj byłam na USG i dziecię ma się świetnie:)
    Jeśli sie martwisz, to idź na dodatkowe USG.

    21.10.2015 Leon <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2015, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ufff...To znaczy bylam teraz w czwartek,czyli praktycznie trzy dni temu i teraz idę na prenatalne 10 kwietnia,wiec moze lepiej poczekam te pare dni..
    Ulga,ze i Ty tak masz:)
    Czyli moze to normalne...:)

  • madu Autorytet
    Postów: 1403 1326

    Wysłany: 31 marca 2015, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę, że nie ma się czym martwić o ile nie jest tak, że boli Cię ciągle przez dłuższy czas, wtedy zadzwoniłabym jednak do gin i zapytała, czy to normalne. Ja mam epizody bólu poza tym mam jeszcze mdłości, które mnie uspakajają, że z dzidzią wszystko ok ;)

    21.10.2015 Leon <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2015, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz cale szczęście mdłości nie mam od 1,5 tygodnia;) pewnie na dniach tez sie ich pozbędziesz.
    No właściwie to jest bol jednostajny...Od dzis w nocy...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2015, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam wszystkie objawy ciążowe w ostatniej ciąży do momentu krwawienia..wtedy poroniłam,takze dla mnie juz zaden objaw ciążowy nie oznacza,ze wszystko jest dobrze..Chyba jednak poczekam te 9dni..

  • madu Autorytet
    Postów: 1403 1326

    Wysłany: 31 marca 2015, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dddodiii, przeszlo Ci, czy nadal boli?

    21.10.2015 Leon <3
  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 31 marca 2015, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie powtarzajcie wątków :)

    Tu macie więcej informacji :
    https://bellybestfriend.pl/forum/i-trymestr/5-tc-lekki-bol-krzyza,7033.html

    zrz69vvj69ave0jf.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Więcej informacji? Chyba nie. Dziewczyny tam piszą o krótkotrwałym bólu i to w 5tc,czyli wtedy,kiedy jeszcze nawet zarodka nie widac! To chyba roznica! Ja pisze o mega silnym ciągłym bólu krzyża .

    Madzia890722 lubi tę wiadomość

  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie plecy bolą od 10 tc do dnia dzisiejszego i też mega bolą - to jest jak najbardziej normalne. Więc u Was zapewne też.
    Jest dużo informacji na temat bólu krzyża na każdym etapie ciąży-wysrarczy wpisać w wyszukiwarkę,poza tym ból krzyża w ciąży przeważnie oznacza jedno i to samo,bez względu czy to jest 5,10 czy 20 tc.
    Miłego dnia :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 kwietnia 2015, 09:51

    zrz69vvj69ave0jf.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmmm...wpisalam w wyszukiwarkę i wyczytałam mnóstwo bzdur na temat poronienia i ze to jest normalne,ale jak brzuch urośnie...
    Naczytalam sie tego wszystkiego i dlatego postanowiłam napisac tutaj do dziewczyn,ponieważ z pewnością nie tylko ja mam ten problem...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdyby tak "wystarczyło wpisać w wyszukiwarkę" cos co nas martwi,to chyba to forum nie byloby potrzebne...a jest potrzebne,bo wymieniamy sie doświadczeniami..

  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnie. Spuść ciśnienie i się na mnie nie wyżywaj.
    Nie wiem gdzie to wpisywałaś,ale ból krzyża najczęściej oznacza powiększanie się macicy. Ja mam z tym bardzo często problem i boli tak,że płaczę. Niestety trzeba przez to przejść i jest to normalne. Może pomóc masaż,choć mi pomagał na chwilę.
    Czasem łykałam Apap ale to w ekstremalnych bólach. I zawsze boli w tym samym miejscu- krzyż,czasem promieniuje aż do łopatek.
    Jak masz takie mocne obawy,że coś jest nie tak idź po prostu do lekarza bo internet nie jest wyrocznią.
    Może to Cię trochę uspokoi:

    https://parenting.pl/portal/bol-kregoslupa-w-ciazy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 kwietnia 2015, 17:09

    zrz69vvj69ave0jf.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O! Dziękuję Ci bardzo za pomoc :) A czy to prawda,ze jak okladalam sobie dolna część pleców wczoraj termoforem z goraca woda,to poronie? Bo juz wszyscy wkoło zdążyli mnie nastraszyć.

  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też sobie termofor przykładałam,ale owijałam go w ręcznik.
    Można ale nie bezpośrednio na plecy-lepiej dmuchać na zimne.
    Zdania są podzielone dlatego nie rób tego za często a dla pewności na wizycie zapytaj lekarza.

    Cieszę się,że trochę Cię uspokoiłam :P
    I nie myśl ciągle o poronieniu bo dzidziuś czuje Twój stresik :/

    Ps. na tej stronie co Ci wysłałam jest bardzo dużo cennych informacji- to moja druga lektura :P

    Pozdrawiam :)

    zrz69vvj69ave0jf.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzis idę do giną,mam nadzieje,ze z dzidzia wszystko w porządku...Ja juz z bólu nie mogę :( W zyciu takiego bólu nie miałam...
    Dziękuję Ci za pomoc...myslalam,ze więcej przyszłych mam ma takie bóle...ale chyba jednak nie :(

  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daj znać jak będziesz po lekarzu :)

    zrz69vvj69ave0jf.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bylam:) dobrze,ze poszłam,bo podejrzewa zapalenie pęcherza i jutro idę na badanie moczu...Najlepsze,ze w nocy spać nie mogłam...rano zasnęłam na dwie godziny,budzę się,a tu nic nie boli!!!:) ale w zamian za to dostałam dzisiaj takiej palpitacji serca,ze caly dzień oddychać nie mogłam...straszna meczarnia...no i musze iść do kardiologa...
    Moral z tej bajki taki,ze nie należy lekceważyć żadnego bólu i o wszystkim mowic lekarzowi :) O! :)

  • justa1234 Autorytet
    Postów: 2280 2565

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobiety ja tak z innej beczki otóż męczą mnie zaparci i pytanie moje jest czy mogę sobie zapodać czopka glicerynowego?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj nie wiem...lepiej zapytaj lekarza,a pijesz duzo wody?

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ