X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr ból krzyża
Odpowiedz

ból krzyża

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Mnóstwo jest informacji w necie na ten temat.

    https://parenting.pl/portal/czopki-glicerynowe


    justa1234 wrote:
    Kobiety ja tak z innej beczki otóż męczą mnie zaparci i pytanie moje jest czy mogę sobie zapodać czopka glicerynowego?

    zrz69vvj69ave0jf.png


  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ciąży zazwyczaj jest dużo badan- ale to bardzo dobrze,bo zawsze się odkłada na później a teraz to trzeba i już :)
    Porobisz wszystko i będziesz spokojniejsza :)

    Najważniejsze,że dzidzia ma się dobrze.
    Niech rośnie zdrowo :)




    dddodiii wrote:
    Bylam:) dobrze,ze poszłam,bo podejrzewa zapalenie pęcherza i jutro idę na badanie moczu...Najlepsze,ze w nocy spać nie mogłam...rano zasnęłam na dwie godziny,budzę się,a tu nic nie boli!!!:) ale w zamian za to dostałam dzisiaj takiej palpitacji serca,ze caly dzień oddychać nie mogłam...straszna meczarnia...no i musze iść do kardiologa...
    Moral z tej bajki taki,ze nie należy lekceważyć żadnego bólu i o wszystkim mowic lekarzowi :) O! :)

    zrz69vvj69ave0jf.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Okazalo sie ,ze mam ostre zapalenie pęcherza...Badania miałam ostatnio jakies dwa tygodnie temu i wtedy wyszlo wszystko idealnie.
    Mam brać furaginum,gin pytal,czy nie krwawię...jestem przerażona,bo naczytalam sie znowu tyle o zapaleniu pęcherza w ciazy:( i jeszcze te tabletki...strasznie się boje:(

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ