X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr ból krzyża
Odpowiedz

ból krzyża

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2015, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem w 11t4d ciąży i dzis w nocy zaczął bolec mnie krzyż,ze nie mogłam spac..nie mogłam znaleźć sobie odpowiedniej pozycji do spania :(
    Dalej okropnie mnie boli i juz gdzies przeczytałam,ze to objaw ciazy obumarłej..
    Czy Was tez zaczął boleć w którymś momencie krzyż?

  • madu Autorytet
    Postów: 1403 1326

    Wysłany: 31 marca 2015, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem dokładnie na tym samym etapie ciąży co Ty. Krzyż boli mnie od jakiś 4 dni, szczególnie w nocy i po całym dniu. Wczoraj byłam na USG i dziecię ma się świetnie:)
    Jeśli sie martwisz, to idź na dodatkowe USG.

    21.10.2015 Leon <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2015, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ufff...To znaczy bylam teraz w czwartek,czyli praktycznie trzy dni temu i teraz idę na prenatalne 10 kwietnia,wiec moze lepiej poczekam te pare dni..
    Ulga,ze i Ty tak masz:)
    Czyli moze to normalne...:)

  • madu Autorytet
    Postów: 1403 1326

    Wysłany: 31 marca 2015, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę, że nie ma się czym martwić o ile nie jest tak, że boli Cię ciągle przez dłuższy czas, wtedy zadzwoniłabym jednak do gin i zapytała, czy to normalne. Ja mam epizody bólu poza tym mam jeszcze mdłości, które mnie uspakajają, że z dzidzią wszystko ok ;)

    21.10.2015 Leon <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2015, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz cale szczęście mdłości nie mam od 1,5 tygodnia;) pewnie na dniach tez sie ich pozbędziesz.
    No właściwie to jest bol jednostajny...Od dzis w nocy...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2015, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam wszystkie objawy ciążowe w ostatniej ciąży do momentu krwawienia..wtedy poroniłam,takze dla mnie juz zaden objaw ciążowy nie oznacza,ze wszystko jest dobrze..Chyba jednak poczekam te 9dni..

  • madu Autorytet
    Postów: 1403 1326

    Wysłany: 31 marca 2015, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dddodiii, przeszlo Ci, czy nadal boli?

    21.10.2015 Leon <3
  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 31 marca 2015, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie powtarzajcie wątków :)

    Tu macie więcej informacji :
    https://bellybestfriend.pl/forum/i-trymestr/5-tc-lekki-bol-krzyza,7033.html

    zrz69vvj69ave0jf.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Więcej informacji? Chyba nie. Dziewczyny tam piszą o krótkotrwałym bólu i to w 5tc,czyli wtedy,kiedy jeszcze nawet zarodka nie widac! To chyba roznica! Ja pisze o mega silnym ciągłym bólu krzyża .

    Madzia890722 lubi tę wiadomość

  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie plecy bolą od 10 tc do dnia dzisiejszego i też mega bolą - to jest jak najbardziej normalne. Więc u Was zapewne też.
    Jest dużo informacji na temat bólu krzyża na każdym etapie ciąży-wysrarczy wpisać w wyszukiwarkę,poza tym ból krzyża w ciąży przeważnie oznacza jedno i to samo,bez względu czy to jest 5,10 czy 20 tc.
    Miłego dnia :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 kwietnia 2015, 09:51

    zrz69vvj69ave0jf.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmmm...wpisalam w wyszukiwarkę i wyczytałam mnóstwo bzdur na temat poronienia i ze to jest normalne,ale jak brzuch urośnie...
    Naczytalam sie tego wszystkiego i dlatego postanowiłam napisac tutaj do dziewczyn,ponieważ z pewnością nie tylko ja mam ten problem...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdyby tak "wystarczyło wpisać w wyszukiwarkę" cos co nas martwi,to chyba to forum nie byloby potrzebne...a jest potrzebne,bo wymieniamy sie doświadczeniami..

  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnie. Spuść ciśnienie i się na mnie nie wyżywaj.
    Nie wiem gdzie to wpisywałaś,ale ból krzyża najczęściej oznacza powiększanie się macicy. Ja mam z tym bardzo często problem i boli tak,że płaczę. Niestety trzeba przez to przejść i jest to normalne. Może pomóc masaż,choć mi pomagał na chwilę.
    Czasem łykałam Apap ale to w ekstremalnych bólach. I zawsze boli w tym samym miejscu- krzyż,czasem promieniuje aż do łopatek.
    Jak masz takie mocne obawy,że coś jest nie tak idź po prostu do lekarza bo internet nie jest wyrocznią.
    Może to Cię trochę uspokoi:

    https://parenting.pl/portal/bol-kregoslupa-w-ciazy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 kwietnia 2015, 17:09

    zrz69vvj69ave0jf.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O! Dziękuję Ci bardzo za pomoc :) A czy to prawda,ze jak okladalam sobie dolna część pleców wczoraj termoforem z goraca woda,to poronie? Bo juz wszyscy wkoło zdążyli mnie nastraszyć.

  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też sobie termofor przykładałam,ale owijałam go w ręcznik.
    Można ale nie bezpośrednio na plecy-lepiej dmuchać na zimne.
    Zdania są podzielone dlatego nie rób tego za często a dla pewności na wizycie zapytaj lekarza.

    Cieszę się,że trochę Cię uspokoiłam :P
    I nie myśl ciągle o poronieniu bo dzidziuś czuje Twój stresik :/

    Ps. na tej stronie co Ci wysłałam jest bardzo dużo cennych informacji- to moja druga lektura :P

    Pozdrawiam :)

    zrz69vvj69ave0jf.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzis idę do giną,mam nadzieje,ze z dzidzia wszystko w porządku...Ja juz z bólu nie mogę :( W zyciu takiego bólu nie miałam...
    Dziękuję Ci za pomoc...myslalam,ze więcej przyszłych mam ma takie bóle...ale chyba jednak nie :(

  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daj znać jak będziesz po lekarzu :)

    zrz69vvj69ave0jf.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bylam:) dobrze,ze poszłam,bo podejrzewa zapalenie pęcherza i jutro idę na badanie moczu...Najlepsze,ze w nocy spać nie mogłam...rano zasnęłam na dwie godziny,budzę się,a tu nic nie boli!!!:) ale w zamian za to dostałam dzisiaj takiej palpitacji serca,ze caly dzień oddychać nie mogłam...straszna meczarnia...no i musze iść do kardiologa...
    Moral z tej bajki taki,ze nie należy lekceważyć żadnego bólu i o wszystkim mowic lekarzowi :) O! :)

  • justa1234 Autorytet
    Postów: 2280 2565

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobiety ja tak z innej beczki otóż męczą mnie zaparci i pytanie moje jest czy mogę sobie zapodać czopka glicerynowego?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj nie wiem...lepiej zapytaj lekarza,a pijesz duzo wody?

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ