X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Ból kręgosłupa z mojej głupoty
Odpowiedz

Ból kręgosłupa z mojej głupoty

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • paulina_b Ekspertka
    Postów: 149 75

    Wysłany: 15 września 2014, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej
    Mam pytanie. Wczoraj mój synek się się przewrócił i płakał. Przybiegł do mnie przytulił się i wskoczył na ręce. I niestety w momencie podnoszenia, trochę źle złapałam synka no i się przedźwignęłam. Boli jak cholera odcinek lędźwiowy. nie mogę się schylić kucnąć anie sprzątać. Czy macie jakieś pomysły czym mogę zmniejszyć ból?

    f2wl3e5eod41wpzo.png
    nzjd3e3kx5yd7z3q.png
  • MisiaMisia Autorytet
    Postów: 1459 1981

    Wysłany: 15 września 2014, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oprócz paracetamoli niczego nie możesz więcej zastosować. Paracetamol zadziała, jak będziesz brała go regularnie. Nie można jednak oczekiwać cudów. Najlepiej to wyleżeć.

    MisiaMisia
    rfxgdqk3jsp86isr.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ