BellyBestFriend
Odpowiedz
Forum > I trymestr > Ból brzucha I trymestr
Rozpocznij swój osobisty, inteligentny kalendarz ciąży BellyBestFriend!
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

truskawa
Autorytet
177

Wysłany: 2 maja, 07:02
Cytuj | (0) | Zgłoś
Czy któraś z was odczuwala bóle jajnika i pachwin na początku 7 tygodnia? Wczoraj caly dzien bolal mnie brzuch dzis też ale bardziej bolą mnie pachwiny. Dzis pojade do lekarza bo sie denerwuje to moja 2 ciaza pierwsza poronilam. Jest to taki ciągły bol.

Starania od marca 2016
Zapalenie prostaty u męża słabe parametry nasienia wrzesień 2017
Wyleczenie prostaty 23 grudnia 2017
Wizyta z klinice niepłodności kwiecień 2018
IUI 26.06.2018 nieudane
Icsi pazdziernik 2018 poronienie 6 tydzien

Zlaania1
Autorytet
243

Wysłany: 7 maja, 11:43
Cytuj | (0) | Zgłoś
Mnie od początku ciąży do teraz czasami bolą pachwiny. Czasami aż kuleję. Głównie po prawej stronie. Mój lekarz nue widzi w tym nic złego. Kazał mi się skontaktować z fizjoterapeutą.

f2wl3e5ezuvtsoio.png
m3sxs65gpzatsm6i.png
09.04.2019 - Crl 9.3 mm ,jest ❤
15.05.2019 - Crl 6.1 cm 😀
28.06.2019 - 270 g 😊

Robak
Koleżanka
5

Wysłany: 24 maja, 09:29
Cytuj | (0) | Zgłoś
Mnie cały czas coś kłuje czy boli :/ to w podbrzuszu, biodrach, piersi, plecach..

vd9qgz9.png

Ryjek
Ekspertka
94

Wysłany: 27 maja, 17:35
Cytuj | (0) | Zgłoś
Mam nadzieję, że to normalne i nie jest to np. ciąża mnoga xD Bo też mnie boli od samego początku podbrzusze, przy pachwinach głównie. Teraz ok. 5-6 tydzień. W środę idę do gina, to mnie pewnie uspokoi, że to normalne. Ale w pierwszej ciąży tak nie miałam.

OM: 26.04
28.05 beta 943
30.05 beta 2688
suple: femibion 1, omega-3, szelazo
fjblvec.png

Madziula100
Koleżanka
9

Wysłany: 28 maja, 13:29
Cytuj | (0) | Zgłoś
Dziewczyny tam w środku wszystko się rozciąga od pierwszych chwil ciąży, więc pewnie dlatego miewamy takie bóle. Miałam tak w pierwszej ciąży i mam teraz. Bardziej niebezpieczny jest dla nas pewnie nasz niepokój, dlatego zawsze warto skonsultować temat z lekarzem prowadzącym ciążę. Zbada, rozwieje wątpliwości i wszystko wróci do normy.

Czekam na Drugie Szczęście :)

Karolcia89
Autorytet
247

Wysłany: 31 maja, 19:15
Cytuj | (0) | Zgłoś
Witam. Jestem w 6 tygodniu ciąży, dokładnie 5,0. Dzisiaj byłam u lekarza, żeby potwierdzić ciążę. W macicy jest pęcherzyk z pęcherzykiem żółtkowym. Jedyne co mnie bardzo niepokoi to okropny ból miesiaczkowy z takim rozpieraniem w pochwie. Ból mam od wczoraj. Pojawia się w godzinach popołudniowych i boli mocno. Moja pani doktor powiedziała, że nie widzi nic niepokojącego... czy wy też miałyście takie bóle?

Przyznam, że dwie ciążę już poronilam, ale takich bóli jeszcze nie miałam:(

Wiadomość wyedytowana przez autora 31 maja, 19:15

05.01.2018 Aniołek 7t5d [*]
21.01.2019 Aniołek 9t6d [*] PJP
14.06.2019 Aniołek 8t [*] PJP

Obniżone białko Z

Dowiedz się więcej o swojej ciąży!

Sprawdź BellyBestFriend Premium

• kontrola przyrostu wagi
  • śledzenie rozwoju ciąży
  • dieta dla ciąży

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)