X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr bol brzucha
Odpowiedz

bol brzucha

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Martins Debiutantka
    Postów: 12 5

    Wysłany: 2 maja 2014, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny!jestem gdzies okolo 5tydzien w ciazy i bardzo sie niepokoje poniewaz pobolewa mnie brzuch! Staram sie juz dosc dlugo o dziecko (trzy poronienia byly po drodze) obecnie zajmuja sie mna w klinice plodnosci!We wtorek mialam robiona bete, pani do mnie zadzwonila i powiedziala ze wszystko jest w jak najlepszym porzadku a jak spytalam o te bole powiedziala ze to normalne! Nastepna wizyte mam w poniedzialek i pierwsze usg i do tego czasu chyba zwarjuje!dodam ze te bole nie sa az takie silne noi zadnych planiem tez nie mam

    klz9roeqrksghvxr.png[/url]
  • Picia Przyjaciółka
    Postów: 114 53

    Wysłany: 2 maja 2014, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana, to nic złego, ja jestem w 7 tygodniu i tez boli mnie brzuch, nie zawsze, ale kazdego dnia daje o sobie znac, tak jak na okres. Pytalam poloznej czy to normalne, to mowila, ze brzuch w zasadzie moze bolec cala ciaze, ale Twoje obawy sa oczywiscie uzasadnione, ale prosze myslec tylko i wylacznie pozytywnie :) Mysle, ze przez I trymestr jeszcze nas brzuszek bedzie mocniej pobolewal.

  • Martins Debiutantka
    Postów: 12 5

    Wysłany: 2 maja 2014, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje Picia za slowa otuchy:)) mam nadzieje ze wszystko jest ok

    klz9roeqrksghvxr.png[/url]
  • agattee Autorytet
    Postów: 731 208

    Wysłany: 3 maja 2014, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez o to ostatnio pytalam i mam tak samo jak Picia. W sumie jestem 5tydz i 3 dzien ale tez brzuch codziennie daje o sobie znac jak na okres. Jak to ktos juz napisal na forum - boli nas brzuch martwimy sie a jakby przestal bolec pewnie tez bysmy sie martwily czy wszystko w porzadku :P

    wff22n0ab6iac00e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2014, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie też boli brzuch... Jestem w 6 tygodniu, pielęgniarka powiedziała mi, że może boleć. Oczywiście też się martwię, mam nadzieję że niepotrzebnie.

  • Mr Nowa
    Postów: 2 1

    Wysłany: 4 maja 2014, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ale jak Was boli ten brzuch? Mnie tez boli, ale jakos inaczej, nie tak jak na okres. Sciska jakby i tak przez pachwiny idzie, sama nie wiem jak to okreslic. W kazdym razie nie do konca jak na okres, ale nie jest to tez nie do zniesienia. Jestem w 5t i 3d. Pierwsza wizyte mam dopiero w czwartek a na dodatek mieszkam w kraju gdzie wszystko bagatelizuja, wiec wole sama sie doksztalcac:)

  • GabiKOR Przyjaciółka
    Postów: 74 117

    Wysłany: 6 maja 2014, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny Mnie mój brzuch też nieźle straszy. Wczoraj trochę się nachodziłam i wieczorem (pojechałam do sklepu)ból stał się zbyt uciążliwy. Nie bolał mnie sam brzuch (on tylko delikatnie),tylko głównie nogi (w pachwinach)Nogi mi drętwiały i bolały jak na okres.Nieźle mnie przestraszyły te objawy.Ale na szczęście nic nie plamię.
    Dodam,że jestem po 3 poronieniach.
    Jak usiadłam w samochodzie wszystkie objawy ustąpiły. I nic się już więcej nie działo Dziś też jest ok
    Jutro mam 1 wizytę u ginki i już się nie mogę jej doczekać. Podpytam się o te bóle

    8p3oskjofs7x7hbx.png
  • madziad Koleżanka
    Postów: 51 21

    Wysłany: 22 maja 2014, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moje drogie w pierwszej ciąży ból brzucha towarzyszył mi cały 1 trymestr potem było lepiej. Brałam nospę w takich sytuacjach lub skopolan ale to już na recepte. Teraz jestem w drugiej ciąży i też towarzyszy mi ten sam ból i choć raz już to przeżyłam teraz też się martwie ale tak po prostu jest . Pytajcie lekarza jak sobie radzić. Kiedy bolą was brzuchy przede wszystkim odpocznijcie ,poleżcie mi to bardzo pomagała.

    37218bc88ec301f1022932c8ee636f84.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2014, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jestem w 6+4 tc. Jakiś czas temu pobolewał mnie brzuch. Natomiast od dwóch/trzech dni brzuch nie pobolewa. Nadal mam wrażliwe piersi i czasami mnie mdli, ale czy może nie być bólu brzucha? I jeszcze od kilku dni codziennie rano męczą mnie luźne stolce, trochę jak biegunka, ale tylko nad ranem. Czy któraś z Was miała podobnie i czy brzuch może raz pobolewać raz nie?

  • marcela29 Autorytet
    Postów: 1400 874

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, mam pytanie odnośnie tych boli brzucha, chyba jestem w bardzo wczesnej ciąży, dziś zrobilam test z popołudniowego moczu, dwie wyraźne krechy,, jutro IDE na bete,, od tygodnia mam bóle brzucha jak na @, dziś dzień po terminie miesiączki bóle trwają prawie cały dzień' nie plamie, z tego co czytam to normalne, ale trochę się boje bo ze wzg na kiepskie wyniki nasienia Meza czekalismy na invitro,, a tu taki CUD

    "Być może dla świata jesteś jedynie człowiekiem, lecz dla nas Twoich rodziców jesteś całym światem"
    Dwa wymarzone Cuda(czki) - Laura 13.02.2015 i Adaś 23.02.2017
  • Martins Debiutantka
    Postów: 12 5

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z mojego doswiadczenia moge powiedziec ze mialam tak samo na poczatku, bolal brzuch dokladnie jak na okres, martwilam sie bardzo bo tak jak pisalam wczesniej jestem po trzech poronieniach. Teraz jestem w 9 tygodniu, bol minol I wszystko jest w jak najlepszym porzadku, czasami zaboli ale juz nie tak czesto jak na poczatku, wiec wydaje mi sie ze nie powinnas sie martwic ale na twoim miejscu dla twojego spokoju powiedz o bolach lekarzowi:))

    klz9roeqrksghvxr.png[/url]
  • dorma Debiutantka
    Postów: 15 4

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 23:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chyba kazda z nas brzuch boli tez z nerwów ;/ martwimy sie o nasze malenstwa, kazda chce zeby było wszystko w pozadku wiec moze nas bolec ;) ja nerwowo za kazdym razem jak jestem w toalecie sprawdzam wkładke :) to juz obsesja ale chyba kazda z was ktora pragnie zobczyc pulsujacy punkcik na usg mnie zrozumie :-)


  • Agi Przyjaciółka
    Postów: 100 72

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam, dziewczyny od wczoraj wiem ze to ciąża i do tego plamienie biore duphaston i mam leżeć powiedzcie czy wasz ból to całe podbrzusze czy tylko okolica jajników...bo mnie wczoraj strasznie bolała lewa strona :( martwię się jak cholera jutro mam isc 2 raz na betę.5tydz i 1

  • MKA84 Przyjaciółka
    Postów: 73 31

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :)
    Mnie też boli brzuch. Od paru dni, boli mnie na zmianę, raz kłuje mnie z prawej strony, raz z lewej. Wczoraj już z tego wszystkiego zadzwoniłam do mojej pani ginekolog. Powiedziała, że póki nie ma plamień i krwawienia, to jest wszystko w porządku. Brzuch ma prawo pobolewać, bo rozciągają się więzadła podtrzymujące macicę i dlatego może promieniować aż do pachwin. Poradziła mi, żebym w razie czego wzięła nospę i póki co się nie martwiła :)

    1usa20mmczym2zt6.png
    39b4207dc37b7907.png
  • Evelineq Ekspertka
    Postów: 218 667

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Potwierdzam, brzuch we wczesnej ciąży boli zazwyczaj tak jak na okres, ale tez może kłuć i ciągnąć w pachwinach, jeśli nie ma plamień , lub żywej krwi to się nic złego nie dzieje, ale jak tylko coś was niepokoi to od razu dzwońcie do swojego lekarza on rozwieje wątpliwości :)

    agnb6 lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ