X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr ból brucha
Odpowiedz

ból brucha

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • mała-mi Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 1 marca 2015, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Kochane , mam taki probem robiłam test ciążowy i wyszedł pozytywny , lecz mam problem odnosnie brzucha. dzisiaj tak już mnie mocno boli jak na miesiączke ttak boli raz z jednej strony raz z drugiej :(
    Nie wiem co mam robić, mam iść teraz wieczorem do lekarza( bym szła do szpitala) , czy jutro rano isc do gnekologa?
    kochane wybaczcie , jezeli był taki temat wczescninej :( ale nie wiem co mam robic

  • hanula Znajoma
    Postów: 16 17

    Wysłany: 1 marca 2015, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, Kochana mam dokładnie tak samo. Pobolewają mnie jajniki, czasami jakieś ukłucie i ból tak jakby pod pępkiem. Ale czytalam ze w pierwszym okresie ciąży to normalne. Trzeba się zainteresować wtedy, gdy bóle juz są silne i niepokojące. Najlepiej wtedy pójść do Gina. :)

    uwo93e3kh0wi6ixc.png
  • Marribell Autorytet
    Postów: 569 819

    Wysłany: 6 marca 2015, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zazwyczaj lekarze przepisują nospe na tego typu bóle. Jeśli nie są one ostre i nie towarzyszy im krwawienie to wszystko w porządku. Ja takie bóle miałam do 9 tc..teraz czasem też coś zaboli. Wspomnij na wizycie o tym ale ogólnie to normalne :-)

    DAWID 03.09.2015 Nasz Cud
    ZUZIA 12 tydz [*] 13.08.2016 Nasz Aniołek
    BĄBELEK termin 11.10.2017 :-) rośniemy
    Pessar w 27 tc- wytrzymaj
  • Miu95 Autorytet
    Postów: 533 227

    Wysłany: 11 marca 2015, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze, że piszecie bo u mnie to samo. Bóle jajników i brzucha skłoniły mnie za namową znajomej do zrobienia testu 4 dni wcześniej i bum, cień kreski. Zrobiłam betę - ciąża!

    Generalnie cały czas mnie pobolewa, nie jakoś mocno chociaż są fragmenty bardziej "ciągnące", ale ja jestem z tych, które mają bardzoooo bolesne @. Dwa cykle temu nawet zemdlałam z bólu. Chyba jestem nadwrażliwa tam w środku :P

    W piątek powtarzam betę, potem wizyta u lekarza i dopiero odetchnę, jak powie że wszystko ok i jajo siedzi tam gdzie powinno.

    BYNZp1.png 7Hgfp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2015, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie też bolał brzuch, dosyć mocno, identycznie jak podczas miesiączki. Dodatkowo miałam uczucie wilgoci, więc ciągle sprawdzałam czy nie dostałam okresu. Na takie bóle brałam nospę. Bóle zaczęły się tydzień po owulacji i skończyły mniej więcej w 9 tygodniu. Teraz też czasami coś zaboli ale po chwili przechodzi, a z dzieckiem wszystko ok :-)

  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 11 marca 2015, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam takie bóle a zaraz 10tc mija :) głowa do góry a do lekarza, gdy pojawią się ostre bóle, skurcze, krwawienie ;)

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • Shibuya Autorytet
    Postów: 1968 1549

    Wysłany: 11 marca 2015, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurcze dobrze, że tu trafiłam bo już dzisiaj się tak martwiłam tymi bólami..

    ja wczoraj dowiedziałam się, że jestem w ciąży. Miesiączkę powinnam dostać w ten piątek dopiero. Strasznie się martwię, bo mam dziwne bóle w podbrzuszu. Nie są one bardzo bardzo silne,bardzo rzadko boli jak na okres, częściej Kłuje jakby mi ktoś igły wsadzał a innym razem taki jest ból jak na zaparcia albo biegunkę. Cały czas czuję, że ten brzuch mam. Strasznie się martwię, że dostanę ten okres mimo że kilka testów wyszło pozytywnych. Postanowiłam, że do ginekologa pójdę w przyszły czwartek bo wychodzi wg OM że teraz jest to 4+2 dni, więc trochę chyba za wcześnie na wizytę, ale może to głupio zabrzmi, ale stresuje się kaszlnąć, kichnąć czy się pochylić.. oprócz tych bóli brzucha bolą mnie tez piersi, mam wzdęcia i dokuczają mi gazy.
    Czyli uważacie, że nie ma się czym martwić?

    km5s8ribzosjb8kh.png
  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 11 marca 2015, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystko co wymieniłaś jest normalne a kichanie, kaszel czy nawet parcie przy zaparciach ci nie zaszkodzi ;)

    Shibuya lubi tę wiadomość

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • Shibuya Autorytet
    Postów: 1968 1549

    Wysłany: 12 marca 2015, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuję, mam nadzieję, ze będzie wszystko dobrze :)

    km5s8ribzosjb8kh.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ