X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Blade testy ciazowe.
Odpowiedz

Blade testy ciazowe.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Lajna Ekspertka
    Postów: 212 98

    Wysłany: 4 stycznia 2020, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 czerwca 2020, 10:30

    rfxg3e3ke5dy9hpj.png
  • alciak Autorytet
    Postów: 1073 441

    Wysłany: 4 stycznia 2020, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystko zależy od czułości testu, jeśli są innej firmy mogą pokazywać co innego, podobnie jeśli mocz jest np bardziej zagęszczony/rozwodniony, bo więcej czy mniej wypiłaś. Najlepiej teraz zrobić betę z krwi i sprawdzić czy przyrasta prawidłowo, nie analizuj testów, sama tak robiłam :D ale wiem dobrze, że to nie jest miarodajne ;) powodzenia! A co do grubości krechy, może owulacja się przesunęła, albo do zapłodnienia doszło w późniejszym czasie :)

    Lajna lubi tę wiadomość

    JULIA - godz. 7:27; 19.12.2016 r.
    57 cm, 3750 g szczęścia <3
    TYMON - godz. 9:16; 19.02.2020 r.
    57 cm, 3700 g szczęścia <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2020, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pierwszy test robiłam 5 dni przed miesiaczka (czuły) kreska była ledwo widoczna. Zrobiłam betę i już była 13.
    Potem gdy beta była już ponad 300 też zrobiłam Test z ciekawości i kreska była taka sama jak za 1 razem 😜
    Więc ja polecam zrobić betę od razu a nie wydawać na testy:)

    Lajna lubi tę wiadomość

  • Cat Debiutantka
    Postów: 7 1

    Wysłany: 4 stycznia 2020, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blada kreska nie ma znaczenia. Ja w 12 dniu po owulacji zrobiłam dwa testy, jeden markowy o czułości 10 za prawie 15 zł, drugi jakiejś firmy krzak o czułości 25 za 3 zł. Na drogim druga kreska była prawie niewidoczna, nawet pod światło. Na tanim była jasna, ale dało się bez problemu dojrzeć. w kolejnym dniu znów zrobiłam taki zestaw, drogi i tani, wyniki były takie same. Uznałam, że taniocha zakłamuje wynik i poszłam na wszelki wypadek na badanie beta hcg - wynik 100,46.
    Wnioski są 3 :) 1 - najlepiej robić co najmniej 2 testy na raz różnych firm, 2 - nie zawsze cena testu gwarantuje wiarygodność, 3 - warto wybrać się na badanie krwi, żeby się niepotrzebnie nie zastanawiać :)

    Lajna lubi tę wiadomość

    ckais65goza41cq9.png
  • Lajna Ekspertka
    Postów: 212 98

    Wysłany: 4 stycznia 2020, 23:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 czerwca 2020, 10:30

    rfxg3e3ke5dy9hpj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2020, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Potwierdzam . Ja pierwszy test zrobiłam 16dpo blada ledwo widoczna kreska ( po południu) beta wtedy 42 , następnego dnia rano - kreska jeszcze jaśniejsza praktycznie miałam tylko same czarne scenariusze A beta tego dnia wynosiła 108 , kolejne testy raz wyrazniejsze raz nie. Tak naprawdę dwie pięknie kreski wyszly mi tylko jeden raz gdzieś w 8-9 tygodniu
    Najlepiej zrobić bete i nie patrzeć na testy

  • Lajna Ekspertka
    Postów: 212 98

    Wysłany: 5 stycznia 2020, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 czerwca 2020, 10:30

    rfxg3e3ke5dy9hpj.png
  • alciak Autorytet
    Postów: 1073 441

    Wysłany: 5 stycznia 2020, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnie, wiem co myślisz, poczekaj do wtorku, idź na betę. Jeśli więcej piłaś tego dnia, będziesz miała inne zagęszczenie moczu, wystarczy, że wstaniesz w nocy do toalety, potem się czegoś napijesz, a innej nocy nie. Nie rób testów. Poczekaj do wtorku, aż laboratoria będą otwarte...spróbuj się uspokoić.

    JULIA - godz. 7:27; 19.12.2016 r.
    57 cm, 3750 g szczęścia <3
    TYMON - godz. 9:16; 19.02.2020 r.
    57 cm, 3700 g szczęścia <3
  • Macey Ekspertka
    Postów: 267 96

    Wysłany: 20 lutego 2020, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja milam mega blada kreskę a hcg prawie 70 / drugi dzień to samo. A test miał czułość 10 🤷‍♀️


    Październik 2020
    💜💜 dwie dziewczynki
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ