X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr biegunka w ciazy
Odpowiedz

biegunka w ciazy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • patussia Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 1 lipca 2014, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy biegunka w ciazy a z nią wraz ból żołądka to normalne ? To moja 2 ciąża pierwsza obumarla 3 miesiące temu w 12 tygodniu .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2014, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak! Ja tam miałam i powiedziano mi, że to normalne. Ale i tak powinnaś iść do lekarza bo odwodnienie nie jest wskazane. Poza tym nie wszystkie leki przeciwbiegunkowe można brać!
    Smecta jest w miarę bezpieczna, ale nie w dużych ilościach.
    Zrób sobie dietę. To co można jeść:
    - rozgotowany ryż
    - banany
    - suchary
    - jajka na twardo ( ale nie takie żeby były zielone, bo są ciężkostrawne)
    - twarogi ale bez zawartości kwaśnej śmietany
    - suszone morele

  • patussia Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 1 lipca 2014, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję bardzo ! Do lekarza dopiero za 2 tygodnie na 1 wizytę to mój 7 tydzień ciąży według om mieszkam w londynie wiec ciężko z lekarzami

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ