X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Biały śluz w 6 tc. Czy mam się martwić?
Odpowiedz

Biały śluz w 6 tc. Czy mam się martwić?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Księżna Ekspertka
    Postów: 196 185

    Wysłany: 7 listopada 2018, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, dziś rano wyleciał sobie bardzo biały śluz wodnisty tak w ilości małej łyżeczki od herbaty i czuję jakby miał zaraz znów wypłynąć. Czy to normalne? Jakieś specjalne bóle mi nie towarzyszą, jedynie takie lekkie jak w czasie okresu.

  • Ania0306 Autorytet
    Postów: 844 372

    Wysłany: 7 listopada 2018, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja cały czas od początku ciąży mam biały i wodnisty śluz. Różne mam dni raz jest go dużo a raz praktycznie wcale. Nie martw się. Martwić byś się mogła jakby ten śluz miał inny kolor co mogłoby świadczyć o infekcji ale biały jest jak najbardziej prawidłowy :)

    Nacha lubi tę wiadomość

    08.02.2019 ❤ Julka 39t i 1d 2645g 51 cm
    iv09jw4z1f5kql8q.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 7 listopada 2018, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To normalne w ciazy. Zmienia sie gospodarka hormonalna.

    Nacha lubi tę wiadomość

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Księżna Ekspertka
    Postów: 196 185

    Wysłany: 7 listopada 2018, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uff, dzięki dziewczyny :). Wolę zapytać tu na forum nawet wydawałoby się o najgłupsze rzeczy, niż czytać różne głupoty w internecie, gdzie same choróbska wymyślają.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ