BellyBestFriend
Odpowiedz
Forum > I trymestr > Biała herbata w ciąży
Rozpocznij swój osobisty, inteligentny kalendarz ciąży BellyBestFriend!
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

patrycjaaa
Koleżanka
Postów: 36
14

Wysłany: 27 stycznia 2021, 10:58
Cytuj | (0) | Zgłoś
Cześć przyszłe Mamuśki! Zestresowałam się trochę i chyba potrzebuję pocieszenia :( Jestem w 9tc i do tej pory codziennie miałam swoje małe napojowe rytuały, mianowicie codziennie piłam sobie jedną kawkę (lekarz pozwolił na max 2) oraz kubek białej herbaty - tego nie konsultowałam z lekarzem, dostałam tylko zalecenia PTG gdzie było napisane, że jest kategoryczny zakaz picia zielonej herbaty ze względu na negatywny wpływ na serduszko dziecka. Natomiast kilka dni temu przeszperałam internet i w kilku miejscach wyczytałam, że biała herbata również jest zabroniona w ciąży, bo ma najwyższą zawartość kofeiny ze wszystkich herbat oraz zawiera jakąś substancję, która utrudnia wchłanianie kwasu foliowego. Z kolei w innym miejscu napisane było, że z umiarem biała herbata w ciązy jest ok. Czy macie jakieś doświadczenie z białą herbatą? Może jakąś opinię lekarza? Strasznie się boję, że mogłam zaszkodzić dziecku a wizyta u lekarza dopiero za 1,5 tygodnia :(Dowiedz się więcej o swojej ciąży!

Sprawdź BellyBestFriend Premium

  • kontrola przyrostu wagi
  • śledzenie rozwoju ciąży
  • dieta dla ciąży

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)