X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Bhcg w 7 tc
Odpowiedz

Bhcg w 7 tc

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2021, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny podzielcie się swoimi doświadczeniami. Nie badałam przyrostu bhcg regularnie i teraz żyje w stresie... Dnia 13.12 wynik bhcg wynosił 2940, dnia 27.12 8370.
    Po pierwszej bhcg wg om miał być 7 tc, ale lekarz po USG wyliczył że jest to co najwyżej 5 tc Pokazal mi na USG i potwierdził ku mojemu zdziwieniu żywa ciaze. wtedy bhcg mieści się w widełkach danych przez lab. Drugi wynik mieści się dla wartości 7 tc co pokrywa się z wiekiem ciąży wg USG. Martwi mnie jednak zbyt mały przyrost, wizytę mam w przyszłym tyg, ale bardzo się martwię. Czy miała któraś podobnie i mimo wszystko z ciąża było ok?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ