X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr bhcg dodatnie,ekstremalnie niski progesteron, test sikany ujemny
Odpowiedz

bhcg dodatnie,ekstremalnie niski progesteron, test sikany ujemny

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • potworu Przyjaciółka
    Postów: 63 23

    Wysłany: 17 października 2017, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, podzielcie się ze mną swoją wiedzą, bo oszaleję...

    Staramy się o malucha juz ponad półtora roku, chyba wreszcie się udało! Ale...

    W dzień spodziewanej @ zrobiłam test sikany, pokazał się cień cienia ale sporo po terminie (test z rossmana, super czuły). Popędziłam na badanie krwi i wyszło, ze beta 13,7 :D
    niestety dodatkowo okazało się, że poziom progesteronu to 0,2...
    Dziś powtórzyłam sikacza (inny, z DOZ, też czułosć 10) i nic, nawet po czasie.

    Biorę Duphaston 2x dziennie, w czwartek wieczorem powtarzam betę, w piątek do lekarza.

    Powiedzcie mi proszę, czy któraś z Was miała podobne przejścia? Ekstremalnie niski prg, ale udało się go wyprowadzić na dobry poziom i maluszek zdrowo się rozwija u was? No i jak z tymi negatywnymi sikaczami?

    Dziękuję Wam bardzo za wszystkie odpowiedzi!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 października 2017, 14:54

  • potworu Przyjaciółka
    Postów: 63 23

    Wysłany: 19 października 2017, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, podbijam, wypowie się któąś z Was?

  • Arga Autorytet
    Postów: 1323 508

    Wysłany: 19 października 2017, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przy niskim progesteronie 5 niestety poroniłam. Beta ładnie rosła przez tydzień i zwolniła. Byłam na luteinie i nic to nie pomogło.

    age.png
  • Jacqueline Autorytet
    Postów: 5448 4182

    Wysłany: 19 października 2017, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo niziutka beta jak na termin @. Jeśli na pierwszym teście był cień i beta dodatnia, a kolejny test negatywny, to nie wróży to nic dobrego w porównaniu z progesteronem jeszcze, taki poziom jest przed samą miesiączką lub w przypadku braku owulacji jeszcze przed terminem miesiączki.

    12.12.2017 - jestem :D Izabela, 55cm i 4450g :)
    Córcia Aleksandra 02.2011 - 57cm i 4250g :)
    Aniołek 10 tc (*) 03.08.2015
    Aniołek 9tc (*) 03.03.2016
    Aniołek 5tc (*) 06.05.2016
    Aniołek 10 tc (*) 15.07.2016
  • Ankakalina1987 Przyjaciółka
    Postów: 115 72

    Wysłany: 25 października 2017, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja robiłam test bardzo czuły (ten 4 dni przed @) i był lekki cień kreski po 11 dniach od owulacji, dziś po 15 dniach od owulacji zrobiłam test mało czuły (od dnia spodziewanej @) i była krecha jak byk, też biorę Progesteron. zrob bete i czekaj

    z pcos po 7 miesiącach starań, 30 lat

    34bwskjohqgssojf.png
  • _Anuśka_ Debiutantka
    Postów: 8 2

    Wysłany: 10 maja 2018, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niestety przy progesteronie 8 na początku ciąży poroniłam w 8 tygodniu.

    57668e1ed1ywi30e.png
    12.2016 - początek starań
    8.2017 - badanie nasienia - oligoasthenozoospermia
    1.2018 - badanie nasienia - asthenozoospermia
    4.2018 - poronienie 8 tydzień
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ