X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Beta slabo rosnie?
Odpowiedz

Beta slabo rosnie?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • sysunia2709 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 24 grudnia 2018, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie jestem w 7 tyg ciazy 6 tydz. 4 dzien. Pierwsze Usg w 5 tyg. 4 dzien pecherzyk w macicy ale lekarz twoerdzi ze mniejszy niz ten tydzien ciazy. Kolejne usg 6 tydzien i 2 dni zas pecherzyk mniejszy o tydzien. W ten sam dzien robie bete wychodzi 2187 po 48 h powtarzam 2917. Myslicie ze jest jakas szansa ze ta ciaza sie rozwinie? Beta nie za wolno rosnie? Dodam ze pobolewa mnie brzuch.

  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 25 grudnia 2018, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sysunia2709 wrote:
    Witajcie jestem w 7 tyg ciazy 6 tydz. 4 dzien. Pierwsze Usg w 5 tyg. 4 dzien pecherzyk w macicy ale lekarz twoerdzi ze mniejszy niz ten tydzien ciazy. Kolejne usg 6 tydzien i 2 dni zas pecherzyk mniejszy o tydzien. W ten sam dzien robie bete wychodzi 2187 po 48 h powtarzam 2917. Myslicie ze jest jakas szansa ze ta ciaza sie rozwinie? Beta nie za wolno rosnie? Dodam ze pobolewa mnie brzuch.

    To, że pęcherzyk jest "mniejszy" niż wynika to z OM to norma. Różnica może być do 2 tygodni względem USG. Pobolewanie brzucha też w ciąży jest normalne. Co do bety to ciężko wyrokować - przyrost nie jest spektakularny, ale nie jest też dramatyczny. Powtórz jeszcze betę po świętach to może się coś rozjaśni, bo na tą chwilę nie da się nic stwierdzić.

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ