X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr beta hcg za niskie 5tc brak pecherzyka
Odpowiedz

beta hcg za niskie 5tc brak pecherzyka

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • MamaHani Przyjaciółka
    Postów: 67 28

    Wysłany: 15 maja 2018, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Bardzo proszę o opinie i wypowiedzenie się na temat tego co mnie spotkało
    Pierwszy dzień miesiączki 8.04.2018 cynkl 30 dni
    Test pozytywny dwie kreski 11.05., 12.05., 14.05.
    Umówiona wizyta 18.05. na potwierdzenie ciąży. Niestety 14.05 bul podbrzusza i plamienie udałam sie do mojego ginekologa stwierdził 5tc2d ale na usg nie widział pęcherzyka podejżewał ciąże pozamaciczną skierowanie do szpitala na cito.
    Przyjeli mnie wczoraj o 16;00 zrobili badania również nic nie widzieli w macicy jedynie jakieś płyny endometrium ciążowe czy coś takiego beta hcg wyszła za niska tylko 16 norma >5 ( według badania była by to bardzo wczesna ciąża 2tc które lekarze nie zobaczą na usg) następnego dnia tj dzisiaj zrobili znó bete hcg przyrost niewielki ale był co lekarzy zdziwiło bo twierdzą,że to poronienie plamienie się nasiliło wygląda jak bardzo ckąpy okres. Kazali iść do domu bo na USG nic nie widać beta hcg rośnie ale nie spada wiec nie mogą stwierdzić czy poroniłam czy bardzo młoda ciążą kazali powtórzyć beta hcg za tdzień. W razie jakiś komplikacji do szpitala na razie mam czekać czekać i czekać. Co sądzicie spotkało was coś podobnego. Lekarz mówi że to na 90% poronienie a lekarka mówi że może to być nawet początek ciąży kilka dni po zapłodnieniu.

    Bardzo proszę o informacje i nie linczowanie za utworzenie wątku

    21.06.2016 Córeczka
    14.05.2018 Aniołek (6tc)
    8.07.2018 ostatnia miesiączka ( ciąża)
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 15 maja 2018, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dostalas cos na plamienia typu duphaston? Jaki byl dokladnie przyrost? Beta hcg na poczatku robi sie co 48h.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • MamaHani Przyjaciółka
    Postów: 67 28

    Wysłany: 15 maja 2018, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    14.05 godzina 18:00 wynik 16
    15.05 godzina 7:00 wynik 20
    Nic nie podali kazali czekać i za tydzeń zrobić beta hcg

    21.06.2016 Córeczka
    14.05.2018 Aniołek (6tc)
    8.07.2018 ostatnia miesiączka ( ciąża)
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 15 maja 2018, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na plamienia zawsze cos daja... A masz kontakt ze swoim ginekologiem? Jak chcesz dla spokoju to powtorz jutro. Zobaczysz czy po 48h jest dobry przyrost.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • MamaHani Przyjaciółka
    Postów: 67 28

    Wysłany: 15 maja 2018, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój ginekolog dał mi l4 do 6.06 i powiedział do zobaczenia w środę na oddziale bo ma mieć dyżur ale dostałam wypis wizyte mam mieć u niego w czwartek i nie wiem czy iść sama nie wiem co myśleć od wrzesia staramy się od drugie dziecko a tu takie coś sie dzieje.

    21.06.2016 Córeczka
    14.05.2018 Aniołek (6tc)
    8.07.2018 ostatnia miesiączka ( ciąża)
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 15 maja 2018, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziwne bo dostaje sie luteine albo duphaston. Jak Cie to uspokoi zbadaj jutro bete i progesteron.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • MamaHani Przyjaciółka
    Postów: 67 28

    Wysłany: 15 maja 2018, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje za informacje i wypowiedź

    21.06.2016 Córeczka
    14.05.2018 Aniołek (6tc)
    8.07.2018 ostatnia miesiączka ( ciąża)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2018, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co wyszlo?

  • Zośkaaa Autorytet
    Postów: 1245 719

    Wysłany: 24 maja 2018, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powinno coś być podane na podtrzymanie jak Seli pisała. Dupek albo Luteina.
    W styczniu miałam podobno sytuację z kiepskimi przyrostami, pierwszy przyrost po 48h wyniósł tylko 42%, kolejny 23%. Beta wzrosła zaledwie do poziomu 333, potem zaczęła spadać. Jednak juz zanim zaczęła spadać wiedziałam, ze nic z tego nie będzie bo progesteron mimo jego suplementowania leciał w strasznym tempie w dół. Ciąża biochemiczna.

    oar8ikgnjlcssob7.png
    qdkk2n0arn45g84d.png
    Aniołek <3 [*] 17.09.2016 9tc
    Aniołek <3 [*] 02.2018 5/6tc
    01.12.2018 - Nasz Wielki Cud Czarek ❤

    Starania o drugie bobo od 10.2019
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2018, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi w szpitalu podali tylko dlatego, że zobaczono dzidzie z sercem podczas krwawienia.Poprzednio przy poronieniu w 4 tc nie dostałam nic, bo jeżeli na tak wczesnym etapie dzieje się coś, ciąży się nie utrzymuje. Uważam że lekarz postąpił słusznie w tym przypadku, natura zadecyduje. Powodzenia życzę

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ