X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Beta hcg w 3-4 tyg
Odpowiedz

Beta hcg w 3-4 tyg

Oceń ten wątek:
  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 11 listopada 2018, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KasiaLukasia wrote:
    Cloudy nie martw się. Ja robiłam betę w 32dc i wyszła tylko 140. Lekarka straszyła mnie ze za niska, ze mam się nie cieszyć, bo pewnie pozamaciczna. A dzisiaj byłam na pierwszym USG, ciąża jest prawidłowa i bije już serduszko :) Sprawdź czy dobrze przyrasta i wszystko będzie ok.

    PS. Dziewczyny dziękuję Wam bardzo za wsparcie. Jesteście cudowne.

    Hehe i masz swoją "pozamaciczną" - tak to właśnie wygląda - takich mamy specjalistów ;)

    Buziaki kochana i spokojnej ciąży :)

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • Ela14 Debiutantka
    Postów: 14 1

    Wysłany: 12 listopada 2018, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za odpowiedź, dopytuje, bo ostatnia ciąża skończyła się poronieniem przy wartości ok 200 hcg, ale nie badałam od początku, robiłam tylko testy ciążowe, które wychodziły blade. Teraz tez te testy są blade i tak niskie hcg wyszło ( 11,8), ze od razu się wystraszyłam, tymbardziej, ze większość dziewczyn w 27dc to już miały hcg w setkach :(

  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 12 listopada 2018, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ela14 wrote:
    Dziękuję za odpowiedź, dopytuje, bo ostatnia ciąża skończyła się poronieniem przy wartości ok 200 hcg, ale nie badałam od początku, robiłam tylko testy ciążowe, które wychodziły blade. Teraz tez te testy są blade i tak niskie hcg wyszło ( 11,8), ze od razu się wystraszyłam, tymbardziej, ze większość dziewczyn w 27dc to już miały hcg w setkach :(

    Będzie dobrze, zobaczysz :)

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • Cloudy Debiutantka
    Postów: 15 14

    Wysłany: 13 listopada 2018, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To był bardzo długi weekend... Czekałam od czwartku, żeby powtórzyć betę. Wtedy wyszło 252. Mam już dzisiejszy wynik 4217. Uff. Teraz jeszcze wizyta u gina.
    Ela14 trzymam kciuki za Twoją betę!

    Leira lubi tę wiadomość

  • monikamama Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 13 listopada 2018, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robilam bete w 22 dniu cyklu wyszla negatywnie. 12-go bylo zaplodnienie. 31-go wyszedl test pozytywny :)

  • Ela14 Debiutantka
    Postów: 14 1

    Wysłany: 14 listopada 2018, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, jednak stało się najgorsze - znowu poroniłam tym razem wcześniej, ale kolejna ciąża biochemiczna

  • Ela14 Debiutantka
    Postów: 14 1

    Wysłany: 14 listopada 2018, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po 72h Bhcg tylko 14,5 za to progesteron 0,338 gdzie normy dla pierwszego trymestru 11-44,3!!!!
    W związku z tym mam pytanie: czy wystarczy brać duohaston/luteinę żeby szybko podnieść poziom progesteronu i jest szansa ze od razu się uda czy to długie leczenie? Wizytę u gina mam za 3tyg dopiero z braku terminów.
    I jeszcze jedno: czy możliwe jest, ze po tym jak dojdzie do zapłodnienia i zagnieżdżenia następuje gwałtowny spadek progesteronu? Gdyby ten progesteron był na tak niskim poziomie cały czas nawet bym w ciąże nie zachodziła chyba?

  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 16 listopada 2018, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ela14 wrote:
    Po 72h Bhcg tylko 14,5 za to progesteron 0,338 gdzie normy dla pierwszego trymestru 11-44,3!!!!
    W związku z tym mam pytanie: czy wystarczy brać duohaston/luteinę żeby szybko podnieść poziom progesteronu i jest szansa ze od razu się uda czy to długie leczenie? Wizytę u gina mam za 3tyg dopiero z braku terminów.
    I jeszcze jedno: czy możliwe jest, ze po tym jak dojdzie do zapłodnienia i zagnieżdżenia następuje gwałtowny spadek progesteronu? Gdyby ten progesteron był na tak niskim poziomie cały czas nawet bym w ciąże nie zachodziła chyba?
    a jaki miałaś progesteron przed ciążą w fazie lutealnej? na te wszystkie pytania powinien odpowiedzieć ginekolog, wizyta za 3 tyg strasznie długo,nie masz możliwości pójścia zdecydowanie szybciej nawet prywatnie?

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • miczitanka Ekspertka
    Postów: 121 137

    Wysłany: 15 stycznia 2019, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,
    ja dzisiaj w 32 dc po 3 pozytywnych testach zrobiłam betę.
    Wynik 350. W piątek powtarzam i jestem bardzo ciekawa jaki będzie przyrost:D

    Zakochałam się w kimś, kogo jeszcze nie spotkałam ... Mikołaj:)
    88c5skjoy7r3oxfc.png
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ