X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Beta hcg w 3-4 tyg
Odpowiedz

Beta hcg w 3-4 tyg

Oceń ten wątek:
  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 13 października 2018, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ile wynosiła wasza beta między 3-4 tyg ciąży? Moja wyszła 89,4 i moja gin mówiła że to jeszcze malutko i mam w pon powtórzyć.. Nie ukrywam że troche zbiło mnie to z tropu. Kurcze mam nadzieję że wszystko będzie ok i ładnie przyrosnie. Tak sie zastanawiam ile powinna wzrosnąć tydzień po tym jak ją zrobiłam?...

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2018, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzień po terminie miesiączki miałam 13,54. Zrób za kilka dni i wrzuć w kalkulatory w necie czy dobrze przerasta. Ale przecież kiedyś beta jest niska. To normalne.

    19ewelaaa89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2018, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja beta pierwsza 7dpt 62 9dpt 201 11dpt 430

    19ewelaaa89 lubi tę wiadomość

  • Ania0306 Autorytet
    Postów: 844 373

    Wysłany: 13 października 2018, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja robiłam pierwszą betę dokładnie w 4 tygodniu i 3 dniu, wynosiła 1118. Jeśli robiłaś tydzień temu to myślę, że jutro powinna być dobra. Mnie się wydaje, że tą betę co robiłaś tydzień temu czyli w 3 tygodniu to nie była taka niska. Zobaczyłam na swoje wyniki i normy na 3 tydzień mam 5,8 - 71,2. Ale w Twoim laboratorium może są inne normy :)

    19ewelaaa89 lubi tę wiadomość

    08.02.2019 ❤ Julka 39t i 1d 2645g 51 cm
    iv09jw4z1f5kql8q.png
  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 13 października 2018, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja robiłam bete we wtorek, byly to dwa dni przed spodziewana @. Wyszło 90 prawie, myślałam że to już sporo, a jednak kazała powtórzyć. Spokojnie nie panikuję póki co.,chce tylko zobaczyć i porównać jak to było u was :)

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2018, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnie. Przecież jazda z nas ma inaczej jajeczkowanie. Poza tym zygota zanim się zagniezdzi to pływa i myśli gdzie by tu się przyczepić, i to też trwa różnie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2018, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a jak przyrastala wam beta? Bo mi między pierwszym a drugim pomiarem o 300% a między 2 a 3 już o 100% i boję się że zwolnila:(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2018, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie 150% co 24 h

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2018, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co 24h??

  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 14 października 2018, 01:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amelinka13 wrote:
    Dziewczyny a jak przyrastala wam beta? Bo mi między pierwszym a drugim pomiarem o 300% a między 2 a 3 już o 100% i boję się że zwolnila:(

    Dopóki przyrasta to jest OK! :)

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2018, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amelinka13 wrote:
    Co 24h??
    Sprawdziłam jeszcze raz. Średni dwudniowy przyrost to 284 %

  • Meluśka Autorytet
    Postów: 540 300

    Wysłany: 17 października 2018, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie obecnie 3t5d wczoraj robiłam i było 29,27 myślicie, żeby jutro powtórzyć?

    23.07.2017 - Sandra <3
    Ginekolog: 07.01 na 15:10
    4c3tskjoo3ra5ade.png
  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 17 października 2018, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meluśka wrote:
    U mnie obecnie 3t5d wczoraj robiłam i było 29,27 myślicie, żeby jutro powtórzyć?

    Możesz powtórzyć, tylko po co?
    Poczekaj spokojnie do USG przynajmniej te 2 tygodnie :)

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • KaśkaKwa Autorytet
    Postów: 951 941

    Wysłany: 19 października 2018, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie można porównywać swojej bety do bety innej kobiety i już stresować się tym wynikiem.
    Każdy organizm jest inny i w innych dniach mogło dojść do zagnieżdżenia.

    Bardzo ważne jest, w którym dniu po owulacji jesteście, przy podawaniu pierwszej bety należy zawsze podać dpo i mierzyć kolejne przyrosty co drugi dzień. Wtedy to ma sens.

    Inaczej jest w przypadku transferu - podaje się dpt oraz ile dniowy był zarodek, bo to bardzo kluczowe w porównywaniu bety ;-)

    cd7c541a76.png
    35 lat / 9 lat starań / 3xIUI /
    3xICSI/1x(*)6tc
    ET-09.10 / 9dpt-II 10dpt-198,99 13dpt-1046,69 15dpt-3295,10 22 dpt - 2xz 2,4mm 35dpt-<3 <3 - PARKA !
  • BeataW. Ekspertka
    Postów: 146 53

    Wysłany: 20 października 2018, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jestem tu nowa,jestem prawdopodobnie w 5 tygodniu ciąży i trochę się niepokoję,ponieważ mój progesteron wynosi 84ng/ml przy becie 96.83...betę będę powtarzała w poniedziałek czy jest przyrost...bralam bromergon i lekarz kazal mi odstawić i jeszcze dodatkowo zalecil mi duphaston 3x1...martwię się że tak wysoki progesteron może świadczyć o czymś złym...czy wiecie coś może na ten temat?

    BeataW.
    Poważnie zaczęliśmy myśleć o byciu rodzicami w październiku 2017 r. Biorę bromergon,na hiperprolaktynemie czynnościową,pierwszy cykl stymulowany w maju-ciąża biochemiczna...
  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 20 października 2018, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BeataW. wrote:
    Dziewczyny jestem tu nowa,jestem prawdopodobnie w 5 tygodniu ciąży i trochę się niepokoję,ponieważ mój progesteron wynosi 84ng/ml przy becie 96.83...betę będę powtarzała w poniedziałek czy jest przyrost...bralam bromergon i lekarz kazal mi odstawić i jeszcze dodatkowo zalecil mi duphaston 3x1...martwię się że tak wysoki progesteron może świadczyć o czymś złym...czy wiecie coś może na ten temat?

    Kazał Ci brać duphaston przy wysokim progesteronie? Przecież to się bierze przy niskim progesteronie? Nic nie rozumiem.

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • BeataW. Ekspertka
    Postów: 146 53

    Wysłany: 20 października 2018, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leira wrote:
    Kazał Ci brać duphaston przy wysokim progesteronie? Przecież to się bierze przy niskim progesteronie? Nic nie rozumiem.
    Tak kazał brać,bo zaczęłam odstawić bromergon i może dlatego-może to ma jakiś związek...jestem po ciąży biochemicznej w czerwcu:/ teraz pod koniec września zaczynałam drugą stymulacje...

    BeataW.
    Poważnie zaczęliśmy myśleć o byciu rodzicami w październiku 2017 r. Biorę bromergon,na hiperprolaktynemie czynnościową,pierwszy cykl stymulowany w maju-ciąża biochemiczna...
  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 20 października 2018, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BeataW. wrote:
    Tak kazał brać,bo zaczęłam odstawić bromergon i może dlatego-może to ma jakiś związek...jestem po ciąży biochemicznej w czerwcu:/ teraz pod koniec września zaczynałam drugą stymulacje...

    Zawsze możesz z skonsultować wątpliwości jeszcze z innym lekarzem, ja nie spotkałam się jeszcze z taką sytuacją i też mnie zaskakuje to zalecenie. Podrążę wiedzę w tym temacie, jak coś znajdę to napiszę.

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • BeataW. Ekspertka
    Postów: 146 53

    Wysłany: 21 października 2018, 07:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leira wrote:
    Zawsze możesz z skonsultować wątpliwości jeszcze z innym lekarzem, ja nie spotkałam się jeszcze z taką sytuacją i też mnie zaskakuje to zalecenie. Podrążę wiedzę w tym temacie, jak coś znajdę to napiszę.
    Znalazłam na stronie kliniki Novum:) profesor wypowiadał się dlaczego jest tak wysokie stężenie progesteronu i napisał,żeby się tym w ogole nie martwić ponieważ jest to wynikiem stymulacji i kilku ciałek żółtych-u mnie były dwa pęcherzyki i prawdopodobnie pękły dwa od razu więc również dwa ciałka żółte:) I pisał,że po podaniu np. Pregnylu tak właśnie się dzieję,że w niektórych przypadkach progesteron wzrasta...także uspokoił mnie :) pewnie dlatego też lekarz zapisał mi Duphaston w razie czego,gdyby ten poziom progesteronu spadał...i,że tych wyników nie ma co porównywać z naturalnymi ciążami:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 października 2018, 07:08

    Leira lubi tę wiadomość

    BeataW.
    Poważnie zaczęliśmy myśleć o byciu rodzicami w październiku 2017 r. Biorę bromergon,na hiperprolaktynemie czynnościową,pierwszy cykl stymulowany w maju-ciąża biochemiczna...
  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 21 października 2018, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BeataW. wrote:
    Znalazłam na stronie kliniki Novum:) profesor wypowiadał się dlaczego jest tak wysokie stężenie progesteronu i napisał,żeby się tym w ogole nie martwić ponieważ jest to wynikiem stymulacji i kilku ciałek żółtych-u mnie były dwa pęcherzyki i prawdopodobnie pękły dwa od razu więc również dwa ciałka żółte:) I pisał,że po podaniu np. Pregnylu tak właśnie się dzieję,że w niektórych przypadkach progesteron wzrasta...także uspokoił mnie :) pewnie dlatego też lekarz zapisał mi Duphaston w razie czego,gdyby ten poziom progesteronu spadał...i,że tych wyników nie ma co porównywać z naturalnymi ciążami:)

    SUPER!
    I już się wiedza poszerzyła :)

    Szkoda tylko, że Twój lekarz prowadzący Ci tego nie wytłumaczył. Strasznie mnie to wkurza, że lekarze nic nie tłumaczą, wypisują receptę i po sprawie. Nie wiem czy oni mają nas za idiotów, że szkoda im gadać z nami bo i tak "nic nie zrozumiemy"? :/ A wystarczy normalnie powiedzieć, wytłumaczyć i kobieta jest spokojna.

    BeataW. lubi tę wiadomość

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ