X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Beta hcg przyrost
Odpowiedz

Beta hcg przyrost

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Asiczek Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 2 stycznia 2021, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane czytam Was na bieżąco ale mam pytanie o przyrost bety. Mam już kilka przejść i teraz boje się chyba na wyrost. Czy któraś mogłaby mi powiedzieć czy te przyrosty są dobre?
    I pomiar 28 grudnia 20.2
    30 grudnia 93,6
    02 stycznia 351

    Czy między 30 grudnia a 2 stycznia dobrze przyrosło? Boje się ☹️

  • Aaasti Autorytet
    Postów: 272 244

    Wysłany: 2 stycznia 2021, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje 🤗

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2021, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, pomocy...

    Lekarz kazał mi zrobić bete przed poniedziałkowym usg.. Wiem, że raczej w 8 tygodniu nikt już bety nie robi no ale mi zlecił.

    22 grudnia 55 743
    2 stycznia 78 473

    W 11 dni przyrost o 23 tys....

    Przyznam, że trochę się załamałam, bo niby wiem że beta zwalnia ale czy aż tak żeby był przyrost co 48h 6%?

  • Asiczek Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 2 stycznia 2021, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie ja za bardzo się na tym nie znam sama mam wątpliwości co do swojej ale myślę , że w Twoim przypadku najlepiej zrobić beta hcg w poniedziałek jeżeli już. Beta po 11 dniach to chyba jednak zły pomysł bo nijak się to ma , nie wiadomo jak przyrastala, czy zatrzymanie było 11 dni temu i ruszyło potem czy teraz coś się wstrzymało to chyba nie można tak patrzeć na to po takim czasie 🤔

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2021, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiczek wrote:
    No właśnie ja za bardzo się na tym nie znam sama mam wątpliwości co do swojej ale myślę , że w Twoim przypadku najlepiej zrobić beta hcg w poniedziałek jeżeli już. Beta po 11 dniach to chyba jednak zły pomysł bo nijak się to ma , nie wiadomo jak przyrastala, czy zatrzymanie było 11 dni temu i ruszyło potem czy teraz coś się wstrzymało to chyba nie można tak patrzeć na to po takim czasie 🤔

    No właśnie też nie wiem... W poniedziałek mam usg i lekarz zlecił bete.. Też nie wiem czemu po takiej przerwie o czemu w ogóle na tym etapie ale skoro kazał... Muszę czekać

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ