X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Beta HCG dziewczyny ratujcie bo oszaleje
Odpowiedz

Beta HCG dziewczyny ratujcie bo oszaleje

Oceń ten wątek:
  • Becia87 Przyjaciółka
    Postów: 88 76

    Wysłany: 19 lipca 2020, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane dziewczyny trochę się naczytałam i postanowiłam zalogować bo matrwi mnie przyrost mojej bety.
    Dnia 11.07 beta wynosiła 25209,0
    Dnia 18.07 beta wynosiła 63957,0

    Nic nie boli, żadnych plamień. Wydaje mi się że beta powinna wzrosnąć dużo bardziej. Próbowałam się dodzwonić do mojego lekarza niestety nie odbierał. Zadzwoniłam na IP ze względu na to że przyrost słaby zestresowałam się i pojawił się chwilowy ból i w oczach mi się myliło jakbym zemdleć miała i niby lekarz stwierdził telefonicznie przyrost prawidłowy.

    Wizytę mam dopiero w czwartek. To wyczekane maleństwo. Strasznie się boje.

    Na USG w czwartek 16 lipca lekarz stwierdził prawidłowa ciążę z tym że serduszko jeszcze nie było ale ponoć był przepływ krwi

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lipca 2020, 17:24

    19.06.2012 - Alan
    26.02.2021 - Leoś
  • Martina123 Przyjaciółka
    Postów: 90 76

    Wysłany: 19 lipca 2020, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. Miałam podobną sytuację. Najpierw beta ponad 14000, po 96h ponad 25000. Też się bardzo zmartwiłam, że jest za mały przyrost, jednak po kilku dniach na usg zobaczyłam bijące serduszko.
    Beta powyżej 6000 nie rośnie już tak szybko jak na początku. Później ważniejszy jest obraz usg. Głowa do góry.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lipca 2020, 18:48

    Akinom 59 lubi tę wiadomość

    02.03.2021 - Weronisia jest już z nami ❤

    Czekamy na Adusie ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2020, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem dokładnie na tym samym etapie strachu co ty Becia87 u mnie beta zaczęła zwalniać przy 6000 i też mam teraz przyrosty poniżej normy ,byłam na USG i oprócz pęcherzyka 10 mm lekarz nic więcej nie znalazł ,bardzo mnie to martwi bo u mnie jest już 6+1 i powinno być ciałko żółte a niektóre dziewczyny mają już bijące serduszko także mega się boję

    Bubble_ lubi tę wiadomość

  • e_mil_ka Autorytet
    Postów: 5576 3446

    Wysłany: 19 lipca 2020, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Akinom 59 wrote:
    Ja jestem dokładnie na tym samym etapie strachu co ty Becia87 u mnie beta zaczęła zwalniać przy 6000 i też mam teraz przyrosty poniżej normy ,byłam na USG i oprócz pęcherzyka 10 mm lekarz nic więcej nie znalazł ,bardzo mnie to martwi bo u mnie jest już 6+1 i powinno być ciałko żółte a niektóre dziewczyny mają już bijące serduszko także mega się boję

    Ja byłam też na USG niby w 6+1 i tylko pęcherzyk. Zmartwiłam się. Za tydzień miałam kolejne USG i zarodek z pięknie bijącym serduszkiem. Okazało się że ciąża młodsza o dokładnie tydzień.
    Spokojnie dziewczyny wszystko będzie ok.

    Emilka
    preg.png
    04.03.21 - Igunia na świecie
    21.04.23 - beta 411
  • Becia87 Przyjaciółka
    Postów: 88 76

    Wysłany: 19 lipca 2020, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Akinom 59 wrote:
    Ja jestem dokładnie na tym samym etapie strachu co ty Becia87 u mnie beta zaczęła zwalniać przy 6000 i też mam teraz przyrosty poniżej normy ,byłam na USG i oprócz pęcherzyka 10 mm lekarz nic więcej nie znalazł ,bardzo mnie to martwi bo u mnie jest już 6+1 i powinno być ciałko żółte a niektóre dziewczyny mają już bijące serduszko także mega się boję
    No właśnie czytałam że po 6000 beta rośnie zdecydowanie wolniej ale kalkulator obliczył mi średni przyrost 30% u mnie w czwartek był 6w i 1d gdzieś również wyczytałam że te kalkulatory to liczą początkowe normy a nie przy tak dużych betach

    Akinom 59 lubi tę wiadomość

    19.06.2012 - Alan
    26.02.2021 - Leoś
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2020, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    e_mil_ka wrote:
    Ja byłam też na USG niby w 6+1 i tylko pęcherzyk. Zmartwiłam się. Za tydzień miałam kolejne USG i zarodek z pięknie bijącym serduszkiem. Okazało się że ciąża młodsza o dokładnie tydzień.
    Spokojnie dziewczyny wszystko będzie ok.
    Kochanie u mnie nie może być pomyłki z późniejszą owulacją,bo ja mierzę temperaturę,robię testy owu,badam szyjkę także dokładnie wiem kiedy była owulka ,no muszę się uzbroić w cierpliwość ,bo i tak nic nie mogę poza tym USG kolejne w poniedziałek za tydzień

  • e_mil_ka Autorytet
    Postów: 5576 3446

    Wysłany: 19 lipca 2020, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Akinom 59 wrote:
    Kochanie u mnie nie może być pomyłki z późniejszą owulacją,bo ja mierzę temperaturę,robię testy owu,badam szyjkę także dokładnie wiem kiedy była owulka ,no muszę się uzbroić w cierpliwość ,bo i tak nic nie mogę poza tym USG kolejne w poniedziałek za tydzień

    W takim razie trzymam kciuki :)

    Emilka
    preg.png
    04.03.21 - Igunia na świecie
    21.04.23 - beta 411
  • Becia87 Przyjaciółka
    Postów: 88 76

    Wysłany: 21 lipca 2020, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Więc tak wczoraj dzwoniłam do lekarza powiedział że ładna beta a przyrost niby w tym tygodniu nie musi być już tak wielki. Powiedział że jutro mam zrobić jeszcze raz betę tym razem już ostatni raz i że widzimy się w czwartek. Dziewczyny płacze od soboty. Wczoraj wybucham w pracy nawet płaczem choc nikt jeszcze nic nie wie. Wkrecilam że to chodzi o bylego męża. Ginekolog kazał mi nie panikowac, nie przemęczać sie i odpoczywać. Dużo odpoczywać! A ja pisząc to po prostu wariuje z rozpaczy. Pocieszcie mnie... Narzeczony mówi że wszystko będzie dobrze że zawsze jest dobrze ale ja jakoś powoli chyba godzę się z faktem że może być źle. Dziewczyny 2 razy już straciłam swoje maleństwo... Raz obydwa w 4 tyg....

    19.06.2012 - Alan
    26.02.2021 - Leoś
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2020, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beciu kochanie spokojnie ,musi być dobrze,innej opcji tu nie przewiduje i koniec,lekarz powiedział że wszystko ok to ok,musisz uwierzyć że tym razem będzie dobrze , pamiętaj że to maleństwu szkodzi

  • Becia87 Przyjaciółka
    Postów: 88 76

    Wysłany: 21 lipca 2020, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Akinom 59 wrote:
    Beciu kochanie spokojnie ,musi być dobrze,innej opcji tu nie przewiduje i koniec,lekarz powiedział że wszystko ok to ok,musisz uwierzyć że tym razem będzie dobrze , pamiętaj że to maleństwu szkodzi
    wszystkie wyniki badań (morfologia, cukier, mocz) m wręcz książkowe. Myślę że to też dobry znak w czwartek mam USG cały czas katuje się internetem dużo info na temat 6 - 7 tygodnia ciąży i wolniejszego przyrostu beta HCG. Nawet sami lekarze tak piszą. Jutro idę na tą betę chyba z nerwów obgryze resztę paznokci które mi zostały. Dzięki za dobre słowo.mysle że to nie jest tak tragicznie mały wzrost. Najważniejsze że rośnie. Może jak się uda w czwartek usłyszę moje serduszko. Tak bardzo chciałabym tego znów doświadczyć. Mam już 8 letniego syna który marzy o braciszku bądź siostrze. Jeszcze nikomu nic nie mówiłam właśnie z obawy czy wszystko jest okej. Najważniejsze że nic mnie nie boli ( nie licząc cycków :P) nie plamie a rano czuje się jakbym w nocy pół lodówki
    Wyjadla (mdłości).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2020, 16:55

    19.06.2012 - Alan
    26.02.2021 - Leoś
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2020, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Becia87 wrote:
    wszystkie wyniki badań (morfologia, cukier, mocz) m wręcz książkowe. Myślę że to też dobry znak w czwartek mam USG cały czas katuje się internetem dużo info na temat 6 - 7 tygodnia ciąży i wolniejszego przyrostu beta HCG. Nawet sami lekarze tak piszą. Jutro idę na tą betę chyba z nerwów obgryze resztę paznokci które mi zostały. Dzięki za dobre słowo.mysle że to nie jest tak tragicznie mały wzrost. Najważniejsze że rośnie. Może jak się uda w czwartek usłyszę moje serduszko. Tak bardzo chciałabym tego znów doświadczyć. Mam już 8 letniego syna który marzy o braciszku bądź siostrze. Jeszcze nikomu nic nie mówiłam właśnie z obawy czy wszystko jest okej. Najważniejsze że nic mnie nie boli ( nie licząc cycków :P) nie plamie a rano czuje się jakbym w nocy pół lodówki
    Wyjadla (mdłości).
    Proponuję przestać siedzieć na internecie i cieszyć się błogosławionym stanem👍👍👍💗😘

  • Becia87 Przyjaciółka
    Postów: 88 76

    Wysłany: 22 lipca 2020, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bylam w laboratorium. Czekam na wyniki... Jestem w pracy. Ciężko mi wysiedzieć... Przepraszam że was tam mecze ale naprawdę czuję u was wsparcie....

    19.06.2012 - Alan
    26.02.2021 - Leoś
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2020, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ✊✊✊

  • Becia87 Przyjaciółka
    Postów: 88 76

    Wysłany: 22 lipca 2020, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    91899,0 co o tym myślicie? Statystycznie urosła lepiej w przeciągu 4 dni jak w przeciągu tygodnia

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lipca 2020, 18:05

    19.06.2012 - Alan
    26.02.2021 - Leoś
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2020, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piękna beta

  • Becia87 Przyjaciółka
    Postów: 88 76

    Wysłany: 22 lipca 2020, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Akinom 59 wrote:
    Piękna beta
    Jutro mam ponowne USG. Liczę na dobre wieści. Naprawdę dziękuję ci za wsparcie! Jutro napiszę po 17 co i jak :)

    19.06.2012 - Alan
    26.02.2021 - Leoś
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2020, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kciuki za jutro będzie dobrze 😘✊✊

  • Becia87 Przyjaciółka
    Postów: 88 76

    Wysłany: 23 lipca 2020, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MAMY SERDUSZKO! Wszystko pięknie się rozwija przyrost prawidłowy wizyta za miesiąc ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

    Natka95 lubi tę wiadomość

    19.06.2012 - Alan
    26.02.2021 - Leoś
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2020, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No widzisz! Mówiłam że będzie dobrze?!😘😘😘

  • Becia87 Przyjaciółka
    Postów: 88 76

    Wysłany: 23 lipca 2020, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak i bardzo dziekuje! ♥

    19.06.2012 - Alan
    26.02.2021 - Leoś
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ