X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr beta hcg
Odpowiedz

beta hcg

Oceń ten wątek:
  • AAngelaaa Koleżanka
    Postów: 40 3

    Wysłany: 16 marca 2023, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trottin wrote:
    A dlaczego myślisz, że możesz być w ciąży? Zapomniałaś wziąć tabletki? Masz jakieś objawy wskazujące na ciążę?

    Ale chodzi mi czy tak może być ze takie wyniki w jednym lab mogą być ? Ostatni stosunek 13 lutego a ostatni wynik który wyszedł 0.20by robiony 13 marca , to przy tabletkach anty beta tez wskaże ciąże? Jakby ona była nie mogą tabletki zafałszować wyniku ? Ze pokażą z bety z krwi brak ciąży a ciąża będzie

  • AAngelaaa Koleżanka
    Postów: 40 3

    Wysłany: 16 marca 2023, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy tak może być ze beta hcg może się tak wahać ? Ze za każdym razem inny wynik chodzi? Czy to zależy or tego ze sprzęt jest dokładny i podaje dokładny wynik ?

  • AAngelaaa Koleżanka
    Postów: 40 3

    Wysłany: 16 marca 2023, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ????

  • AAngelaaa Koleżanka
    Postów: 40 3

    Wysłany: 16 marca 2023, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Proszę o odpowiedz czy mimo ze biorę tabletki anty jakby była ciąża beta by to wykazała.?

  • AAngelaaa Koleżanka
    Postów: 40 3

    Wysłany: 17 marca 2023, 06:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy muszę odstawiać tabletki jeśli jestem w połowie opłakiwania aby wykonać test ciążowy z krwi mimo ze biorę tabletki anty beta z krwi jakby była ciąża wskaże to ?

    Irka1993 lubi tę wiadomość

  • Dzastazmiasta Nowa
    Postów: 4 1

    Wysłany: 18 marca 2023, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej:) 14.03 pozytywny test blada kreska, beta w tym dniu 7. 16.03 beta 25,7. Dziś 37 dc, z tym, że mam dłuższe cykle. Owulacja ok 20dc. Czy to możliwe, że beta taka niska w tym czasie ? Ktoś miał tak? Z tego co czytam to dziewczyny mają już w tym czasie betę ponad 100.

  • Krewetka04 Przyjaciółka
    Postów: 209 36

    Wysłany: 18 marca 2023, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) Wczoraj zrobiłam betę, bo przeczuwałam, ze coś może być na rzeczy i wyszła 7.79. Było to ok 13-14 dpo, i wydaje mi się, że to ciut za mało -w poniedziałek idę ponownie, ale wiecie, jak się człowiek kilka lat stara i coś zaskoczy, to nawet nie wiem, czy się cieszyć, czy nie zaczynać tylko spisać na straty. Generalnie już naprałam przekonania, ze nic z ciąży nie będzie i jak jednak coś wyszło, to włącza mi się czarnowidztwo. Czy któraś z Was też miała późno implantacje i jest ok?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca 2023, 12:56

    preg.png
  • Krewetka04 Przyjaciółka
    Postów: 209 36

    Wysłany: 18 marca 2023, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzastazmiasta wrote:
    Hej:) 14.03 pozytywny test blada kreska, beta w tym dniu 7. 16.03 beta 25,7. Dziś 37 dc, z tym, że mam dłuższe cykle. Owulacja ok 20dc. Czy to możliwe, że beta taka niska w tym czasie ? Ktoś miał tak? Z tego co czytam to dziewczyny mają już w tym czasie betę ponad 100.

    widzę, że jesteśmy w podobnej sytuacji, choć ja jeszcze nie wiem, czy to będzie przyrost, czy to już jest spadek :) Pozostaje nam czekać

    preg.png
  • Megi93 Ekspertka
    Postów: 167 57

    Wysłany: 18 marca 2023, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mogła wam się przesunąć owulacja :) u mnie była taka sytuacja że stosunek był po 4 dniach od tej wyliczanej z kalendarzyka owulacji i zaszłam w ciąże. Też się martwiłam, ze niska beta bo ostatnią miesiączkę miałam 15 listopada a dopiero 16 grudnia wyszła mi beta 128 :) a cykle miałam zawsze idealnie 28 dni wiec tym bardziej się dziwiłam, ze jakim cudem raptem mi sie owulacja przesunęła ale może tak się zdarzyć. Takze zróbcie w poniedziałek jeszcze raz betę żeby sprawdzić przyrost i się nie martwcie

    age.png
  • Dzastazmiasta Nowa
    Postów: 4 1

    Wysłany: 18 marca 2023, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czekam jeszcze na dzisiejszy wynik bety, mają być wieczorem.

  • Megi93 Ekspertka
    Postów: 167 57

    Wysłany: 18 marca 2023, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daj znać jaki wynik

    age.png
  • Trottin Autorytet
    Postów: 309 112

    Wysłany: 18 marca 2023, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, są dostępne kalkulatory beta-HCG, sprawdzałyście czy według kalkulatora Wasze przyrosty są OK? Może niepotrzebnie się martwicie :)

  • Dzastazmiasta Nowa
    Postów: 4 1

    Wysłany: 18 marca 2023, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta 60,5 progesteron 23,80 ( 16.03 był 16,89) TSH 2,87. Przyrost jest :) sprawdzę jeszcze we wtorek

    Trottin lubi tę wiadomość

  • Krewetka04 Przyjaciółka
    Postów: 209 36

    Wysłany: 19 marca 2023, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi dziś spadła temperatura.... nic to - wzięłam w razie co duphaston i czekam na jutro na wyniki, czy to kwestia progesteronu czy czegoś więcej :(

    A Tobie, Dzastazmiasta - gratuluję i powodzenia :)

    preg.png
  • Dzastazmiasta Nowa
    Postów: 4 1

    Wysłany: 19 marca 2023, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję :) i czekam na Twoje jutrzejsze wyniki, trzymam kciuki!

  • Patrycja3791 Autorytet
    Postów: 492 184

    Wysłany: 20 marca 2023, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzastazmiasta wrote:
    Hej:) 14.03 pozytywny test blada kreska, beta w tym dniu 7. 16.03 beta 25,7. Dziś 37 dc, z tym, że mam dłuższe cykle. Owulacja ok 20dc. Czy to możliwe, że beta taka niska w tym czasie ? Ktoś miał tak? Z tego co czytam to dziewczyny mają już w tym czasie betę ponad 100.

    Hej. Moja beta z 17.03 to 18,02...z dzisiaj 55,03. Nie wiem czy to dobrze. W poprzedniej ciąży mialam większy skok 🥺

    nzjdgox1rg9z0ook.png
  • Krewetka04 Przyjaciółka
    Postów: 209 36

    Wysłany: 20 marca 2023, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie wszystko pospadało prawie do zera, więc zaczynam wszystko od nowa :(

    A Wam życzę powodzenia :)

    preg.png
  • Trottin Autorytet
    Postów: 309 112

    Wysłany: 20 marca 2023, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrycja3791 wrote:
    Hej. Moja beta z 17.03 to 18,02...z dzisiaj 55,03. Nie wiem czy to dobrze. W poprzedniej ciąży mialam większy skok 🥺
    A sprawdzałaś w kalkulatorach dostępnych w internecie czy to dobry przyrost? :)
    Lekarza nie pytałaś o opinię?

  • Patrycja3791 Autorytet
    Postów: 492 184

    Wysłany: 20 marca 2023, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trottin wrote:
    A sprawdzałaś w kalkulatorach dostępnych w internecie czy to dobry przyrost? :)
    Lekarza nie pytałaś o opinię?
    Według kalkulatora jest w normie, ale oczywiście się martwię. Wiem, że każda ciaza jest inna, ale w pierwszej mialam skok z 26 na 176 🥺

    nzjdgox1rg9z0ook.png
  • Trottin Autorytet
    Postów: 309 112

    Wysłany: 20 marca 2023, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrycja3791 wrote:
    Według kalkulatora jest w normie, ale oczywiście się martwię. Wiem, że każda ciaza jest inna, ale w pierwszej mialam skok z 26 na 176 🥺
    Jeśli kalkulator pokazuje, że to norma to powinnaś podejść ze spokojem i pozytywnym nastawieniem. A jeśli mimo to masz watpliwosc to zawsze możesz skonsultować wynik z lekarzem. Nikt Cie lepiej nie uspokoi niż Twój lekarz :)

‹‹ 335 336 337 338 339 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ