X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr beta hcg
Odpowiedz

beta hcg

Oceń ten wątek:
  • Milenkaaaaaaaaaa Znajoma
    Postów: 25 1

    Wysłany: 18 lutego 2023, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milenkaaaaaaaaaa wrote:
    To było wczesne poronienie, miałam praktycznie podobnie tylko moj przyrost był 5 Później 10 później 72-202-240-500 i spadek w trakcie kiedy miałam z 10 testów pozytywnych miałam krawienie a w dniu mocnego skurczu spadła mi beta i tak spadła mi z dobre 3 miesiące
    Ale nie mów nie, może potrzebujesz coś na podtrzymanie ciąży by się rozwijała ja niestety za późno zorientowałam się ze mogłam coś łykać, minęło już 5 miesięcy i staramy się znowu o dziecko może teraz los nam dar da. 😁

  • RosaW Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 20 lutego 2023, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lekarz mi przepisał duphaston i nadal mam kontrolować betę. Ale słabo to widzę... 17 lutego beta wynosiła 160 a dziś 20 lutego ledwo co podskoczyła do 218. I cały czas plamie na brązowo ale żadnych skurczów nie mam

  • Milenkaaaaaaaaaa Znajoma
    Postów: 25 1

    Wysłany: 21 lutego 2023, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RosaW wrote:
    Lekarz mi przepisał duphaston i nadal mam kontrolować betę. Ale słabo to widzę... 17 lutego beta wynosiła 160 a dziś 20 lutego ledwo co podskoczyła do 218. I cały czas plamie na brązowo ale żadnych skurczów nie mam
    Przynajmniej masz coś na podtrzymanie,bo ja nie miałam takiej możliwości.. musisz się mało stresować i bez nerwów narazie poczekaj na spokojnie

  • RosaW Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 22 lutego 2023, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś mi przyszły wyniki i podskoczyło z 218 na 430. Ale i tak myślę że nie wiadomo co z tego będzie 😕

  • Ewelina3434 Debiutantka
    Postów: 13 4

    Wysłany: 28 lutego 2023, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    Jestem po transferze blastocysty
    Moje przyrosty
    8dpt 115
    10dpt 252
    14dpt 1397
    17dpt 4153
    21dpt 10160

    Ten ostatni przyrost poniżej normy wiem że później trochę zwalnia ale na kalkulatorze wychodzi mi przyrost 56%

  • Dżula Koleżanka
    Postów: 40 0

    Wysłany: 6 marca 2023, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam
    Stosunek 12 lutego
    Owulacja 19 lutego
    Beta z krwi 3 marca wyniosła 0.13
    Betę wykonałam 12 dni od owulacji , czy są jakieś szanse czy już powinien być wzrost tak to ?
    Proszę o szybka odpowiedz

  • Megi93 Ekspertka
    Postów: 167 57

    Wysłany: 6 marca 2023, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raczej nie ma szans na ciąże. Za długi odstęp czasu pomiędzy stosunkiem a owulacją. Natomiast 12 dni po owulacji beta powinna być już na poziomie kilku, kilkunastu

    age.png
  • Florka2415 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 6 marca 2023, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej dziewczyny ja z takim pytaniem

    Robiłam beta hcg w sobotę czyli 4 dni przed spodziewana miesiączką wyszło 14.8
    Powtórzyłam dzisiaj czyli dzień przed spodziewana miesiączką i było już 58.7
    Byłam tez u ginekologa dzisiaj ale mówi że nic nie widzi jeszcze

  • Megi93 Ekspertka
    Postów: 167 57

    Wysłany: 6 marca 2023, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ginekolog cokolwiek zobaczy przy becie na poziomie 1000, przy 60 nie ma szans :) musisz cierpliwie czekać, aż beta urośnie :)

    age.png
  • Dżula Koleżanka
    Postów: 40 0

    Wysłany: 7 marca 2023, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megi93 wrote:
    Raczej nie ma szans na ciąże. Za długi odstęp czasu pomiędzy stosunkiem a owulacją. Natomiast 12 dni po owulacji beta powinna być już na poziomie kilku, kilkunastu

    Czyli nie ma szans 12 dni po owulacji powinna być już bliżej 5 czy coś ? A ten wynik 0.13 jest za niski ?

  • Megi93 Ekspertka
    Postów: 167 57

    Wysłany: 7 marca 2023, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    12 dni po owulacji powinna być minimum 5 a najczęściej jest już kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt :)

    age.png
  • Dżula Koleżanka
    Postów: 40 0

    Wysłany: 7 marca 2023, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megi93 wrote:
    12 dni po owulacji powinna być minimum 5 a najczęściej jest już kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt :)

    Czyli nie nastawiać się na wzrost ?

  • Dżula Koleżanka
    Postów: 40 0

    Wysłany: 7 marca 2023, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wynik po 16 dnia 0.09
    Czy tabletki anty wpływają na betę hcg ?

  • Megi93 Ekspertka
    Postów: 167 57

    Wysłany: 7 marca 2023, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli nie dostałaś jeszcze miesiączki to dla pewności możesz zrobić jeszcze jedno badanie beta hcg albo po prostu zwykły test ciążowy co wyjdzie taniej. Natomiast jeśli na prawdę owulacja była 19 a stosunek 12 to praktycznie nie ma szans by plemniki tydzień przetrwały. A tabletki anty nie wpływają na betę :)

    age.png
  • Dżula Koleżanka
    Postów: 40 0

    Wysłany: 8 marca 2023, 06:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megi93 wrote:
    Jeśli nie dostałaś jeszcze miesiączki to dla pewności możesz zrobić jeszcze jedno badanie beta hcg albo po prostu zwykły test ciążowy co wyjdzie taniej. Natomiast jeśli na prawdę owulacja była 19 a stosunek 12 to praktycznie nie ma szans by plemniki tydzień przetrwały. A tabletki anty nie wpływają na betę :)

    Czyli jak nawet robiła moja koleżanka betę hcg podczas brania tabletek tych różowych z hormonami i wtedy robiła betę hcg to nie może być tak ze uzyskała fałszywie negatywny wynik chodzi o to ze np była ciąża a betę hcg pokazywało ze nie ma , nie może tak być ? Nie ma znaczenia kiedy zrobi betę hcg czy podczas brania tabletek z hormonami czy placebo to one nie wpływają ma wynik testu ?

  • Dżula Koleżanka
    Postów: 40 0

    Wysłany: 8 marca 2023, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli nie ma szans jak beta z krwi po 12 dniach wynosiła 0.13 a 16 dni po owulacji 0.09 , to oznacza ze nie ma ciąży ? I nie ma szans na wzrost ? Owulacja potwierdzona ze była 19 lutego

  • Guuu Koleżanka
    Postów: 39 31

    Wysłany: 8 marca 2023, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, pewnie temat był już dużo razy poruszany, przejrzałam forum, ale chyba potrzebuje wsparcia....
    Nie mogłam wytrzymać i zrobiłam betę 7 dni po prawdopodobnej owulacji(wiem, że za wcześniej, ale w pierwszej ciąży 10 dnia po owulacji miałam już 37, więc myślałam, że może już coś wyjdzie). Oczywiście nic nie wyszło (<1.2)... Dziś mija 10 dzień - zrobiłam ponownie i znowu taki sam wynik. Załamałam się bardzo, bo miałam nadzieję, że się uda. Miesiączkę powinnam dostać w poniedziałek- ale do poniedziałku to bym się wykończyły psychicznie, liczyłam na to, że coś wyjdzie i będę chociaż mogła mieć poczucie, że się udalo... Ale teraz jestem załamana, przecież 10 dni po owulacji beta, powinna już chociaż trochę drgnąć...
    Niby wiem, że może owulacja się przesunęła, że może jeszcze nie było implantacji, że może potrzeba czasu... Ale tak mnie załamał dzisiejszy wynik, że od kilku godzin płaczę...
    Czy któraś z Was miała może negatywny wynik w takim czasie po owulacji a później się okazało, że jednak jest w ciąży?

    16ud3e3km4jx6lve.png
    2019
    10.07 - beta HCG - 36
    13.07 - beta HCG - 146
    17.07 - beta HCG - 1208
    19.07 - beta HCG - 2738
    25.07 - USG - pęcherzyk, z cialkiem żółtym i CRL 4.3 bez serduszka
    01.08 - USG - CRL 1.02 mamy ❤
    08.03.2020 - zdrowa córka ♥️
  • Megi93 Ekspertka
    Postów: 167 57

    Wysłany: 8 marca 2023, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżula wrote:
    Czyli nie ma szans jak beta z krwi po 12 dniach wynosiła 0.13 a 16 dni po owulacji 0.09 , to oznacza ze nie ma ciąży ? I nie ma szans na wzrost ? Owulacja potwierdzona ze była 19 lutego
    Na 1000000 % nie ma ciąży

    age.png
  • Bernika Debiutantka
    Postów: 15 1

    Wysłany: 10 marca 2023, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny

    Jestem cała spanikowana wg om dzisiaj 5 tydz 6 dzień. Byłam we wtorek na wizycie i był pęcherzyk o nieregularnym kształcie prawidłowy pęcherzyk żółtkową i echo zarodka 2 mm z frh 100 wg lekarki wyglądało to Ok, ale mam tez podwójny pseudo pęcherzyk w macicy jakby jeden przedzielony na pół i zleciła dodatkowe usg dzisiaj i powtórkę bety hcg.

    Do tej pory beta przerastała prawidłowo:
    20.02 51
    22.02 144,3
    24.02 350,9
    27.02 1728
    2.03 6828,4

    I tu przestałam badać ale skoro ginka zleciła to zrobiłam:
    8.03 35805,8
    10.03 48079,7

    I dlatego panikuje bo przyrost między 8.03 a 10.03 to tylko 34,3% i kalkulator pokazuje poniżej normy. Jednak pomiędzy tym z 02.03 a 10.03 pokazuje 62,9% i że jest w normie.

    Wizyta dopiero o 16:30 :(
    Myślicie, że jest jakaś szansa, że będzie dobrze? Jakie były wasze doświadczenia z niskimi przyrostami na tym etapie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 marca 2023, 13:22

    11.2017 [*]
  • Liluniaa Debiutantka
    Postów: 15 0

    Wysłany: 11 marca 2023, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy beta hcg naprawdę będzie wiarygodna po 15 dniach od owulacji ? Jak tutaj czytam to różnie bywa , ale po 15 dniach co wiąże się z 1 dniem miesiączki to już wynik wiarygodny jest czy nie ? Bo jak tu czytam to niektórym po 10 dniach od owulacji albo 12 wychodziła to po 15 dniach chyba tym bardziej powinna wyjść prawda ? Ze powinno być jakoś koło 5 albo kilka niż 5?

‹‹ 332 333 334 335 336 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ