X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr beta hcg
Odpowiedz

beta hcg

Oceń ten wątek:
  • Milenkaaaaaaaaaa Znajoma
    Postów: 25 1

    Wysłany: 9 grudnia 2022, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vilka wrote:
    Po 48h mam przyrost bety o 180%. Spotkaliście się z teorią że takie przyrosty oznaczają dziewczynkę czy to takie mrzonki? :)
    Hmm w sumie ja słyszałam ze zależy od brzucha jak jest wysoko to jest dziewczynka jak jest niżej to chłopczyk.Wiesz jesteś dopiero na etapie początkowym także nie wiadomo ale w razie co jesli na słodkie będziesz mieć parcie to jest 90% szans że dziewczynka /;D

  • Paula99 Koleżanka
    Postów: 43 3

    Wysłany: 9 grudnia 2022, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam pytanie. Czy beta hcg wykonana 9 dni po owulacji jest wiarygodna?
    Wynik to 1.7mlu
    Powtarzać bete czy nie ma sensu?

  • Milenkaaaaaaaaaa Znajoma
    Postów: 25 1

    Wysłany: 9 grudnia 2022, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula99 wrote:
    Dziewczyny mam pytanie. Czy beta hcg wykonana 9 dni po owulacji jest wiarygodna?
    Wynik to 1.7mlu
    Powtarzać bete czy nie ma sensu?
    zrób dopiero jeden dzień po spodziewaj miesiączce wtedy będzie na pewno wiarygodny. Nie spiesz się ja tydzień przed spodziewana miesiączka zrobiłam test wyszła blada 2 kreska i już się cieszyłam a była ciąża pozamaciczna także na spokojnie ;D

  • Paula99 Koleżanka
    Postów: 43 3

    Wysłany: 9 grudnia 2022, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak zrobie poczekam parę dni.
    Ale lekarz mowil żeby zrobić 9 dnia bo już powinno cos wyjść

  • Milenkaaaaaaaaaa Znajoma
    Postów: 25 1

    Wysłany: 9 grudnia 2022, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula99 wrote:
    Tak zrobie poczekam parę dni.
    Ale lekarz mowil żeby zrobić 9 dnia bo już powinno cos wyjść
    Lepiej na prawdę zrobić później nie trzeba się z tym spieszyć

  • Paula99 Koleżanka
    Postów: 43 3

    Wysłany: 9 grudnia 2022, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze i lepiej bo tylko się denerwuje

  • Milenkaaaaaaaaaa Znajoma
    Postów: 25 1

    Wysłany: 9 grudnia 2022, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula99 wrote:
    Moze i lepiej bo tylko się denerwuje
    Dokładnie dawaj znać po wynikach :)

  • Paula99 Koleżanka
    Postów: 43 3

    Wysłany: 10 grudnia 2022, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milenkaaaaaaaaaa wrote:
    Dokładnie dawaj znać po wynikach :)

    Dam znać. Ale myślę że nic z tego 😱

  • CzarnaJagoda Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 10 grudnia 2022, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Wczoraj miałam 12dpo i wieczorem na teście wyszly dwie kreski. Dziś rano pojechałam na betę, ktora wyniosla 160. Jutro termin spodziewanej miesiaczki. Jednoczesnie z betą zrobilam tsh. Choruje na hashimoto. I jest ono za wysokie, bo wynosi 5. Moje pytanie czy to nie za wczesnie na ginekologa? Chce isc do niego w poniedziałek ze względu na zły wynik tsh. Ale na usg chyba nic jeszcze nie bedzie widac?

  • Milenkaaaaaaaaaa Znajoma
    Postów: 25 1

    Wysłany: 11 grudnia 2022, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzarnaJagoda wrote:
    Hej. Wczoraj miałam 12dpo i wieczorem na teście wyszly dwie kreski. Dziś rano pojechałam na betę, ktora wyniosla 160. Jutro termin spodziewanej miesiaczki. Jednoczesnie z betą zrobilam tsh. Choruje na hashimoto. I jest ono za wysokie, bo wynosi 5. Moje pytanie czy to nie za wczesnie na ginekologa? Chce isc do niego w poniedziałek ze względu na zły wynik tsh. Ale na usg chyba nic jeszcze nie bedzie widac?
    Za wczesnie idź tak dopiero za 3 tyg a teraz co 4 dni sobie badaj betę jak będziesz mieć słaby przyrost wtedy idź do ginekologa a jak będzie szła pozytywnie to poczekaj do 4 tyg na ginekologa. I oczywiście dawaj znaka z betą
    a jeśli chodzi o tsh jak się jest w ciąży to wynik wacha się między 0,82 do 1,42 ng/ml przy 1 trymestrze ale jeśli masz niedoczynność tarczycy to może inaczej tam to działa ale nie martw się na zapas zrób za 4 dni betę i dawaj znać :D

  • Milenkaaaaaaaaaa Znajoma
    Postów: 25 1

    Wysłany: 11 grudnia 2022, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula99 wrote:
    Dam znać. Ale myślę że nic z tego 😱
    Myśl pozytywnie :D

  • Paula99 Koleżanka
    Postów: 43 3

    Wysłany: 13 grudnia 2022, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie niestety beta 0.15mlu
    Trzeba czekać na @ niestety 😭

  • Milenkaaaaaaaaaa Znajoma
    Postów: 25 1

    Wysłany: 13 grudnia 2022, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula99 wrote:
    U mnie niestety beta 0.15mlu
    Trzeba czekać na @ niestety 😭
    Oj bardzo mi przykro spróbuj ponownie w dzień owulacji stosunek

  • Paula99 Koleżanka
    Postów: 43 3

    Wysłany: 13 grudnia 2022, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pójdę znowu na monitoring bo mam długie cykle i owulacje mam 19 dnia czasami 22 dnia cyklu

  • Buba88 Koleżanka
    Postów: 40 21

    Wysłany: 16 grudnia 2022, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry
    Z góry przepraszam za pytanie ale jestem tak zestresowana...
    Moje HCG w 33 dc wynosi 1000. Czy któraś z Pań miała taki wynik i okazała się to ciąża pojedyncza a dziecko zdrowe?
    Będę wdzięzczna za odpowiedź bo naprawdę się martwię... Nigdy w takich dc nie miałam aż tak wyskiego hcg...

    AMH 2.9, subkliniczne Hashimoto, ana3 ujemne.
    MTHFR heterozygota w CT(kwas foliowy i homocysteina w normie)
    Przeciwciała przeciw plemnikowe, jajnikowe, kardiolipinowe, LA, leiden, protrombina, łożyskowe - ujemne
    Kir Bx, allo-mlr 1%, NK 1%
    OGGT 0' - 4,72 1' - 9,26 2' - 8,96 mmol/l
  • MaSza Przyjaciółka
    Postów: 114 388

    Wysłany: 17 grudnia 2022, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie ja wczoraj zrobiłam bete przy okazji innych badań i jestem w 30dpt- beta 19274.. patrząc na widełki z labolatorium to niby w normie.

    preg.png
  • Niulka83 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 18 grudnia 2022, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiedy najlepiej iść na Betę mając pozytywny test ciążowy, i ile razy ją wykonać ??

  • Milenkaaaaaaaaaa Znajoma
    Postów: 25 1

    Wysłany: 18 grudnia 2022, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niulka83 wrote:
    Kiedy najlepiej iść na Betę mając pozytywny test ciążowy, i ile razy ją wykonać ??
    Dzień po spodziewanej miesiące I najlepiej sprawdzać co 4 dni

  • Rodzynka93 Znajoma
    Postów: 28 10

    Wysłany: 20 grudnia 2022, 00:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Wszystkim!
    W sobotę wyszedł mi test pozytywny ale z bladą drugą kreska, dziś byłam na becie i wyszła 24,64 mIU/ml, progesteron 8,10ng/ml.
    Nie za mała beta jak i progesteron? Według apki i temperatur wydawało mi się, że owulacje miałam 19 dni temu więc wynik bety powinien być wyższy.
    Ciąża niby od 5,0 ale niżej ppd wynikami
    w normach pisze, że 1 tydzień od 200 😔

    Jutro mam ginekologa ale i tak nic tam nie zobaczy przy takiej becie, a bete powtórzę za 48h. Chyba że jutro zrobić też betę? Może by mnie uspokoiła bo wizyta u ginekologa raczej nie uspokoi jak i tak nic widać nie będzie ale może przepisze coś na ten niski progesteron.

  • ada.d Autorytet
    Postów: 579 601

    Wysłany: 20 grudnia 2022, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rodzynka93 wrote:
    Cześć Wszystkim!
    W sobotę wyszedł mi test pozytywny ale z bladą drugą kreska, dziś byłam na becie i wyszła 24,64 mIU/ml, progesteron 8,10ng/ml.
    Nie za mała beta jak i progesteron? Według apki i temperatur wydawało mi się, że owulacje miałam 19 dni temu więc wynik bety powinien być wyższy.
    Ciąża niby od 5,0 ale niżej ppd wynikami
    w normach pisze, że 1 tydzień od 200 😔

    Jutro mam ginekologa ale i tak nic tam nie zobaczy przy takiej becie, a bete powtórzę za 48h. Chyba że jutro zrobić też betę? Może by mnie uspokoiła bo wizyta u ginekologa raczej nie uspokoi jak i tak nic widać nie będzie ale może przepisze coś na ten niski progesteron.

    Wynik bety na tym etapie nic nie mówi, ważny jest przyrost po 48h. Powtórz badanie na spokojnie 🙂 trzymam kciuki za piękny wynik ❤

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 grudnia 2022, 09:37

    Rodzynka93 lubi tę wiadomość

    Kocia i Psia mama 😺🐶
    👰‍♀️🤵‍♂️ 18.04.2015r
    age.png
‹‹ 328 329 330 331 332 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ