X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr beta hcg
Odpowiedz

beta hcg

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2019, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leira wrote:
    Będzie dobrze tym razem :)
    Daj znać jak wynik kolejnej bety - trzymam kciuki :)

    Dziś będzie kolejny wynik - trzymajcie kciuki! <3
    Mam nadzieję że będzie miarodajny bo próbka została pobrana obok żyły pielęgniarka zwyczajnie nie trafiła

  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 18 czerwca 2019, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anetka32 wrote:
    Dziś będzie kolejny wynik - trzymajcie kciuki! <3
    Mam nadzieję że będzie miarodajny bo próbka została pobrana obok żyły pielęgniarka zwyczajnie nie trafiła

    W jakąś żyłę musiała trafić, bo inaczej nie pobrałaby krwi ;)

    Czekam na wieści :)

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • mmalibu Autorytet
    Postów: 861 1106

    Wysłany: 18 czerwca 2019, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anetka nie da się pobrać krwi obok żyły 😁 Trzymamy kciuki! Ja zaczynałam od bety 21 😂 A jutro już mam prenatalne pierwsze więc jak piszą dziewczyny ta beta kiedyś musi być niska 😘

    relg6iyem5hi69f7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2019, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane i tak pojechałam gdzie indziej - pielęgniarka była w szoku jak to zobaczyła
    Poprawiła i pobrala poprawnie .
    A tu tak - krew leciała i do strzykawki i poza nią po igle i do strzykawki:-P

    Będą dwa wyniki :-)

    Bardzo dziękuję za kciuki ! Mam nadzieję że będzie ok !

    Mmalibu jak dobrze się to czyta <3 Powodzenia na prenatalnych :-) Niech Ci się dzidzia ukaże w całości! ;-)

    mmalibu lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2019, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz wyszłam z ubikacji ... mam lekkie plamienia :-(

  • mmalibu Autorytet
    Postów: 861 1106

    Wysłany: 18 czerwca 2019, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anetka nie palnikuj, w Twojej macicy dzieją się teraz rewolucje 😁 Stres na pewno nie pomoże więc połóż się i spróbuj odprężyć. O której masz wyniki?

    relg6iyem5hi69f7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2019, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mmalibu wrote:
    Anetka nie palnikuj, w Twojej macicy dzieją się teraz rewolucje 😁 Stres na pewno nie pomoże więc połóż się i spróbuj odprężyć. O której masz wyniki?

    Już mam z Wynik z dziś
    1448 :-)
    Jak to policzyłam 4 dni temu miałam 238 to powinno być około 1000 a jest więcej to chyba wszystko ok !!

    Napilam się melisy i poszłam spać:-)

    Edit : drugi wynik z labo 1564 :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 czerwca 2019, 17:30

    Leira, mmalibu lubią tę wiadomość

  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 18 czerwca 2019, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anetka32 wrote:
    Teraz wyszłam z ubikacji ... mam lekkie plamienia :-(

    Różowe, jasnoczerwone, czy brązowe, ciemnoczerwone? Kiedy powinnaś mieć okres, gdybyś nie była w ciąży?

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2019, 04:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leira wrote:
    Różowe, jasnoczerwone, czy brązowe, ciemnoczerwone? Kiedy powinnaś mieć okres, gdybyś nie była w ciąży?

    Raczej brązowe, jasny brąz
    Według of 11.06 powinna była zjawić się @ ( z tym że to 17dpo owu ) albo to jasno różowe ciężko mi określić. Generalnie wkładka czysta jednak przy " doglebniejszym ppdcieraniu ewidentnie plamienia wewnątrz

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 czerwca 2019, 04:51

    suzi1994 lubi tę wiadomość

  • AgaRydz Ekspertka
    Postów: 208 79

    Wysłany: 19 czerwca 2019, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anetka32 wrote:
    Raczej brązowe, jasny brąz
    Według of 11.06 powinna była zjawić się @ ( z tym że to 17dpo owu ) albo to jasno różowe ciężko mi określić. Generalnie wkładka czysta jednak przy " doglebniejszym ppdcieraniu ewidentnie plamienia wewnątrz
    Podcieracie się tak dogłębnie ? Przeprszan , może głupie pytanie ale chyba co ma wyjść to wyjdzie no nie ?

    Anetka32 lubi tę wiadomość

    SYNUŚ <3

    Niedoczynność tarczycy
    Po stracie w 20 tyg. ( Luty 2019 )

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2019, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgaRydz wrote:
    Podcieracie się tak dogłębnie ? Przeprszan , może głupie pytanie ale chyba co ma wyjść to wyjdzie no nie ?
    Kurde źle to napisałam:-/
    Wystarczy docisnąć lekko papier i już jest zabrudzenie - no może tak

    Chociaż tfu tfu odpukac chyba coś ustalo wkładka czysta przy podcieraniu czysto :-)

    AgaRydz lubi tę wiadomość

  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 19 czerwca 2019, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anetka32 wrote:
    Raczej brązowe, jasny brąz
    Według of 11.06 powinna była zjawić się @ ( z tym że to 17dpo owu ) albo to jasno różowe ciężko mi określić. Generalnie wkładka czysta jednak przy " doglebniejszym ppdcieraniu ewidentnie plamienia wewnątrz

    To plamienie starą krwią, być może nawet z czasów implantacji. Takie plamienia uznawane są za niegroźne. Gdyby jednak pojawiło się silne krwawienie lub plamienie jasną krwią, albo na różowo to trzeba jechać na IP, żeby znaleźć przyczynę takiego stanu.

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2019, 05:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leira wrote:
    To plamienie starą krwią, być może nawet z czasów implantacji. Takie plamienia uznawane są za niegroźne. Gdyby jednak pojawiło się silne krwawienie lub plamienie jasną krwią, albo na różowo to trzeba jechać na IP, żeby znaleźć przyczynę takiego stanu.

    Wydaje mi się że ono jest jasno różowe i jest napewno , papier delikatnie się zabarwia.
    Pisałam 2 razy do mojej dok.
    Pierwszy raz mi napisała że mam odstawić acard A za drugim razem napisała że to nic strasznego i mam brać luteine ( biorę ja od samego początku)

  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 20 czerwca 2019, 07:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anetka32 wrote:
    Wydaje mi się że ono jest jasno różowe i jest napewno , papier delikatnie się zabarwia.
    Pisałam 2 razy do mojej dok.
    Pierwszy raz mi napisała że mam odstawić acard A za drugim razem napisała że to nic strasznego i mam brać luteine ( biorę ja od samego początku)

    Plamienia to powszechny problem. Nie musi być groźne, nawet różowe, w środku wszystko staje się mocno ukrwione, w ciąży, i czasem nawet przy siusianiu czy kupie, jak się napinasz to pękają naczynka i stąd plamienia. Może to być też plamienie spowodowane krwiakiem w macicy - to też powszechne zjawisko - sama miałam i krwawiłam, ciąża rozwiązana szczęśliwie :) Jeśli jesteś na luteinie to już jesteś obstawiona :) Uszy do góry :)

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2019, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leira wrote:
    Plamienia to powszechny problem. Nie musi być groźne, nawet różowe, w środku wszystko staje się mocno ukrwione, w ciąży, i czasem nawet przy siusianiu czy kupie, jak się napinasz to pękają naczynka i stąd plamienia. Może to być też plamienie spowodowane krwiakiem w macicy - to też powszechne zjawisko - sama miałam i krwawiłam, ciąża rozwiązana szczęśliwie :) Jeśli jesteś na luteinie to już jesteś obstawiona :) Uszy do góry :)


    Brzmi bardzo pozytywnie :-)
    Pewnie marudzę, doszukuje się zamartwiam ale to dlatego że zwyczajnie się boję
    Mam miesniaki macicy i przyjmuje luteine dopochwowo może poprostu sobie tym " urządzeniem, " coś naruszam

  • Malaw Ekspertka
    Postów: 157 59

    Wysłany: 21 czerwca 2019, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Przepraszam urywam się z choinki ale odchodzę od zmysłów. Jestem po ivf. Świeży transfer udany ale martwi mnie beta. Jest Ok bo dziś 13 dpt i wartość 900 ale pierwszy przyrost 80%, drugi już 60%... umieram z nerwów- czy to oznacza to co ja myśle ...?juz więcej nie idę na betę tylko się modlę do czasu usg żeby to był chwilowe zwolnienie :(

    p19uk0s3fe2kcge1.png

    3i496iyeu0huzgvk.png
  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 22 czerwca 2019, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malaw wrote:
    Cześć dziewczyny. Przepraszam urywam się z choinki ale odchodzę od zmysłów. Jestem po ivf. Świeży transfer udany ale martwi mnie beta. Jest Ok bo dziś 13 dpt i wartość 900 ale pierwszy przyrost 80%, drugi już 60%... umieram z nerwów- czy to oznacza to co ja myśle ...?juz więcej nie idę na betę tylko się modlę do czasu usg żeby to był chwilowe zwolnienie :(

    To oznacza tyle, że beta rośnie, jest już wysoka, a przy takich wartościach beta się nie podwaja. Często stabilizuje się ok 66 procent, osiąga maksimum i spada ;)

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2019, 05:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja no cóż...
    Wykonałam bete która pięknie urosła 4298 , planowana wizyta u Gin na jutro niestety dziś mam przyjechać na szpital. Plamienia się nasilily przy podcieraniu jest tego ogrom . Są zwyczajnie brązowe! Brudne ! Szare !
    Zaczął pobolewac brzuch piersi za to przestały . Mam bardzo źle przeczucia:-(

  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 23 czerwca 2019, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anetka32 wrote:
    A ja no cóż...
    Wykonałam bete która pięknie urosła 4298 , planowana wizyta u Gin na jutro niestety dziś mam przyjechać na szpital. Plamienia się nasilily przy podcieraniu jest tego ogrom . Są zwyczajnie brązowe! Brudne ! Szare !
    Zaczął pobolewac brzuch piersi za to przestały . Mam bardzo źle przeczucia:-(

    Z opisu wygląda mi to na typowe krwawienie z powodu krwiaka. Poronienie objawia się żywa, jasnoczerwoną krwią. A piersi bola i przestają i znów bolą, tym bym się nie sugerowała.

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2019, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leira wrote:
    Z opisu wygląda mi to na typowe krwawienie z powodu krwiaka. Poronienie objawia się żywa, jasnoczerwoną krwią. A piersi bola i przestają i znów bolą, tym bym się nie sugerowała.

    Jestem już po - krwiaka nie ma mam miesniaki i według lekarza to one są przyczyną plamien. Niestety poza pecherzem nic nie ma :-(
    Nawet niewiem jakiego rozmiaru był usłyszałam tylko że bardzo ładny
    W czwartek kolejna wizyta
    Niewiem jak to z tym zarodkiem jest beta dziś powinna być około 8000

‹‹ 292 293 294 295 296 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ