X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr beta hcg
Odpowiedz

beta hcg

Oceń ten wątek:
  • Anja89 Autorytet
    Postów: 450 108

    Wysłany: 12 marca 2019, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leira wrote:
    W pierwszej ciąży było złe zakończenie, teraz jest inaczej, więc może to dobra wróżba. U mnie w pierwszej ciąży krwawienia nie było, ciąża poroniona, a druga z krwawieniem - szczęśliwa.
    Właśnie pierwsza ciąża u nas zakończyła się dobrze. Córeczka w grudniu skończyła 3 latka a staraliśmy się o nią 2,5 roku. A teraz tak się boję to nasz 13cs, mam nadzieję, że też dobrze się skończy.

    svchvfxmiau6k2p0.png
  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 12 marca 2019, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anja89 wrote:
    Właśnie pierwsza ciąża u nas zakończyła się dobrze. Córeczka w grudniu skończyła 3 latka a staraliśmy się o nią 2,5 roku. A teraz tak się boję to nasz 13cs, mam nadzieję, że też dobrze się skończy.

    Jak się nie uda to będziesz się dalej starać. Wszystko się zawsze jakoś ułoży, a póki co myśl pozytywnie! :)

    Anja89 lubi tę wiadomość

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • Anja89 Autorytet
    Postów: 450 108

    Wysłany: 13 marca 2019, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta powtórzona.
    Dzisiejszy wynik 3140,24.
    Poniedziałkowy 1825,03.
    Przyrost 74%.

    Leira lubi tę wiadomość

    svchvfxmiau6k2p0.png
  • Darunia28 Znajoma
    Postów: 30 4

    Wysłany: 13 marca 2019, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny.

    W poniedziałek dowiedziałam się ze jestem w ciąży. Poszłam na betę i najpierw wyniosła 25, a dzisiaj 126. To chyba dobrze przyrosła? Trochę się boje bo jestem jeszcze 2 dni przed ,,terminem miesiaczki”. Ciagle sparawdzam czy mnie piersi bolą 🙄 trosKe się boje bo długo się staraliśmy.

  • Mosieczka Koleżanka
    Postów: 64 12

    Wysłany: 13 marca 2019, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Darunia28 wrote:
    Hej dziewczyny.

    W poniedziałek dowiedziałam się ze jestem w ciąży. Poszłam na betę i najpierw wyniosła 25, a dzisiaj 126. To chyba dobrze przyrosła? Trochę się boje bo jestem jeszcze 2 dni przed ,,terminem miesiaczki”. Ciagle sparawdzam czy mnie piersi bolą 🙄 trosKe się boje bo długo się staraliśmy.

    Ja też robiłam betę przed terminem miesiączki ;) ja zaczęłam od wyniku 3,5 zrobiłam kilka dni po stosunku 😁 taka byłam niecierpliwa. Nie masz się teraz czego bać :) tylko cieszyć. Ok 5 lub 6 tyg zapisz się na wizytę :) by podejrzeć co tam się dzieje :)

  • Darunia28 Znajoma
    Postów: 30 4

    Wysłany: 13 marca 2019, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie wizytę mam w piątek, na próbę żeby może już coś zobaczyć chociaż mówi żebym się nie nastawiała.
    Sprawdzałam tez w kalkulatorze 😂🤦🏼‍♀️ I było napisane ze neta jest w normie. No dzisiaj jest 13 dzień po owulacji. To mnie uspokoiłas, dziękuje ♥️

  • Anja89 Autorytet
    Postów: 450 108

    Wysłany: 13 marca 2019, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Darunia28 wrote:
    Właśnie wizytę mam w piątek, na próbę żeby może już coś zobaczyć chociaż mówi żebym się nie nastawiała.
    Sprawdzałam tez w kalkulatorze 😂🤦🏼‍♀️ I było napisane ze neta jest w normie. No dzisiaj jest 13 dzień po owulacji. To mnie uspokoiłas, dziękuje ♥️
    Trochę się pospieszyłaś z wizytą. Może jeszcze nie być nic widać ;)

    svchvfxmiau6k2p0.png
  • Mosieczka Koleżanka
    Postów: 64 12

    Wysłany: 13 marca 2019, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Darunia28 wrote:
    Właśnie wizytę mam w piątek, na próbę żeby może już coś zobaczyć chociaż mówi żebym się nie nastawiała.
    Sprawdzałam tez w kalkulatorze 😂🤦🏼‍♀️ I było napisane ze neta jest w normie. No dzisiaj jest 13 dzień po owulacji. To mnie uspokoiłas, dziękuje ♥️

    Ania89 ma rację.
    No ale jeśli ma Cię to w jakiś sposób uspokoić to idź :)
    ja poszłam na pierwsza wizytę między 5 a 6 tyg ale to że względu na to że miałam brazowe plamienie. Był jakiś zarys ale lekarz zaprosił mnie na kolejna wizytę, by potwierdzic czy wszystko rozwija sie prawidłowo, Kolejna wizyta w 7 tyg i wtedy bilo już serduszko :) dodam że jestem po pierwszej ciąży biochemicznej,druga zakończyla się lyzeczkowaniem, puste jajo plodowe, a teraz jestem już w 17 tyg 💙 chlopiec .

  • Darunia28 Znajoma
    Postów: 30 4

    Wysłany: 13 marca 2019, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pani doktor sama zaproponowała bo w sumie chyba sama jest ciekawa 😂 nie no mówiła ze mam się nie nastawiać ale zobaczymy. Bardziej chyba jej chodzi jeszcze o zbadanie bety. Cieszę się ze skończyło się u ciebie dobrze. Zawsze trzeba próbować. Ja próbowałam 2 lata i z hormonami i bez. I po hormonach zaczęłam miewać cysty. Wiec kupiłam sobie zioła Sroki ale z myślą żeby się wyleczyć z nich. Potem zrezygnowałam,zioła piłam i chyba nawet miałam cystę i proszę , zakończyło się ciąża. Nawet nie wiem jak ☺️

  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 13 marca 2019, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anja89 wrote:
    Beta powtórzona.
    Dzisiejszy wynik 3140,24.
    Poniedziałkowy 1825,03.
    Przyrost 74%.

    Przy takich wartościach przyrost jest jak najbardziej OK, uszy do góry :)

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 13 marca 2019, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Darunia28 wrote:
    Hej dziewczyny.

    W poniedziałek dowiedziałam się ze jestem w ciąży. Poszłam na betę i najpierw wyniosła 25, a dzisiaj 126. To chyba dobrze przyrosła? Trochę się boje bo jestem jeszcze 2 dni przed ,,terminem miesiaczki”. Ciagle sparawdzam czy mnie piersi bolą 🙄 trosKe się boje bo długo się staraliśmy.

    Tak, dobrze przyrasta :)

    Darunia28 wrote:
    Właśnie wizytę mam w piątek, na próbę żeby może już coś zobaczyć chociaż mówi żebym się nie nastawiała.
    Sprawdzałam tez w kalkulatorze 😂🤦🏼‍♀️ I było napisane ze neta jest w normie. No dzisiaj jest 13 dzień po owulacji. To mnie uspokoiłas, dziękuje ♥️

    Przy takiej becie to pewnie nic nie będzie widać. W najlepszym przypadku, zapewne pęcherzyk wielkości kilku milimetrów, a w najgorszym rozpulchnione endometrium.

    Do bety 5000 mIU/ml może nie być widać nawet jaja w macicy i jest to normalne.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2019, 21:29

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • Mosieczka Koleżanka
    Postów: 64 12

    Wysłany: 13 marca 2019, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Darunia28 wrote:
    Pani doktor sama zaproponowała bo w sumie chyba sama jest ciekawa 😂 nie no mówiła ze mam się nie nastawiać ale zobaczymy. Bardziej chyba jej chodzi jeszcze o zbadanie bety. Cieszę się ze skończyło się u ciebie dobrze. Zawsze trzeba próbować. Ja próbowałam 2 lata i z hormonami i bez. I po hormonach zaczęłam miewać cysty. Wiec kupiłam sobie zioła Sroki ale z myślą żeby się wyleczyć z nich. Potem zrezygnowałam,zioła piłam i chyba nawet miałam cystę i proszę , zakończyło się ciąża. Nawet nie wiem jak ☺️
    No to czekamy do piątku na wieści 😊
    co do bólu piersi to też codziennie sprawdzałam czy bolą chociaż coś,.. bardziej chyba od moich ucisniec 😃doszukiwalam się objawow na siłę, moja ciąża jest bezobjawowa,także takie też istnieją,a ja zawsze myślałam że Ciąża to tylko mdłości, wymioty, zgaga.. Teraz tylko czasem głowa mnie boli ale to chyba przez to że mam niższe ciśnienie.🙂

  • Darunia28 Znajoma
    Postów: 30 4

    Wysłany: 16 marca 2019, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dziewczyny. Na usg mało widać. Powiedziała ze tak jakby tworzył się oecherzyk ale jest jeszcze mini bo ma 0,22 cm.
    Następny tydzień w środę dalej będziemy patrzeć.
    Tez tak miałyście ze w dniu miesiaczki zaczęliście lekko na brązowo plamić? Ja muszę brać progesteron. Triche się tym martwię ale jeśli nie krwawię to ponoć jest wszystko dobrze. Mam lekka cystę na jajniku.
    Z dniem domniemanej miesiaczki piersi bolą mnie znacznie mniej niż wcześniej. Opowiedzcie o swoich doświadczeniach może mnie triche uspokoją.

  • Darunia28 Znajoma
    Postów: 30 4

    Wysłany: 16 marca 2019, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj jest 4+0 i ani mdłości, humorów, nic, zupełnie nic. 😳

  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 16 marca 2019, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Darunia28 wrote:
    Dzisiaj jest 4+0 i ani mdłości, humorów, nic, zupełnie nic. 😳

    Za wcześnie na objawy. Zwykle zaczynają się od 7+0 (+/-).

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 16 marca 2019, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Darunia28 wrote:
    No dziewczyny. Na usg mało widać. Powiedziała ze tak jakby tworzył się oecherzyk ale jest jeszcze mini bo ma 0,22 cm.
    Następny tydzień w środę dalej będziemy patrzeć.
    Tez tak miałyście ze w dniu miesiaczki zaczęliście lekko na brązowo plamić? Ja muszę brać progesteron. Triche się tym martwię ale jeśli nie krwawię to ponoć jest wszystko dobrze. Mam lekka cystę na jajniku.
    Z dniem domniemanej miesiaczki piersi bolą mnie znacznie mniej niż wcześniej. Opowiedzcie o swoich doświadczeniach może mnie triche uspokoją.

    Plamienie w okolicach okresu to norma, może też być plamienie implantacyjne, albo krwiaczek - nie są to powody do zmartwień, tak długo jak krew nie leje Ci się po nogach. Cysta na jajniku nie jest też problemem w ciąży - dużo kobiet to ma i z ciążą OK. A piersi będą boleć i przestawać - to też norma.

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • Mosieczka Koleżanka
    Postów: 64 12

    Wysłany: 16 marca 2019, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Darunia28 wrote:
    Dzisiaj jest 4+0 i ani mdłości, humorów, nic, zupełnie nic. 😳
    Ja też miałam plamienie brązowe ok 5-6tydz trwało 2czy 3 dni ,co do objawów to jak wcześniej pisałam mnie piersi nie bolały, nie miałam mdłości, wymiotow, nie czułam że jestem w ciazy, teraz jestem w 17tyf i tylko czasem głowa mnie boli, a objawow ciazowych nadal brak, no chyba że to że rano budzę się strasznie głodna ;)

  • Darunia28 Znajoma
    Postów: 30 4

    Wysłany: 18 marca 2019, 23:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    5 ttydzień ciąży (4+2) a nic nie widać na usg. I ból jajnika dzisiaj. Jak było u was? Beta 14.03 = 220

  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 18 marca 2019, 23:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Darunia28 wrote:
    5 ttydzień ciąży (4+2) a nic nie widać na usg. I ból jajnika dzisiaj. Jak było u was? Beta 14.03 = 220

    A co Ty chciałaś oglądać przy takiej becie? :D

    Do bety 5000 mIU/ml może nie być widać nawet jaja w macicy, a co dopiero przy 220 mIU/ml :P

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • Darunia28 Znajoma
    Postów: 30 4

    Wysłany: 19 marca 2019, 00:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lekarka naatraszyla mnie ciąża pozamaciczna :( albo poronieniem

‹‹ 285 286 287 288 289 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ