X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Bardzo wczesna ciąża.
Odpowiedz

Bardzo wczesna ciąża.

Oceń ten wątek:
  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 14 maja 2019, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lula90 wrote:
    Dziewczyny, u nowego gin okazało się, ze ciaza ma 6t1d a nie 3-4 jak kilka dni temu mowil inny lekarz. Niestety serduszko bije tylko 90/min. Kontrola za 2 tyg. Chyba nigdy nie zaznam spokoju :(

    Na samym początku ciąży, serduszko może bić wolniej, potem się szybko rozkręca. Nie martw się, to młodziutka ciąża :) Uszy do góry! Jak poczujesz się lepiej to idź na kontrolę za tydzień, a nie za dwa :)

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • Lula90 Ekspertka
    Postów: 172 128

    Wysłany: 14 maja 2019, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leira wrote:
    Na samym początku ciąży, serduszko może bić wolniej, potem się szybko rozkręca. Nie martw się, to młodziutka ciąża :) Uszy do góry! Jak poczujesz się lepiej to idź na kontrolę za tydzień, a nie za dwa :)
    Chyba tak zrobię, bo nie wyobrażam sobie tyle czekać w niepewności. Dziękuję za wspracie.

    eh4cm4u.png
  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 14 maja 2019, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lula90 wrote:
    Chyba tak zrobię, bo nie wyobrażam sobie tyle czekać w niepewności. Dziękuję za wspracie.

    Będzie dobrze! :)
    Daj znać po USG.

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • arjot Ekspertka
    Postów: 164 82

    Wysłany: 14 maja 2019, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, tydzień temu miałam robione usg, to był 32 dzień cyklu, pęcherzyk miał 7,6 mm, czy to aby nie za dużo? kolejne usg mam za tydzień, będzie to bodajże 6tyg+3dni ciąży, myślcie, że będzie widać coś więcej?


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2019, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leira wrote:
    A jaka wartość bety? Bo to od tego zależy, a nie od tygodnia ciąży ;)

    Ja szczerze wątpię, żeby było widać już serduszko, zwykle jest na to za wcześnie, wiec nie liczyłabym na serduszko, ale wiem, że takie przypadki się zdarzają.
    Tydzień temu w środę miałam 552, w czwartek 989,59 mIU/ml

  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 14 maja 2019, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    arjot wrote:
    Cześć dziewczyny, tydzień temu miałam robione usg, to był 32 dzień cyklu, pęcherzyk miał 7,6 mm, czy to aby nie za dużo? kolejne usg mam za tydzień, będzie to bodajże 6tyg+3dni ciąży, myślcie, że będzie widać coś więcej?

    Nie ma czegoś takiego jak "za dużo", każda ciąża rozwija się w swoim tempie. Jeśli tydzień temu pęcherzyk miał 7,6 mm to za tydzień powinien być widoczny zarodek (teoretycznie).

    Zielona11 wrote:
    Tydzień temu w środę miałam 552, w czwartek 989,59 mIU/ml

    Z moich obserwacji i wiedzy zgromadzonej do tej pory wynika, że serduszko widać w okolicy bety 17000 mIU/ml, więc może być za wcześnie.

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2019, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie pęcherzyk 12mm, mam przyjść za 2 tygodnie... Niby na teraz jest wszystko ok. No to sobie poczekam..

  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 16 maja 2019, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielona11 wrote:
    U mnie pęcherzyk 12mm, mam przyjść za 2 tygodnie... Niby na teraz jest wszystko ok. No to sobie poczekam..

    Przy 12 mm to może nic nie być widać, więc spokojnie, a na USG zawsze możesz iść prywatnie za tydzień jak się niecierpliwisz, powinno być już coś widać :)

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • Lula90 Ekspertka
    Postów: 172 128

    Wysłany: 16 maja 2019, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielona11 wrote:
    U mnie pęcherzyk 12mm, mam przyjść za 2 tygodnie... Niby na teraz jest wszystko ok. No to sobie poczekam..
    U mnie pecherzyk mial 13mm i nic wiecej nie bylo widac. 4 dni później byl juz zarodek z bijącym serduszkiem.

    Zielona11 lubi tę wiadomość

    eh4cm4u.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2019, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leira wrote:
    Przy 12 mm to może nic nie być widać, więc spokojnie, a na USG zawsze możesz iść prywatnie za tydzień jak się niecierpliwisz, powinno być już coś widać :)
    Luzik, poczekam już tyle. Myślę, że tym razem będzie wszystko ok.

    Leira lubi tę wiadomość

  • Lula90 Ekspertka
    Postów: 172 128

    Wysłany: 29 maja 2019, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, miałam dać znac po wizycie.Przypomne, ze w 6t0d serduszko bilo za wolno - 90u/min, a w 8t0d 160u/min :) nawet nie wiecie, jaka jestem szczęśliwa.

    Gagaga, Mandarynka, Leira lubią tę wiadomość

    eh4cm4u.png
  • Mandarynka Debiutantka
    Postów: 11 4

    Wysłany: 29 maja 2019, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie też na początku bolał brzuch, ale z każdym dniem potem już mniej.

  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 29 maja 2019, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lula90 wrote:
    Dziewczyny, miałam dać znac po wizycie.Przypomne, ze w 6t0d serduszko bilo za wolno - 90u/min, a w 8t0d 160u/min :) nawet nie wiecie, jaka jestem szczęśliwa.

    No i SUPER !!!

    Nudnej i bezproblemowej ciąży życzę :)

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2019, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie leci 8tc, serduszko ok, błogo 😌

  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 30 maja 2019, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielona11 wrote:
    U mnie leci 8tc, serduszko ok, błogo 😌

    SUPER! :)

    Oby wszystko było OK do samego końca :)

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
‹‹ 2 3 4 5 6
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ