X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Bardzo wczesna ciąża.
Odpowiedz

Bardzo wczesna ciąża.

Oceń ten wątek:
  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 13 stycznia 2019, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    joe anna wrote:
    Hej dziewczyny też jestem w bardzo wczesnej ciąży test pozytywny i wyniki z krwi też ok ;) za tydzień mam lekarza. Mam nadzieję że będzie wszystko dobrze pozdrawiam


    Gratulacje i powodzenia :)

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • amalia Autorytet
    Postów: 436 229

    Wysłany: 15 stycznia 2019, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    joe anna wrote:
    Hej dziewczyny też jestem w bardzo wczesnej ciąży test pozytywny i wyniki z krwi też ok ;) za tydzień mam lekarza. Mam nadzieję że będzie wszystko dobrze pozdrawiam
    Nie idź tak wcześnie do lekarza. Ja poszłam i się przez to stresowałam bo na pierwszej nie było NIC. Więc stres ogromny i sikanie na testy codziennie. Zarodek był widoczny dopiero w 6 tygodniu.

    Ja: AMH 1,59
    On: teratozoospermia, HBA 50%, DFI 15,72%, HDS 20,58%
    01.11.18 początek stymulacji
    11.11.18 punkcja
    16.11 odwołany transfer - 0 zarodków
    26.12.18 dwie kreski naturalnie!!
    chłopiec!!
    0d1y3e3kjom2cep0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2019, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    U mnie również ostatnio, po 8 miesiącach prób, pojawiły się 2 kreseczki, potwierdzone betą. Jutro wybieram się na ponowne jej zbadanie. Na poniedziałek zaplanowałam wizytę u gina (wypadnie wtedy 6 tydzień), bo oczywiście jak większość, chcę potwierdzić. Problem jest taki, że lekarka do której się wybieram w styczniu jest dostępna po raz ostatni własnie w poniedziałek (21.01) a potem dopiero w lutym i nie wiadomo nawet kiedy dokładnie. Poradźcie czy warto wybrać, czy zrezygnować i czekać na termin nie wiadoko kiedy w lutym?

  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 15 stycznia 2019, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    VianEthel wrote:
    Cześć dziewczyny,
    U mnie również ostatnio, po 8 miesiącach prób, pojawiły się 2 kreseczki, potwierdzone betą. Jutro wybieram się na ponowne jej zbadanie. Na poniedziałek zaplanowałam wizytę u gina (wypadnie wtedy 6 tydzień), bo oczywiście jak większość, chcę potwierdzić. Problem jest taki, że lekarka do której się wybieram w styczniu jest dostępna po raz ostatni własnie w poniedziałek (21.01) a potem dopiero w lutym i nie wiadomo nawet kiedy dokładnie. Poradźcie czy warto wybrać, czy zrezygnować i czekać na termin nie wiadoko kiedy w lutym?

    Najpierw zrób betę. Jak będzie niższa niż 5000 to może na USG nie być widać nawet jaja w macicy, więc poczekałabym, aż wzrośnie przynajmniej do powyższej wartości.

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2019, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiście, że zrobię, ale widzę, że terminy do lekarzy są PRZERAŻAJĄCE! U mnie w przychodni powiedzieli mi KWIECIEŃ. No cóż.. pozostaje chodzić prywatnie.

  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 15 stycznia 2019, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    VianEthel wrote:
    Oczywiście, że zrobię, ale widzę, że terminy do lekarzy są PRZERAŻAJĄCE! U mnie w przychodni powiedzieli mi KWIECIEŃ. No cóż.. pozostaje chodzić prywatnie.

    Dokładnie, też bym Ci zalecała jednak prywatne wizyty. Taniej wyjdzie na pewno kupić jakiś pakiet np. w LUXMED, czy ENELMED, czy MEDICOVER, czy cokolwiek masz tam w pobliżu. U mnie na NFZ, ginekolog nie ma USG w gabinecie, a na USG dostałam skierowanie, gdzie w przychodni mieli pierwszy wolny termin na kilka miesięcy po wizycie (!), udało mi się ostatecznie umówić na za dwa miesiące, w innej przychodni, ale do tego czasu zdążyłam poronić. Drugą ciążę już prowadziłam całkowicie prywatnie.

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2019, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zerkałam na Medicover, pakiet prawie 4000 kosztuje, muszę przekalkulować czy się opłaca. Porozmawiam jeszcze z mężem jakby wyglądało dopisanie się do niego, może będzie bardziej opłacalne. Coś na pewno się znajdzie. Kiepsko trochę, bo miałabym fajną lekarkę ale 300km ode mnie :D

  • Kalija Autorytet
    Postów: 1140 1234

    Wysłany: 15 stycznia 2019, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leira wrote:
    Dokładnie, też bym Ci zalecała jednak prywatne wizyty. Taniej wyjdzie na pewno kupić jakiś pakiet np. w LUXMED, czy ENELMED, czy MEDICOVER, czy cokolwiek masz tam w pobliżu. U mnie na NFZ, ginekolog nie ma USG w gabinecie, a na USG dostałam skierowanie, gdzie w przychodni mieli pierwszy wolny termin na kilka miesięcy po wizycie (!), udało mi się ostatecznie umówić na za dwa miesiące, w innej przychodni, ale do tego czasu zdążyłam poronić. Drugą ciążę już prowadziłam całkowicie prywatnie.

    Ciąży nie da się chyba prowadzić na NFZ. przy wybieraniu lekarza warto wziąć pod uwagę czy lekarz pracuje tez w szpitalu. To ważne w razie "W" oraz jeśli chodzi o sam poród

    dqprgu1royghdo7j.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2019, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też zaczynam tak sądzić. Porozmawiam jeszcze z koleżanką - jest położną, to może coś doradzi. :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2019, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzisiaj zrobiłam kolejny raz betę teraz czekam na wynik

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2019, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    VianEthel wrote:
    Zerkałam na Medicover, pakiet prawie 4000 kosztuje, muszę przekalkulować czy się opłaca. Porozmawiam jeszcze z mężem jakby wyglądało dopisanie się do niego, może będzie bardziej opłacalne. Coś na pewno się znajdzie. Kiepsko trochę, bo miałabym fajną lekarkę ale 300km ode mnie :D
    ja do mojego lekarza mam około 60 km ale jeżdzę dalej do niego :)

  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 15 stycznia 2019, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kalija wrote:
    Ciąży nie da się chyba prowadzić na NFZ. przy wybieraniu lekarza warto wziąć pod uwagę czy lekarz pracuje tez w szpitalu. To ważne w razie "W" oraz jeśli chodzi o sam poród

    Jak może się "nie dać" prowadzić ciąży na NFZ? Skąd taki wniosek?
    Myślisz, że każda kobieta prowadzi ciążę prywatnie? :P

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2019, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam wynik 2460 :)

  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 15 stycznia 2019, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    joe anna wrote:
    mam wynik 2460 :)

    To pewnie za tydzień będzie już widać ciążę na USG :)

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2019, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jestem po wizycie już widać na usg :) termin mam na 13 września :)

    Jusi 28 lubi tę wiadomość

  • Jusi 28 Autorytet
    Postów: 309 255

    Wysłany: 16 stycznia 2019, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super i serduszko tez juz bylo widac?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 stycznia 2019, 16:03

    t15bl9v.png
    fqzfby3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2019, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jusi 28 wrote:
    Super i serduszko tez juz bylo widac?
    Nie na serduszko za wcześnie...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2019, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leira wrote:
    Najpierw zrób betę. Jak będzie niższa niż 5000 to może na USG nie być widać nawet jaja w macicy, więc poczekałabym, aż wzrośnie przynajmniej do powyższej wartości.
    jaki polecacie kalendarz ciąży taki co nie trzeba podawać terminu ostatniej miesiączki tylko samą datę porodu z usg

  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 20 stycznia 2019, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    joe anna wrote:
    jaki polecacie kalendarz ciąży taki co nie trzeba podawać terminu ostatniej miesiączki tylko samą datę porodu z usg

    Jeśli nie znasz daty z OM to najlepiej będzie przyjąć TP z USG genetycznego (11-13 tydzien), każda inna może być mało wiarygodna. Natomiast wracając do pytania to większość kalendarzy on-line umożliwia podanie TP, a nie OM :) Nie wiem czego oczekujesz od takiego kalendarza, ale to wszystko jedno, bo one działają bardzo podobnie ;)

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2019, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    joe anna wrote:
    jaki polecacie kalendarz ciąży taki co nie trzeba podawać terminu ostatniej miesiączki tylko samą datę porodu z usg
    właśnie chodziło mi o taki gdzie nie musze podawać terminu ostatniej @ tylko sama datę porodu!! życzę Ci szcześliwego rozwiązania :)

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ