X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Bardzo niski przyrost beta HCG
Odpowiedz

Bardzo niski przyrost beta HCG

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Bemolie Nowa
    Postów: 4 6

    Wysłany: 8 lutego 2022, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!
    Właśnie wstałam i odczytałam wynik Beta HCG i mam bardzo niski przyrost. Na początku był duży ładny przyrost, dziś bardzo niski. Mega się boje. Po 2 dniach oczywiście zrobię kolejne bywa hcg, lekarza mam dopiero za tydzień.
    1. 18.01 - 529 b HCG
    2. 25.01 - 3744 b HCG
    3. 07.02 - 25640 b HCG
    To zaledwie 34,5% przyrostu
    Bardzo się martwię i nie wiem co zrobić 😭

    3jgxs65gu6bkb76d.png
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 9 lutego 2022, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przy takich wartościach bety nie sprawdza się już przyrostu. Teraz kluczowe jest USG.

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ