X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr bardzo duży pęcherzyk żółtkowy, któraś miała?
Odpowiedz

bardzo duży pęcherzyk żółtkowy, któraś miała?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • plusikminusik Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 7 listopada 2019, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc dziewczyny,
    bylam wczoraj na USG, to byl 7t3d wg OM,
    moje obawy sa duze, poniewaz jak na ten wiek ciazy i w ogole ponad wszelkie normy mam percherzyk zoltkowy (YS) o srednicy 8mm..
    -GS: 21,5 mm
    -CRL: 3,5 mm (wg USG to 6 tydzien, ale nie ma opcji, bo owulacje mialam dokladnie w 12 dc przy regularnych cyklach 28 dniowych)
    -FHR (+)

    martwie sie tym pecherzykiem zoltkowym, czytalam ze rokowania sa marne i martwie sie tez malym zarodkiem.
    czy ktoras z Was miala podobna sutuacje? i jak sie to zakonczylo u Was?
    bardzo prosze o jakiekolwiek sugestie..

    6 lipiec 2018: ciąża pozamaciczna i usunięcie prawego jajowodu.
    15 listopad 2019: ciąża zatrzymana (9t).
  • baksia Autorytet
    Postów: 1489 1316

    Wysłany: 8 listopada 2019, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. U mnie jest podobna sytuacja. Ciąża młodsza o 5 dni. I lekarz powiedział, ze jest duży pęcherzyk żółtkowy ale niestety nie zmierzył no ale jest większe niż maluszek. Maluszek w sobotę tydzień temu miał 4mm i jest serduszko. Tez czytałam, ze zbyt duży pęcherzyk zoltkowy nie wróży nic dobrego 😔 ale mam nadzieje, ze u nas będzie wszystko dobrze 🙏🏻.
    Kiedy masz następna wizytę ?

    iv09ej28y92h7fp1.png
    23.03.2019 Aniołek ❤️ - 9 tc Poronienie zatrzymane
    6.06.2019 - puste jajo płodowe
    12.11.2019 Aniołek ❤️ - 8tc poronienie zatrzymane
    Problemy immunologiczne-szczepienia limfocytami
    Pomorskie
  • plusikminusik Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 9 listopada 2019, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dopiero w nastepnym tygodniu, ale przestalam sie martwic, bo i tak nic to nie da. tak sobie to tlumacze przynajmniej.. a ktory masz tydzien/dzien ciazy wedlug OM?

    6 lipiec 2018: ciąża pozamaciczna i usunięcie prawego jajowodu.
    15 listopad 2019: ciąża zatrzymana (9t).
  • plusikminusik Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 11 listopada 2019, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daniela, bardzo mi przykro..
    a jaki miałaś duży zarodek, a jaki pęcherzyk żółtkowy (chodzi mi o konkretną wielkość w mm)...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 listopada 2019, 18:46

    6 lipiec 2018: ciąża pozamaciczna i usunięcie prawego jajowodu.
    15 listopad 2019: ciąża zatrzymana (9t).
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ