X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Badanie Progesteronu
Odpowiedz

Badanie Progesteronu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • NowaOvulanka Koleżanka
    Postów: 72 14

    Wysłany: 21 maja 2014, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :-)
    Jestem z obliczeń w 5 tygodniu ciąży. Do lekarza wybieram się za tydzień, półtora. Dzisiaj na wlasna reke zrobilam morfologie, mocz. Jutro ide powtorzyc bete. Czy powinnam zrobic tez poziom progesteronu? Jeśli tak to czy trzeba go robic na czczo? I w obojetnie ktory dzień? :-)

    3jgxyx8dyout0sx3.png
  • Ag... Autorytet
    Postów: 6067 6269

    Wysłany: 21 maja 2014, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obojetnie w jaki dzień, nie trzeba być na czczo. Zrób, mi lekarz od razu kazał zrobić, to istotne dla faktu czy potrzebujesz wspomagaczy czy nie.
    ja mialam progestreon 64 a dalej mam dupka bo bralam po owu i nie wolno go odstawiać.

    dqprhdgeyewjk8qy.png
  • NowaOvulanka Koleżanka
    Postów: 72 14

    Wysłany: 21 maja 2014, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W takim razie zrobie jutro od razu z betą :) Dzięki :)

    3jgxyx8dyout0sx3.png
  • StyczniowaNadzieja Autorytet
    Postów: 954 869

    Wysłany: 11 lutego 2015, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podbijam temat z pytaniem czy pora dnia o jakiej robię badanie progesteronu ma znaczernie czy nie i czy badanie trzeba powtarzać... gdzieś wyczytałam ze 3 dni pod rząd trzeba

    caur359.png
    3ro1ov5.png
  • Gianna Autorytet
    Postów: 253 263

    Wysłany: 12 lutego 2015, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Styczniowa Nadziejo,
    Progesteron warto robić za każdym razem o podobnej porze, ale generalnie wyniki i tak powinny wychodzić wiarygodne.
    Badanie warto powtarzać, ale co tydzień, dwa, zwłaszcza jeśli jest obawa o niedobór progesteronu.
    Tu znajdziesz normy w kolejnych tygodniach ciąży:
    http://naprotechnologia.wroclaw.pl/poziom-progesteronu-w-ciazy-normy/

    "Zamienię pustynię na pojezierze,
    a wyschniętą ziemię na wodotryski." Iz 41,18
    dqpr3e5ecs7r4rjb.png
  • StyczniowaNadzieja Autorytet
    Postów: 954 869

    Wysłany: 16 lutego 2015, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki

    caur359.png
    3ro1ov5.png
  • Gianna Autorytet
    Postów: 253 263

    Wysłany: 18 lutego 2015, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :) Polecam się :)
    Badania dobrze wyszły?

    "Zamienię pustynię na pojezierze,
    a wyschniętą ziemię na wodotryski." Iz 41,18
    dqpr3e5ecs7r4rjb.png
  • StyczniowaNadzieja Autorytet
    Postów: 954 869

    Wysłany: 19 lutego 2015, 06:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    4tyd. 4dni progesteron - 21,91
    Beta wzrosła prawidłowo.

    Teraz zastanawiam sie czy powtarzać progesteron przed wizytą u gin we wtorek...

    caur359.png
    3ro1ov5.png
  • Miley24 Ekspertka
    Postów: 588 84

    Wysłany: 1 marca 2015, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sluchajcie a jak ma sie to badanie do brania luteiny, mi lekarz kazal brac i teraz w pon mam isc na badanie progesteronu. Ale jak wezme tabletke to przeciez to nie bedzie wiarygodne ... ?

    d0be8675e9.png
    74di3e5e3sl020iq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2015, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w 4w6d mialam progesteron 21,43 przy normach dla 1 trymestru 9,3-33,2 ng/ml. No i wg dwoch roznych ginow wynik bardzo dobry.

    lauda. lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2015, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daj znac co tam Ci gin powie :-) ale mysle, ze nie masz sie co martwic:)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ