X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Badanie moczu 5tc - bakterie
Odpowiedz

Badanie moczu 5tc - bakterie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Mikimałs Znajoma
    Postów: 22 4

    Wysłany: 4 kwietnia 2020, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, jestem w 5tc ciąży i moja ginekolog zleciła mi szereg różnych badań. Wszystko ok, lecz zaniepokoiły mnie wyniki moczu. Pozycje: Azotyny i leukocyty które mam obecne w moczu a powinny być nieobecne. A także: bakterie : dość liczne a powinno być nieobecne. Co mam zrobić? Czy któraś z Was też tak miała na początku ciąży? Czy to groźna sytuacja dla płodu?. Serdecznie pozdrawiam i będę wdzięczna za odpowiedzi.

  • Ania0306 Autorytet
    Postów: 844 372

    Wysłany: 4 kwietnia 2020, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak miałam w 10 tygodniu ciąży. Lekarz kazał zrobić jeszcze posiew. Potem dostałam antybiotyk i przeszło. Każda nie leczona infekcja może być groźna dla płodu.

    08.02.2019 ❤ Julka 39t i 1d 2645g 51 cm
    iv09jw4z1f5kql8q.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ