X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr badanie genetyczne
Odpowiedz

badanie genetyczne

Oceń ten wątek:
  • karmar Autorytet
    Postów: 262 181

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    12+4 :)

    Caramel lubi tę wiadomość

    qXNVp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o to ja bede 12+1 moze tez uda sie zauwazyc plec :) moj M. tak marzy o chlopaku :)

    karmar lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja byłam w 12t0d i gin powiedział ze za wcześnie mam nadzieje ze na następnej wizycie się dowiem ;-) karmr gratuluję synka :-)

    karmar lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caramel wrote:
    Ja byłam w 12t0d i gin powiedział ze za wcześnie mam nadzieje ze na następnej wizycie się dowiem ;-) karmr gratuluję synka :-)
    Pewnie zalezy od wielu czynnikow ;) Zobaczymy :) W kazdym razie dam znac:)))

  • karmar Autorytet
    Postów: 262 181

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się dopytywałam,bo wiadomo - chciałam wiedzieć :) I lekarz mi powiedział,że na tym etapie ciąży,to być może będzie mógł mi powiedzieć,ale tylko jak będzie chłopiec i tylko jak się dobrze ustawi :) Akurat tak się ustawił,że od razu było widać :D Także u nas to była kwestia dużego szczęścia :) No i dodam,że lekarz ma naprawdę dobry sprzęt. :)

    Dzięki za gratulacje, Dziewczyny :) Też się cieszymy,tym bardziej,że oboje chcieliśmy syna :) A Mąż wiadomo,dumny chodzi :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 kwietnia 2015, 07:44

    qXNVp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmar ale super:) faktycznie macie szczescie, ze tak szybciutko sie dowiedzieliscie ;) u mnie nie bylo widac do tej pory, wiec pewnie bedzie coreczka :) ale mi to bez roznicy co, oby zdrowe hehe :) maz chce i syna i corke, takze tak czy siak bedzie szczesliwy :)

    A zeby bylo na temat, to moje badanie genetyczne trwalo okolo 30 minut. Dzidzia nawet ssala palucha i mamy fotke pamiatkowa ;p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a dziewczyny brzuszki juz widac tak na pierwszy rzut oka ?:) u mnie cos sie wypietrza pomału.. pomalutku..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie nie widac. Znaczy ja widze - bo spodni nie dopinam. Jednak wygladam tak, jakbym po prostu sie najadla. Ale i tak jest lepiej niz bylo - bo do konca 3 miesiaca mialam wklesly - czasem, jak wymioty mi odpuszczaly na 2-3 dni, to robil sie taki normalny brzusio. U kazdej inaczej rosnie i kazda w innym czasie moze zauwazyc :)

    aneczka1983 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja widze u siebie, ale jak pokazuje mojemu M. i mowie zobacz jaki brzuszek to on sie usmiecha ( zauważam ze nic nie widzi) i mowi no pikeny piekny :P ja juz chodze tez tylko w spodniahc na gumce bo mnie wszytsko inne cisnie :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe to moja mama tak reaguje - tez nic nie widzi i mowi, ze ona nie widzi, ale moze troszke hehe ;p a maz to widzi i sie smieje ze mnie zawsze :p bo pokazuje swoj i mowi "no a moj to chyba juz 6 miesiac" :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hm pewnie zalezy od budowy, jak mowisz ze Ty taka szczuplutka i duzo wymiotowalas to tez pewnie w tym czasie chudlas nie tylas.. ja nie wymiotowalam ani razy, troche mdlosciami postraszylo ale chyba mi juz mija.. w ogole mdlosci mam jak jestem glodna.. wtedy az mdleje.. a tak poza tym to nic a nic.. i sobie zdrowow jem ;) a ze az taka drobna nie jestem, powiedzialabym ze normalnej budowy bo fald to tez nie mialam, rozmiar 38 :) to cos juz sie wypietrza:P

  • Rozmarzona Autorytet
    Postów: 2226 1440

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam miec badania prenatalne w pond i strasznie sie boje zeby wszystko dobrze wyszlo..;/ tez tak macie?? normalnie zwariuje..

    Jestes juz z nami :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A liczylam na to, ze u mnie wlasnie bedzie szybko widac, bo tak czytalam, ze u osob mojej postury to raz dwa widac. Ale wymiotowalam duzo i dlatego pewnie jeszcze nie mam. Juz wymiotow prawie nie ma, takze brzuszek na pewno szybko wyskoczy:)
    A Ty jak zauwazylas, ze zaczal sie brzusio zmieniac, to tez powinno byc z tygodnia na tydzien bardziej widac, bo jak nosisz 38, to tez jestes szczupla i tez bedzie szybciej widac :) a jeszcze jak nie wymiotujesz, to na pewno brzusio :) <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozmarzona wrote:
    Mam miec badania prenatalne w pond i strasznie sie boje zeby wszystko dobrze wyszlo..;/ tez tak macie?? normalnie zwariuje..
    To samo przechodzilam. Balam sie panicznie, ze cos moze byc nie tak. Ale nie mozesz sie tak stresowac, malenstwo to czuje i musisz spokojnie do tego podejsc. Latwo mi teraz mowic, a w dniu badan bylam bardzo zestresowana. Zobaczysz, ze wszystko bedzie w porzadku, dzidzia bedzie zdrowiutka:)

  • Rozmarzona Autorytet
    Postów: 2226 1440

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milo slyszec,ze nie tylko ja mam taka paranoje..:)Dziekuje za slowa otuchy:)
    A powiedz mi bylas z partnerem czy sama (noi jesli z partnerem to jakie mial odczucia:) ? Pytam bo chcialabym ze soba zabrac meza po raz pierwszy.

    Jestes juz z nami :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozmarzona wrote:
    Milo slyszec,ze nie tylko ja mam taka paranoje..:)Dziekuje za slowa otuchy:)
    A powiedz mi bylas z partnerem czy sama (noi jesli z partnerem to jakie mial odczucia:) ? Pytam bo chcialabym ze soba zabrac meza po raz pierwszy.
    a kiedy masz badanie ja ide 12 maja :) i biore swojego partnera, podobno to super przezycie dla nich i byc moze pierwszy moment kiedy rozumija ze w naszym organizmie rosnie maly czlowiek :) ja sie nic nie boje narazie.. :) chcoiaz pewnie blizej wizyty bede miala wiekszego pietra :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj maz jest obecny na kazdym usg ;p bo "on chce sie z Kornelcia zobaczyc" :p choc plci nie znamy jeszcze ;p za kazdym razem przezywa tak, jakby i on byl w ciazy ;p

  • Rozmarzona Autorytet
    Postów: 2226 1440

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aliatan,na wizyte wybieram sie w pond,wiec nie da sie nie myslec.Juz na ten moment gore bierze stres..;)


    Green to masz odwaznego partnera w tej kwestii bo moj maz mam wrazenie,ze obawia sie lekarza i bedzie musial przyzwyczaic sie do mysli,ze ktos mnie dotyka:)Mysle,ze odprezy sie juz gdy zobaczy malenstwo:)Dopiero wtedy bedzie mogl calkowicie poczuc to co ja, gdy ogladam maluszka na usg.Same wiecie, ze wtedy to na maksa pojawia sie wiez nie do opisania;)

    Jestes juz z nami :)
  • Rozmarzona Autorytet
    Postów: 2226 1440

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe to mowisz przeczucie,ze b2dzie corcia;)Moj Maz ciagle pyta kiedy pisiorek sie pojawi tak nastawiony na chlopca;)Dla mnie plec niewazna, najwazniejsze by bylo zdrowe:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 kwietnia 2015, 13:50

    Jestes juz z nami :)
  • justa1234 Autorytet
    Postów: 2280 2565

    Wysłany: 5 maja 2015, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobietki ;-) powiedzcie mi ile tych badań prenatalnych jest, jakie są to badania bo ja wogóle nic nie ogarniam :-( i w którym tyg ciąży trzeba je zrobić? Wiem że jest test pappa, że chyba usg 3d,ale dalej niwiem nic :-( pomożecie?

1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ