X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Badania prenatalne śląsk
Odpowiedz

Badania prenatalne śląsk

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nowa_na_forum Debiutantka
    Postów: 11 2

    Wysłany: 10 października 2022, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć:) chciałam się zapytać gdzie na Śląsku robiłyście badania prenatalne i u jakiego lekarza? Szukam kogoś z polecenia..

  • Madzia35 Autorytet
    Postów: 281 202

    Wysłany: 14 października 2022, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Serafin Clinic w Gliwicach, bardzo dobra klinika, nie tylko do badań prenatalnych.

    age.png

    preg.png
  • szarlota96 Autorytet
    Postów: 362 787

    Wysłany: 27 października 2022, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowa_na_forum wrote:
    Cześć:) chciałam się zapytać gdzie na Śląsku robiłyście badania prenatalne i u jakiego lekarza? Szukam kogoś z polecenia..

    Dr Warcholińska w Kato :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ