X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr B hcg
Odpowiedz

B hcg

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Luna_5 Koleżanka
    Postów: 34 34

    Wysłany: 2 marca 2021, 06:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc, czy któraś w Was miala podwójny przyrost na początku, a okazało się, że to ciaza pojedyncza?
    1 badanie 32,7->po48h 130

    nzjdugpjtzqoyanm.png
  • mamaniemowlaka Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 5 marca 2021, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sprawdzałam normy za pomocą tego artykułu: https://www.mojniemowlak.pl/czy-jestes-w-ciazy-normy-hormonu-beta-hcg/ , a w drugim trymestrze możesz przeczytać to: https://www.mojniemowlak.pl/test-potrojny-w-ciazy-badanie-w-drugim-trymestrze/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 marca 2021, 20:16

  • Edyta1993 Koleżanka
    Postów: 82 7

    Wysłany: 11 marca 2021, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj ja mialam przyrost az 240 procent a ciąża pojedyncza z 557 skoczylo do 2000

    nlzjgox1emvw4add.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ