X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Apetyt w ciąży
Odpowiedz

Apetyt w ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • AlaMat Autorytet
    Postów: 414 121

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a jak tam u Was ? Normalnie jecie czy za dwóch ?

    Dzisiaj jak teściowa zrobiła mi 4 skibki na śniadanie to się przeraziłam i jeszcze mówi do mnie,że powinnam za dwóch jeść , ale zjadłam tyle co zawsze bo 4 nie dałabym w życiu rady , a teraz kurcze zjadłam na kolacje bułkę i powiem Wam ,że jestem jeszcze głodna :/ ..

    201601307246.png
  • rybkunia Przyjaciółka
    Postów: 75 34

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też miałam miedzy 6-9 tc taki apetyt, że cały czas byłam głodna.
    Teraz jestem na końcówce I trymestru i mam już na sobie dodatkowe 2kg.
    Póki co już mniej mnie ciągnie do jedzenia, ale smaczki mam;-)

  • AlaMat Autorytet
    Postów: 414 121

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    właśnie zjadłam jeszcze jedną bułę i czuję się dopiero teraz najedzona :)

    201601307246.png
  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie apetyt od początku ciąży normalny.
    Nawet teraz nie jem nie wiadomo jakich porcji ;) Jem normalnie ale częściej niż zawsze. Co 2-3 godzinki coś wcinam.
    Nie chodzi o to żeby się obżerać "za dwoje" jak świnka :P tylko wybierać jak najzdrowsze,pełnowartościowe jedzenie :)

    dddodiii lubi tę wiadomość

    zrz69vvj69ave0jf.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z poczatku nic przełknąć nie mogłam ..na widok jedzenia uciekałam gdzie pieprz rośnie,a jak juz przeszło pod koniec I trymestru po prostu zaczęłam jeść zdrowo-nie za dwoje-teściowej powiedz,ze dla dwojga! ;-)
    Najlepiej jeść wlasnie co trzy godzinki..nabiał,warzywa,owoce,kasze,a czasem tez cos,na co ma się ochotę ;-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w I tr z apetytem było średnio, a teściowej która też mi mówiła jedz za dwoje, mówiłam, że okruszek który ma parę gram nie zmieści 2giej mojej porcji w żołądeczku :P

    Tak jak dddodiii pisze, jedz często i regularnie co 3h po troszku i brak głodu :)

  • AlaMat Autorytet
    Postów: 414 121

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie staram się jeść co 3 godzinki bo jak jestem głodna to jest mi strasznie niedobrze .

    binka76- przepiękny brzusio :)

    201601307246.png
  • Shibuya Autorytet
    Postów: 1968 1549

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AlaMat - po pierwsze to serdeczne gratulacje, że w końcu się udało :)

    Co do tematu, to nie ma sensu jeść za dwóch. Jedz tyle, ile potrzebuje organizm. Ja czasami jem naprawdę dużo, a czasami bardzo mało, ale przecież nie będę się zmuszać, jak nie mam ochoty.
    Jak się najem to mam odruchy wymiotne i też nie mogę doprowadzać do głodu, bo wtedy mi niedobrze :)
    Przeważnie tak co 3 godziny właśnie jestem głodna i muszę coś zjeść :)

    Plusem jest to, że nie mam ochoty na słodkie i nie podgryzam między posiłkami. Od początku ciąży przytyłam 1,8 kg - oby tak dalej ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 czerwca 2015, 13:02

    km5s8ribzosjb8kh.png
  • Liskova Autorytet
    Postów: 1419 748

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ciąży się nie je ZA DWÓCH, tylko DLA DWOJGA :) i warto o tym pamiętać :)

    Ja mam różne dni, mam takie kiedy bym poł lodówki zjadła :D a mam takie, kiedy ledwo wciskam podstawowe posiłki. Także na razie wychodzi mi, że jem w miarę normalnie :)

    wiola0912 lubi tę wiadomość

    dqpr2n0aywig57pz.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ