X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr angina ropna w pierwszym trymestrze
Odpowiedz

angina ropna w pierwszym trymestrze

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • mary84 Przyjaciółka
    Postów: 89 31

    Wysłany: 22 marca 2015, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, od kilku dni miałam lekkie przeziębienie wirusowe, które przerodziło się w anginę (gorączka skoczyła do 38, ból miglała, jakieś naloty... Poszłam do obcego lekarza bo sobota była no i mnie załamała. Była strasznie oschła i stwierdziła, że to nie rokuje dobrze bo angina to "bardzo zła choroba bakteryjna". Dała augmentin i tyle. Załamało mnie to, czy ktoś zna podobny przypadek, który jednak skończył się dobrze? jestem w 7 tyg, jeszcze nie potwierdzone, jutro idę do gina.

    marzec 2015 - okropna angina w początku ciąży - oby było dobrze
    grudzień 2014 - laparoskopia kamicy żółciowej
    czerwiec 2014 - laparoskopia torbieli jajnika
    grudzień 2013 - (*) Kazik 12 tc

  • pakima Autorytet
    Postów: 582 203

    Wysłany: 22 marca 2015, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To zaczekaj na wizytę i zapytaj lekarza. Angina z tego co wiem to często lubi powracać. Nie martw się na zapas. Jest wiele antybiotyków które możesz zazywac nie szkodząc maluchowi. Nie denerwuj się i staraj się dużo pić i wypoczywać.


    km5smg7ymue8hf5u.png


    ex2bcwa1bypjjnja.png
  • mary84 Przyjaciółka
    Postów: 89 31

    Wysłany: 23 marca 2015, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za wsparcie.
    Jestem po wizycie, ze względu na późną owulację to jednak 6 tydzień, serduszka jeszcze nie widać. Lekarz mnie trochę uspokoił kazał przyjść za tydzień.

    Angina nie odpuszcza, masakra jakaś :(

    marzec 2015 - okropna angina w początku ciąży - oby było dobrze
    grudzień 2014 - laparoskopia kamicy żółciowej
    czerwiec 2014 - laparoskopia torbieli jajnika
    grudzień 2013 - (*) Kazik 12 tc

  • pakima Autorytet
    Postów: 582 203

    Wysłany: 24 marca 2015, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będzie dobrze :) głowa do góry:)


    km5smg7ymue8hf5u.png


    ex2bcwa1bypjjnja.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2015, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mary mocno trzymam kciuki. Leż w łóżeczku, grzej się, pij dużo. Będzie dobrze :* i dawaj znać na bieżąco jak się czujesz.

  • mary84 Przyjaciółka
    Postów: 89 31

    Wysłany: 24 marca 2015, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki dziewczyny, nie wychodze z lozka bo nie mam sily. Minela 3 doba antybiotyku i znikoma poprawa:(

    marzec 2015 - okropna angina w początku ciąży - oby było dobrze
    grudzień 2014 - laparoskopia kamicy żółciowej
    czerwiec 2014 - laparoskopia torbieli jajnika
    grudzień 2013 - (*) Kazik 12 tc

  • moniia86 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 25 marca 2015, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie martw się Mary. Ja ledwo co dowiedziałam się o ciąży a już dopadło mnie ostre wirusowe zapalenie gardła. Dwa tygodnie leczyłam się domowymi sposobami, miałam już dosyć leżenia w łóżku, cytryn, miodu i czosnku, ale choroba w końcu puściła. Też bardzo się martwiłam czy tak długa infekcja nie zaszkodzi dzieciaczkowi. Ale na szczęście maluszek wg lekarza rozwija się książkowo ;-)

    3jgx43r8t1hc1oci.png
  • mary84 Przyjaciółka
    Postów: 89 31

    Wysłany: 25 marca 2015, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gratuluję Monia :) Cieszę się, że wszystko dobrze u Was :)

    Nie rozumiem czemu niektórzy lekarze nie pomyślą zanim coś powiedzą. Po co straszyć na zapas skoro co ma być to będzie..

    marzec 2015 - okropna angina w początku ciąży - oby było dobrze
    grudzień 2014 - laparoskopia kamicy żółciowej
    czerwiec 2014 - laparoskopia torbieli jajnika
    grudzień 2013 - (*) Kazik 12 tc

  • mary84 Przyjaciółka
    Postów: 89 31

    Wysłany: 26 marca 2015, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    uff, najgorsze chyba minęło, gorączka spadła :)

    marzec 2015 - okropna angina w początku ciąży - oby było dobrze
    grudzień 2014 - laparoskopia kamicy żółciowej
    czerwiec 2014 - laparoskopia torbieli jajnika
    grudzień 2013 - (*) Kazik 12 tc

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2015, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mary84, nie przejmuj się niektórymi opiniami lekarzy, wierzę, że z fasolką wszystko będzie w porządku :)
    niektórzy lekarze to w ogóle nie powinni wykonywać swojego zawodu, podam Ci dla przykładu (choć z innej beczki troszkę) - leczę się u kardiologa ze względu na niedomykalność zastawek, co pół roku kontroluję na EKG i UKG, a co miesiąc chodzę do rodzinnego po recepty na lekarstwa. Byłam w piątek u rodzinnego, na co on wypalił mi, że moja wada serca jest bardzo niebezpieczna, bo migotanie przedsionków może się z niej zrobić.. Nie znając historii mojej choroby, nie mając przed sobą wyników badań, nic - tak po prostu mnie poinformował, gdzie kardiolog w życiu mi czegoś takiego nie powiedziała, tylko zaleciła kontrole (bo wada jest mała/umiarkowana).
    Ja nie wiem, może niektórzy lekarze to pracują tylko po to, by życie innym uprzykrzać?
    Trzymaj się i nie martw na zapas <3

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ