X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr alergia na pyłki traw a pierwsze tygodnie ciąży
Odpowiedz

alergia na pyłki traw a pierwsze tygodnie ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • diga83 Debiutantka
    Postów: 7 2

    Wysłany: 3 czerwca 2018, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam.
    jestem nowa tutaj na forum dlatego chcialabym Was wszystkie serdecznie przywitać

    diga83
  • diga83 Debiutantka
    Postów: 7 2

    Wysłany: 3 czerwca 2018, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moim problemem jest alergia na pyłki traw i to czy można z nią sobie jakos poradzić. ja na ta chwilę nic nie biorę ale męczę się strasznie. jestem na samym początku ciąży ok 4-5 tydzień. czy któraś z Was miała lub ma podobny problem i mogłaby mi coś doradzic?

    diga83
  • diga83 Debiutantka
    Postów: 7 2

    Wysłany: 3 czerwca 2018, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    halo, czy nikt nie zmaga się z alergią? szczęsciary...

    diga83
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 3 czerwca 2018, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    diga83 wrote:
    moim problemem jest alergia na pyłki traw i to czy można z nią sobie jakos poradzić. ja na ta chwilę nic nie biorę ale męczę się strasznie. jestem na samym początku ciąży ok 4-5 tydzień. czy któraś z Was miała lub ma podobny problem i mogłaby mi coś doradzic?

    Na szczęscie moja ciąza przypadla na okres jesien-zima, bo tez jestem masakryczna alergiczką.

    Co do lekow: w ciazy nie wolno / nie powinno sie brac nic, bo kazdy lek moze miec wplyw na dziecko. Leki trzeba brac jedynie wtedy kiedy wymaga to Twoje zdrowie. Alergia jest tylko niedogodnością. Poradzisz sobie.

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • diga83 Debiutantka
    Postów: 7 2

    Wysłany: 4 czerwca 2018, 06:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzieki za odpowiedź edwarda20

    diga83
  • diga83 Debiutantka
    Postów: 7 2

    Wysłany: 4 czerwca 2018, 06:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jednak czy nie leczona alergia może zaszkodzić dziecku lub mnie, a co za tym idzie również i dziecku? tego się obawiam... reszte zniose, czego sie nie robi dla zdrowia maluszka

    diga83
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ