X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Ahhh te hormony :P
Odpowiedz

Ahhh te hormony :P

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)
    Zauważyłyście już,że hormony w waszym organizmie buzują? U mnie zaczęło się 2 dni temu,pokłóciłam się z facetem o pierdołę-a skończyłam kłótnie użalając się nad sobą ( jaka to jestem brzydka,ze będę gruba z cellulitem i w ogóle ) :P Doszło do płaczu a po 5 minutach ze łzami na policzkach złapał mnie wielki atak śmiechu i śmiałam się sama z siebie :D Mój narzeczony popatrzył i stwierdził,że wyglądam jakbym była psychiczna ;) Dziś rozkleiłam się przy piosence i w ogóle to jakaś wylewna jestem ostatnio. A jak u Was ? Macie już humorki ? :D

    Mia S lubi tę wiadomość

    zrz69vvj69ave0jf.png


  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeszcze nie :) Ciekawa jestem co bedzie jak mnie 'domanda' hormonki, bo ja jestem raczej bardzo malo humorzasta. Przed okresem, nigdy nie marudze i nie mam typowego 'napiecia' :) Jedyny objaw 'psychologiczny' jak do tej pory to ze zrobilam sie przesadna. NIe chce myslec o imionach, nie ogladam zadnych stron z rzeczami dla dzieci, oczywiscie nikt nie wie oprocz mojego Tz i mojej mamy :) odliczam tylko dni do wizyty 16.12.
    Na piosenkach i na filmach rozklejam sie zawsze i lezka poleci :)
    ...moze tylko zrobilam sie bardziej agresywno-opiekuncza.... czyli jak ktos by mnie popchal na ulicy, to na stowe nakrzycze! :) Niech ktos tylko sprobuje! :)

    Martika87 lubi tę wiadomość

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • Mia S Ekspertka
    Postów: 201 247

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maritka mam podobnie jak Ty ;)
    zastanawiam sie jak ludzie wokol mnie ze mna wytrzymaja ;)))))))

    wczoraj ewidentnie szukalam zaczepki ale wszyyscy co wiedza, schodza z drogi :D ;))))))

    ryczalam jak bóbr wczoraj czytajac o porzuconym w lesie psie.....

    masakra bedzie widze.

    Martika87 lubi tę wiadomość

    ;) synku, trzymaj się mocno mamusi !
  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem dopiero w 6 tygodniu i jak na razie bolą mnie tylko piersi i mam duży apetyt. Zachowuję się normalnie jak zawsze (bynajmniej tak mi się wydaję;p:). Na razie nie czuję by hormony mi buzowały:)

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na szczęście zrobiłam się tylko dużo bardziej płaczliwa i potrafię się poryczeć na reklamie, która nawet nie jest wzruszająca :-D. Tzn. Jak już mnie coś wkurzy, to reaguję znacznie intensywniej, ale ogólnie mało się wkurzam i wyjątkowo zaczepki nie szukam z moim Diabłem (co czasem zdarzało mi się przed okresem), więc uważam, że przechodzę swoją ciążę wyjątkowo łagodnie i będę mieć piękne wspomnienia. Tym bardziej, że z innych objawów mam w sumie tylko bolące piersi (które coraz mniej odczuwam w ciągu dnia), gazy od przypadku, większe pragnienie i częstsze wizyty w kibelku :-)

  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do kibelka też częściej latam. Zastanawiają mnie moje sny :P Często śnią mi się erotyczne sny :P
    Zapomniałam spytać się lekarza czy możemy się bzykać,a boję się ryzykować więc chodzimy na ciśnieniu i czekamy do następnej wizyty :P Wtedy sie dopytam o wszystko baaardzo dokładnie :D

    Chica Mala wrote:
    Ja na szczęście zrobiłam się tylko dużo bardziej płaczliwa i potrafię się poryczeć na reklamie, która nawet nie jest wzruszająca :-D. Tzn. Jak już mnie coś wkurzy, to reaguję znacznie intensywniej, ale ogólnie mało się wkurzam i wyjątkowo zaczepki nie szukam z moim Diabłem (co czasem zdarzało mi się przed okresem), więc uważam, że przechodzę swoją ciążę wyjątkowo łagodnie i będę mieć piękne wspomnienia. Tym bardziej, że z innych objawów mam w sumie tylko bolące piersi (które coraz mniej odczuwam w ciągu dnia), gazy od przypadku, większe pragnienie i częstsze wizyty w kibelku :-)

    zrz69vvj69ave0jf.png


Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ