X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Acard w ciazy ?
Odpowiedz

Acard w ciazy ?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • vatolina Autorytet
    Postów: 349 248

    Wysłany: 14 listopada 2020, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czytam o tym Acardzie bo zapisał mi go tez lekarz(?) to nie jest tak ze powoduje wady u płodu? Podobno negatywnie wpływa na serce dziecka.

    ojxel6d846sat3l9.png
    20.01.21 / 168g 🤍 (16+4)
    17.02.21 / 391g 🤍 (20+4)
    17.03.21 / 773g 🤍 (24+3)
    14.04.21 / 1459g 🤍 (28+3)
    12.05.21 / 2375g 🤍 (32+3)
    02.06.21 / 2880g 🤍 (35+3)
    10.06.21 / 3150g 🤍 (36+4)
    18.06.21 / 3240g 🤍 (37+5)
    05.07.21 / 3700g 🐻🎂🎈
  • Nowa_Monika Koleżanka
    Postów: 55 64

    Wysłany: 17 listopada 2020, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Tez moja lekarka mi przepisała go. Wyczytałam w różnych forach wiele kobiet go brało i nic się nie działo z maleństwem. Sama osobiście biorę. Myślę że powinniśmy zaufać lekarza. A przynajmniej ja ufam swojej pani doktor która naprawdę troszcY się o pacjenta. Więc moje wątpliwości juz odeszły:) A lek ma pomóc tobie i maleństwu:) A jak nie to na następnej wizycie zapytaj się lekarza. Lub wpisz q Google acard w ciąży i poczytaj. Mam nadzieję że troszkę się uspokoisz

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ