X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr 9.tc ale 6tc? :(
Odpowiedz

9.tc ale 6tc? :(

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2014, 05:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny byłam wczoraj u lekarza. Wg om jestem w 9tc. Niestety brak tetna i zarodek wielkości 3mm co wskazuje na 6tc. Byłam na pierwszym usg w 4tc wg om a maks w 2tyg od zaplodnienia było to 4tyg temu. Mam wrócić za tydzień lekarz nie wie czy zarodek sie nie rozwija czy to dopiero 6tc.
    Ostatnia @ miałam 31maja a plodne między 10 a 20 czerwca.
    Czy mam szansę na serducho?

  • izadora Znajoma
    Postów: 20 9

    Wysłany: 2 sierpnia 2014, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jesteś pewna terminu dni płodnych i owu? Na usg w tym 4 tyg było na 100% po owu?(bo ze nie było widać ciąży to pewne).

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2014, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie jestem pewna bo obliczałam to na podstawie zwykłego kalendarza dni płodnych Google. A 4.07 był malusienki pęcherzyk i bardzo słaby test ciążowy. Test z grubymi krechami zobaczyłam dopiero ok 7.07 jak nie później.
    Jestem tylko pewna tego kiedy się kochaliśmy i kiedy była ostatnia miesiączka

  • Groszek Autorytet
    Postów: 2448 1720

    Wysłany: 2 sierpnia 2014, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciezka sprawa...
    moze owulacja byla pozniej i do zapłodnienia później doszło tez dlatego to tak wyglada... terminy wg usg a wg OM moga sie roznic, wiec tym sie nie martw...czasem nawet dosc sporo. Szczegolnie jesli np. moze masz miesiaczki nieregularne?
    dlaczego brak tętna?
    moze to jeszcze mały zarodeczek i nic nie widac, jesli nic Cie nie boli, nie masz goraczki, nie plamisz- to ja bym czekała cierpliwie...

    relge6yd309xm1zq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2014, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie nic mi nie jest. Objawów nie miałam od początku ciąży dzisiaj jedynie mi słabo mam mdlosci i niedobrze mi ale to może nerwy. Sama nie wiem co o tym myśleć. Cykle mam regularne co do dnia 27 dni. Brak tętna bo lekarz stwierdził że zarodek od 6tc się nie rozwija ale żeby się upewnić ze na pewno tak jest kazał przyjść a tydzień bo może to jednak wczesna ciąża. Idę we wtorek na konsultacje do innego oby wszystko było dobrze

    Groszek lubi tę wiadomość

  • Groszek Autorytet
    Postów: 2448 1720

    Wysłany: 2 sierpnia 2014, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no wlasnie, bardzo dobrze aneczko, idz do innego na konsultacje... moze Dzidzia wczesna i serduszka nie bylo widac jeszcze, a zalezy tez jakie usg mial, moze starsze to tez mogl nie widziec...trzymam kciuki zeby bylo ok, Dzidzia urosla i serduszko bilo :-)

    anka418 lubi tę wiadomość

    relge6yd309xm1zq.png
  • angelstw Autorytet
    Postów: 1578 843

    Wysłany: 3 sierpnia 2014, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka418 wrote:
    Idę we wtorek na konsultacje do innego oby wszystko było dobrze

    to najlepsze wyjście na tę chwilę. Inny lekarz inny sprzęt USG więc i obraz tego co zobaczy może być inny. 3mamy kciuki żeby wszystko było dobrze :)

    Groszek, anka418 lubią tę wiadomość

    10.04.2014r. (ur. 19tc.) Zuzia (*)
    02.2016 5tc

    ug37vcqgz0fhk6cc.png

    rośnij Zuchu! ❤
    qb3cqps6ibeo0f6z.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety nie da się nic zrobić. Ciąża się nie rozwija. Czekam w domu na poronienie samoistne

  • angelstw Autorytet
    Postów: 1578 843

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka418 wrote:
    Niestety nie da się nic zrobić. Ciąża się nie rozwija. Czekam w domu na poronienie samoistne

    wspieram ♥
    wiem jak trudne to są chwile...

    anka418 lubi tę wiadomość

    10.04.2014r. (ur. 19tc.) Zuzia (*)
    02.2016 5tc

    ug37vcqgz0fhk6cc.png

    rośnij Zuchu! ❤
    qb3cqps6ibeo0f6z.png


Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ