X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr 8 tydzień ciąży krwawienia, plamienia, skurcze. Pomocy! :(
Odpowiedz

8 tydzień ciąży krwawienia, plamienia, skurcze. Pomocy! :(

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • aVVI Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 2 grudnia 2020, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć.
    Staram się z mężem o dziecko od 5 lat, w między czasie przeszłam laparoskopie ( udrożnianie jajowodu)
    Od dwóch lat nawet nie rozmawiamy o dziecku oddaliśmy się w wir pracy.
    Ostatnimi czasy wszystko zaczęło się idealnie układać, dostałam długo wyczekiwany awans w pracy mąż również.
    Do czego zmierzam
    5-9.10 miesiączka
    15 16 17 (dni płodne) sex bez zabezpieczenia
    kolejna miesiączkę dostałam w terminie choć była ona bardzo skąpa (31.10 - 4.11)
    5 dni po miesiączce dostałam plamienia, plamiłam 6 dni, na 7 dzień plamienia miałam okropne skurcze, bóle akurat siedziałam w pracy, jak to ciekawska baba zaczęłam szperać w internecie na temat plamienia po miesiączce itp. wyczytałam gdzieś aby zrobić test, poszłam do apteki kupiłam test napiłam się dużo wody i poszłam do WC zrobić test...
    Zrobiłam test....
    Czekam...
    Czekam...
    Patrze a tam dwie kreski SZOK (w domu powtórzyłam chyba ze 4 wszystkie pozytywne)

    Na drugi dzień poleciałam do lekarza bo skąd te plamienia bałam się stracić ciążę.
    Lekarz wykonał badanie USG żadnej ciąży nie ma, stwierdził że mogę sobie zanotować miesiączkę i mam owulację z prawego jajnika, dał skierowanie na badanie TSH i ogólne krwi

    Miesiączka trwała długo bo 11 dni i była bardzo obfita skończyła się 27.11
    Po miesiączce mówię oho czas przejść na dietę bo dziwnym trafem przez 3 tygodnie przytyłam 4kg a odżywiam się normalnie, jak zawsze i nigdy aż tyle nie przybrałam.
    Samopoczucie okropne, zawsze miałam duzo energii a ostatnimi czasy jestem nieprzytomna i nic mi się nie chce.
    Ciągle boli mnie głowa a nigdy nie bolała

    Dzień 02.12.2020 dziś
    Znów dostałam te cholerne plamienie
    Dzwonie do lekarza sprawdza moje wyniki mówi że są książkowe ( wszystko w normie )
    mówię że dziś zrobiłam test ciążowy i wyszedł pozytywnie dwie grube czerwone krechy na co lekarz, pilnie zrobić beta HCG i wrócić na USG

    dzień 15,16,17.październik to są dni w które uprawiliśmy sex z mężem później wyjechał do pracy i nic

    Jeżeli naprawdę jestem w ciąży to mój 8 tydzień...

    Czy któraś z was miała podobnie i zakończyło się to szczęśliwym porodem?

    Do piątku chyba oszaleje.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2020, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aVVI jesli jestes w ciąży krwawienie może być tak naprawdę z różnych powodów bardziej optymistyczna wersja to krwiak mniej to może być poronienie lub może być też ciąża pozamaciczna (w moim przypadku tak było) . Najlepiej zrób bete i ponownie za 2 dni od wykonanej bety ponowną bete żeby zobaczyć jak przyrasta jeśli podwoi się o co najmniej 66% to dobrze i ciąża się rozwija obliczyć możesz na google wpisując kalkulator bety Powodzenia.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 grudnia 2020, 07:40

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ