X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr 6tc i nic nie widać
Odpowiedz

6tc i nic nie widać

Oceń ten wątek:
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 12 listopada 2018, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesli otwiera sie ja na sile to mozna uszkodzic? Jezu co za masakra. Dobra bede probowac naturalnie a jak sie nie uda to trudno. Juz sie ciesze na te niezapomniane przezycia.

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 12 listopada 2018, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Xgirl na tyle na ile Cię poznałam to czekanie na naturalne poronienie może być dla Ciebie trudne. Ja za każdym razem czekałam 2 tygodnie. To sa 2 tygodnie z wiedza że dziecko nie żyje i noszeniem go w sobie. To bardzo trudne tygodnie. Masz tyle cierpliwości? Nie wiem też jakie podejście mają w Niemczech Ale faktycznie dobrze jest zacząć od tabletek.

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 12 listopada 2018, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to dobrze mnie poznalas;P Jestem meeeeeeega niecierpliwa. Pewnie dlatego juz po 9 miesiacach staran chcialam do in vitro podchodzic. Choc powiem szczerze, ze mam na chwile obecna po dziurki w nosie tych calych staran.

    W ogole polecacie czekac naturalnie czy wziac tabletki od razu? Co jest lepsze? Po tabletkach moze szybciej pojsc ale ma to jakies negatywne skutki?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 listopada 2018, 17:21

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2018, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie trafiłam do szpitala bo miałam skurcze i krwawilam. Jutro z rana mają podać mi tabletki i zobaczymy co dalej. Na szczęście na dyzurze będzie mój lekarz więc jakoś jestem spokojniejsza. A rozmawiałam z mężem w domu i powiedział zeby zadzwonić do dr że może jutro przyjadę bo cały dzień brzuch mnie bolał.i akurat sprawa się rozwiązała sama. Na USG pęcherzyk 25mm nadal pusty.zero rozwarcia:/

  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 13 listopada 2018, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylvuszka wrote:
    Ja właśnie trafiłam do szpitala bo miałam skurcze i krwawilam. Jutro z rana mają podać mi tabletki i zobaczymy co dalej. Na szczęście na dyzurze będzie mój lekarz więc jakoś jestem spokojniejsza. A rozmawiałam z mężem w domu i powiedział zeby zadzwonić do dr że może jutro przyjadę bo cały dzień brzuch mnie bolał.i akurat sprawa się rozwiązała sama. Na USG pęcherzyk 25mm nadal pusty.zero rozwarcia:/

    Bardzo mi przykro :(
    Natomiast dobrze, że samo się czyści, w Twoim przypadku tabletki mogą bardzo pomóc. Jakbyś potrzebowała wsparcia po tym traumatycznym wydarzeniu to wejdź na "problemy i komplikacje" --> "poronienie i co dalej..."

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2018, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki,ale psychicznie czuje się bardzo dobrze.:)nawet lekarka była zdziwiona że taka spokojna jestem
    xgirl,daj koniecznie znać co u ciebi

  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 13 listopada 2018, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylvuszka wrote:
    Dzięki,ale psychicznie czuje się bardzo dobrze.:)nawet lekarka była zdziwiona że taka spokojna jestem
    xgirl,daj koniecznie znać co u ciebi

    Cieszę się, że dobrze się trzymasz :)

    Xgirl pisała na innym wątku, że na USG uwidoczniono zarodek i serduszko.

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 14 listopada 2018, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Och Sylvuszko przykro mi :( Ja Cie bardzo dobrze rozumiem :(
    Tak troche szczescia mialam i pokazal sie zarodek z bijacym sercem a juz bylam nastawiona na poronienie.

    Sylvuszka, Aleste lubią tę wiadomość

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • Aleste Koleżanka
    Postów: 41 4

    Wysłany: 14 listopada 2018, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,
    ja 11.11 zrobiłam testy i wyszły pozytywnie wg. owu to 6 tydzień. Wizytę u lekarza mam w poniedziałek. Bety z krwi nie robiłam, położna w przychodni powiedziała, że mam nie robić ( byłam spytać, czy mnie przyjmie szybciej). Czekać z betą na skierowanie od lekarza?. Testy potwierdził jeszcze jeden wykonany wczoraj. I czy to normalne, że przy dłuższym wysiłku ( rower) zaczyna pobolewać mnie brzuch?

    f2w3yx8dmfujgip8.png
  • Kajcia Debiutantka
    Postów: 9 1

    Wysłany: 14 listopada 2018, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Kochane :)
    Mój wczorajszy wynik bety to 11364 i mam dziś usg... Myslicie że juz bedzie coś widać ? Niby powinno ale... Jakie Wasze doświadczenia z taką betą ?

  • Oleśka11 Autorytet
    Postów: 984 639

    Wysłany: 14 listopada 2018, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleste wrote:
    Dziewczyny,
    ja 11.11 zrobiłam testy i wyszły pozytywnie wg. owu to 6 tydzień. Wizytę u lekarza mam w poniedziałek. Bety z krwi nie robiłam, położna w przychodni powiedziała, że mam nie robić ( byłam spytać, czy mnie przyjmie szybciej). Czekać z betą na skierowanie od lekarza?. Testy potwierdził jeszcze jeden wykonany wczoraj. I czy to normalne, że przy dłuższym wysiłku ( rower) zaczyna pobolewać mnie brzuch?

    Nie czekaj na skierowanie, zrób betę dla własnego spokoju. I bóle podbrzusza we wczesnej ciąży są jak najbardziej normalne. Ja bym na Twoim miejscu na razie zrezygnowała z dużego wysiłku.

    Aleste lubi tę wiadomość

    gann3e3k131pma53.png
  • Oleśka11 Autorytet
    Postów: 984 639

    Wysłany: 14 listopada 2018, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kajcia wrote:
    Witajcie Kochane :)
    Mój wczorajszy wynik bety to 11364 i mam dziś usg... Myslicie że juz bedzie coś widać ? Niby powinno ale... Jakie Wasze doświadczenia z taką betą ?
    To zależy. Niektóre mają taką betę wcześniej, inne później. Który tydzień i dzień?

    gann3e3k131pma53.png
  • Aleste Koleżanka
    Postów: 41 4

    Wysłany: 14 listopada 2018, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleśka11 wrote:
    Nie czekaj na skierowanie, zrób betę dla własnego spokoju. I bóle podbrzusza we wczesnej ciąży są jak najbardziej normalne. Ja bym na Twoim miejscu na razie zrezygnowała z dużego wysiłku.


    Dziękuje za poradę, wszyscy dookoła mi mówią, że przesadzam z chęcią zrobienia bety ;)

    f2w3yx8dmfujgip8.png
  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 14 listopada 2018, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kajcia wrote:
    Witajcie Kochane :)
    Mój wczorajszy wynik bety to 11364 i mam dziś usg... Myslicie że juz bedzie coś widać ? Niby powinno ale... Jakie Wasze doświadczenia z taką betą ?

    Przy takiej becie na pewno będzie widoczny pęcherz płodowy, prawdopodobnie z zarodkiem, ale na serduszko może być za wcześnie (średnio przy becie 17 tyś widać serduszko).

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 14 listopada 2018, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleste wrote:
    Dziewczyny,
    ja 11.11 zrobiłam testy i wyszły pozytywnie wg. owu to 6 tydzień. Wizytę u lekarza mam w poniedziałek. Bety z krwi nie robiłam, położna w przychodni powiedziała, że mam nie robić ( byłam spytać, czy mnie przyjmie szybciej). Czekać z betą na skierowanie od lekarza?. Testy potwierdził jeszcze jeden wykonany wczoraj. I czy to normalne, że przy dłuższym wysiłku ( rower) zaczyna pobolewać mnie brzuch?

    Nie musisz wcale bety robić - będziesz spokojniesza. Jak testy pozytywne i nie ma krwawień/plamień, ani silnych bóli menstruacyjno-podobnych to się nie martw :) A brzuch będzie pobolewał tak czy inaczej. Jeśli wcześniej nie jeździłaś na rowerze to w ciąży sobie odpuść, a jak jeździłaś i nie ma ww. objawów to spokojnie możesz jeździć dalej. Brzuch będzie pobolewał na początku ciąży.

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • Kajcia Debiutantka
    Postów: 9 1

    Wysłany: 14 listopada 2018, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leira wrote:
    Przy takiej becie na pewno będzie widoczny pęcherz płodowy, prawdopodobnie z zarodkiem, ale na serduszko może być za wcześnie (średnio przy becie 17 tyś widać serduszko).

    Wielkie dzięki :) Dam znać po USG :)

  • Kajcia Debiutantka
    Postów: 9 1

    Wysłany: 14 listopada 2018, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleśka11 wrote:
    To zależy. Niektóre mają taką betę wcześniej, inne później. Który tydzień i dzień?


    To równy 6 tydzień :) 8.11 beta wynosiła 2316 a 13.11 - 11364.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2018, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już po wszystkim,jak ktoś się ciekawy jak wygląda cały proces "usuwania" to:
    Dają tabletki. Mnie po 30min cmil brzuch, później jak na okres i gdybym nie poszła do łazienki to nie zobaczyłabym że krwawię. Wezwali lekarza, dosłownie samo łyżeczkowanie to 5min ale drugie tyle badanie,podanie znieczulenia.i za 3godzinki do domu.

  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 14 listopada 2018, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajnie, ze wszystko szybko poszlo. Trzymam kciuki za nastepne podejscie. Kiedy mozecie sie znowu starac?

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2018, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dwa miesiące żeby wszystko ładnie się zagoiło.czyli u mnie akurat jeden cykl+czas do owulacji ;) na razie bez clo żeby dać odpocząć jajnikom. I dwóch lekarzy mi powiedziało że tabletki lepiej znoszą kobiety które naturalnie rodziły bo szyjką lepiej pracuje

‹‹ 5 6 7 8 9
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ