X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr 6tc i nic nie widać
Odpowiedz

6tc i nic nie widać

Oceń ten wątek:
  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 7 listopada 2018, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgaRydz wrote:
    Cześć laski :)
    Moja sytuacja wygląda podobnie jak dziewczyn, czyli stres o to co będzie dalej. Wiem, irracjonalny no ale cóż.

    Na usg dwa 24.10 usłyszałam, że jestem w ciąży ale bardzo wczesnej. Zlecono mi mase badań typowo prenatalnych.

    Beta 5.11 - 137,9
    beta 7.11 - 349,9
    Kolejna wizyta 13.11
    Co sądzicie ?

    Super przyrosty, a przy tej becie to nie ma co USG odpalać bo nic nie będzie widać na 100% :) Poczekaj spokojnie 2 tygodnie i będzie już widać zarodek z bijącym serduszkiem :)

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 7 listopada 2018, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leira wrote:
    Poczekaj spokojnie 2 tygodnie i będzie już widać zarodek z bijącym serduszkiem :)
    Moj ulubiony tekst na tym forum :D Swieta prawda ale denerwuje jak nie wiem bo tak ciezko czekac :)

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • Oleśka11 Autorytet
    Postów: 984 639

    Wysłany: 7 listopada 2018, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też fiksowałam z betą i tak teraz z perspektywy odrobiny czasu stwierdzam, że nie warto. Zrób dwa razy żeby zobaczyć czy przyrasta i jeśli tak to nie rób już więcej.

    gann3e3k131pma53.png
  • Oleśka11 Autorytet
    Postów: 984 639

    Wysłany: 7 listopada 2018, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha, u mnie zarodek z bijacym sercem było widać w 5t5d.

    gann3e3k131pma53.png
  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 8 listopada 2018, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xgirl wrote:
    To czytanie w necie to najgorsze co moze byc… Czlowiek naczytal sie o poronieniach., pustych jajach, ciazach pozamacicznych, peknietych jajowodach i zamiast cieszyc sie ciaza to siedzi jak na szpilkach.

    Haha, miałam to samo, każda to przechodzi ;)
    O której USG?

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 8 listopada 2018, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz mialam. Jest pecherzyk w macicy :) Lekarz powiedzial, ze rozmiar idealny co do mojego tygodnia i dnia ciazy. Tylko troche szkoda, ze nic wiecej nie zobaczylam. Naczytalam sie, ze niektore dziewczny juz serce widzialy tak wczesnie o.O

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 listopada 2018, 11:44

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 8 listopada 2018, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xgirl wrote:
    Juz mialam. Jest pecherzyk w macicy :) Lekarz powiedzial, ze rozmiar idealny co do mojego tygodnia i dnia ciazy. Tylko troche szkoda, ze nic wiecej nie zobaczylam. Naczytalam sie, ze niektore dziewczny juz serce widzialy tak wczesnie o.O

    A widzisz :)
    Jakiej wielkości pęcherzyk?

    Niektóre kobiety widzą serduszko w 6 tygodniu, a inne w 8 - 9 tygodniu :)

    prosiulek lubi tę wiadomość

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 8 listopada 2018, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tego co pamietam to 7mm. Teraz czekanie na 19.11 :)

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 8 listopada 2018, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaa mam na zdjeciu napisane.. 7,89mm

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • Oleśka11 Autorytet
    Postów: 984 639

    Wysłany: 8 listopada 2018, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xgirl wrote:
    Juz mialam. Jest pecherzyk w macicy :) Lekarz powiedzial, ze rozmiar idealny co do mojego tygodnia i dnia ciazy. Tylko troche szkoda, ze nic wiecej nie zobaczylam. Naczytalam sie, ze niektore dziewczny juz serce widzialy tak wczesnie o.O

    Ja widziałam serce w 5t5d ale u mnie pęcherzyk był dużo większy, bo ponad 1,5 cm. Przy rozmiarze 7 mm to zdecydowanie nie czas szukać serca :)

    gann3e3k131pma53.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2018, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzis byłam u gin i okazało się, że puste jajo -pęcherzyk 15mm, za tydzień idę na 'czyszczenie' i nie wiem czy wybrać łyżeczkowanie czy tabletki(muszę poczytać w necie, bo lekarz powiedział, że to ode mnie zależy). Ale od jakiegoś czasu miałam przeczucie, że nic z tego nie będzie, także aż tak tego nie przeżyłam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 listopada 2018, 19:49

  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 8 listopada 2018, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xgirl wrote:
    Z tego co pamietam to 7mm. Teraz czekanie na 19.11 :)

    No to malutki jeszcze, ale na następnej wizycie na bank będzie widać fasolke z serduszkiem :)

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 8 listopada 2018, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylvuszka wrote:
    Dzis byłam u gin i okazało się, że puste jajo -pęcherzyk 15mm, za tydzień idę na 'czyszczenie' i nie wiem czy wybrać łyżeczkowanie czy tabletki(muszę poczytać w necie, bo lekarz powiedział, że to ode mnie zależy). Ale od jakiegoś czasu miałam przeczucie, że nic z tego nie będzie, także aż tak tego nie przeżyłam.

    EKhm, z mojej najlepszej wiedzy wynika, że nie można stwierdzić pustego jaja do jego wielkości 20-25 mm, skontroluj jeszcze USG za tydzień.

    Oleśka11 lubi tę wiadomość

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • lemoniading Znajoma
    Postów: 17 4

    Wysłany: 8 listopada 2018, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylvuszka wrote:
    Dzis byłam u gin i okazało się, że puste jajo -pęcherzyk 15mm, za tydzień idę na 'czyszczenie' i nie wiem czy wybrać łyżeczkowanie czy tabletki(muszę poczytać w necie, bo lekarz powiedział, że to ode mnie zależy). Ale od jakiegoś czasu miałam przeczucie, że nic z tego nie będzie, także aż tak tego nie przeżyłam.

    A który tydz?
    Ja mialam łyzeczkowanie, po rozmowach z ginem,który nie nalegal na to,ale uznałam,że będę pod opieką jak coś i na pewno wszystko oczyszczą. Wiele historii słyszałam,jak dziewczyny braly tabletki w domu,a i tak skończyło sie lyzeczkowaniem. Jeśli nie jest to dla Ciebie tak bardzo emocjonalne (mimo ze oczywiscie w jakims stopniu zawsze jest) to chyba lepiej szpital,ale kazdy musi sam to poczuć.
    Chociaz spytaj sie jak to jest jak pęcherzyk pusty,bo u mnie juz zarodek był i chciałam dać do badań,wiec to też mialo znaczenie.

    xgirl - super, pierwszy krok jest :) Ja ide 13.11

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 listopada 2018, 20:03

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2018, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leira wrote:
    EKhm, z mojej najlepszej wiedzy wynika, że nie można stwierdzić pustego jaja do jego wielkości 20-25 mm, skontroluj jeszcze USG za tydzień.
    Za tydzień w piątek mam zgłosić się do szpitala i wtedy na pewno zrobią mi usg, ale skoro 19.10 pęcherzyk miał 3mm a dziś 15 to trochę za wolno rośnie i powinien byc chociaż widoczny pęcherzyk żółtkowy;/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 listopada 2018, 21:23

  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 8 listopada 2018, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylvuszka wrote:
    Za tydzień w piątek mam zgłosić się do szpitala i wtedy na pewno zrobią mi usg, ale skoro 19.10 pęcherzyk miał 3mm a dziś 15 to trochę za wolno rośnie i powinien byc chociaż widoczny pęcherzyk żółtkowy;/

    U mnie nie był widoczny na USG pęcherzyk żółtkowy, mimo że był zarodek. Aczkolwiek chodziło mi bardziej o to, żeby nie iść w ciemno na zabieg bo to mały pęcherzyk. Ja przy pierwszej ciąży (puste jajo), miałam USG w szpitalu i dzień przed szpitalem i powiem Ci, że gdyby nie to wcześniejsze USG to nie wiem czy zgodziłabym się na zabieg bo na tym USG szpitalnym to sam pęcherzyk był ciężko widoczny - obraz był mega rozmazany - że nie wiem czy tylko na podstawie USG uwierzyłabym, że faktycznie jajo jest puste. Ja robiłam też betę przed zabiegiem i tu też widoczny był minimalny przyrost, ale to dopiero pod sam koniec, bo na początku beta rosła normalnie.

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2018, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lemoniada- 8tc.lekarz powiedział że tabletki albo zabieg w szpitalu, żeby było pod kontrolą wszystko. Mój lekarz ma bardzo dobry sprzęt i nawet ja 'nielekarz"zobaczyłam że nic nie ma a gmerał mi dobre kilka minut.Po zabiegu sam mi wszystko powie, bo on jest bardzo za ciążami,więc będzie szukał przyczyny co jest nie tak żeby w razie czego w przyszłości zapobiec, choć wiadomo że czasem niedarady.
    Leira- mój dr ma nowe USG, na którym wykonuje prenatalne,więc jakby miał jakiś sprzęt sprzed kilku lat to też podeszlabym z dystansem.a sam mi powiedział że w szpitalu jeszcze inny dr zrobi USG żeby było na 100%pewne

  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 9 listopada 2018, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylvuszka i jak sie czujesz? Bardzo mi przykro. Ja sama juz swiruje jesli chodzi o moja sytuacje, jest pecherzyk ciazowy i nic wiecej. Dziewczyny z mlodszymi ciazami juz cos widza a ja nic :(

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2018, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xgirl wrote:
    Sylvuszka i jak sie czujesz? Bardzo mi przykro. Ja sama juz swiruje jesli chodzi o moja sytuacje, jest pecherzyk ciazowy i nic wiecej. Dziewczyny z mlodszymi ciazami juz cos widza a ja nic :(
    Jakoś dziwnie spokojna jestem.ale może dlatego że miałam jakieś przeczucie że to puste jajo.mimo żadnych plamien itd. coś w środku mi mówilo że nic z tego nie będzie.
    A tobie życzę żebyś zobaczyła bijące serce, to stres przejdzie!
    (Wczorajsze zdjęcie)
    68fzaa.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 listopada 2018, 13:53

  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 9 listopada 2018, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czemu mialas takie przeczucie? Tak o czy byly jakies przeslanki ku temu?

    To zdjecie z pustym pecherzykiem jest baaardzo smutne :( Ale juz sie takich historii naczytalam w necie, ze wszystko jest mozliwe. Choc nie chce wzbudzac zludnych nadziei.. silna babka jestes jesli tak spokonie do tego podchodzisz. Godne podziwu.

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ