X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr 6tc i nic nie widać
Odpowiedz

6tc i nic nie widać

Oceń ten wątek:
  • magdaaa88 Autorytet
    Postów: 394 314

    Wysłany: 7 listopada 2018, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie przy becie 2738 nie było nic widać na usg, lekarz kazał przyjść za 2 tygodnie i wtedy już było serduszko :) A teraz obecnie jestem w skończonym 26 tygodniu ciąży :)

    Leira lubi tę wiadomość

  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 7 listopada 2018, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To tez juz wysoka..prawie 3 tys.. a w internetach sieja panike, ze od tysiaca zu musi byc cos widac.

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 7 listopada 2018, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xgirl wrote:
    To tez juz wysoka..prawie 3 tys.. a w internetach sieja panike, ze od tysiaca zu musi byc cos widac.

    I masz dowód, że niektórzy lekarze i "eksperty" z internetu ..uja wiedzą :P

    EDIT: xgirl pisałam Ci już, że mi kalkulatory pokazywały za niski przyrost bety, a ten niski przyrost ma ponad 5 miesięcy ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 listopada 2018, 14:55

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 7 listopada 2018, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To sie pewnie nastresowalas..

    Dlatego nie robie juz zadnych bet bo to nie na moje nerwy. Choc czekanie na USG 19.11 tez nie haha :D

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 7 listopada 2018, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xgirl wrote:
    To sie pewnie nastresowalas..

    Dlatego nie robie juz zadnych bet bo to nie na moje nerwy. Choc czekanie na USG 19.11 tez nie haha :D


    A to nie masz USG jutro?

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • AgaRydz Ekspertka
    Postów: 208 79

    Wysłany: 7 listopada 2018, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć laski :)
    Moja sytuacja wygląda podobnie jak dziewczyn, czyli stres o to co będzie dalej. Wiem, irracjonalny no ale cóż.

    Na usg dwa 24.10 usłyszałam, że jestem w ciąży ale bardzo wczesnej. Zlecono mi mase badań typowo prenatalnych.

    Beta 5.11 - 137,9
    beta 7.11 - 349,9
    Kolejna wizyta 13.11
    Co sądzicie ?

    SYNUŚ <3

    Niedoczynność tarczycy
    Po stracie w 20 tyg. ( Luty 2019 )

  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 7 listopada 2018, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam mam ale u innego lekarza i nawet nie wiem czy mi zrobi...

    W ogole jestem wsciekla bo dowiedzialam sie, ze majac niedoczynnosc trzeba szybko zbadac hormony tarczycy a mi moje lekarki nic nie powiedzialy a wiedza, ze w ciazy jestem i mam niedoczynnosc :[[[ Mamm takiego wkurwa, ze masakra.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 listopada 2018, 17:46

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • AgaRydz Ekspertka
    Postów: 208 79

    Wysłany: 7 listopada 2018, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xgirl wrote:
    Mam mam ale u innego lekarza i nawet nie wiem czy mi zrobi...

    W ogole jestem wsciekla bo dowiedzialam sie, ze majac niedoczynnosc tarczycy trzeba szybko badac hormony a mi moje lekarki nic nie powiedzialy a wiedza, ze w ciazy jestem :[[[ Mamm takiego wkurwa, ze masakra.
    Tez mam niedoczynność, moja endo uprzedziała mnie że mam dwakę w razie co zwiększyć z 100 na 150 eutyroxu. Tak tez zrobiłam i tsh 0,4 a ft4 16 , badania sama robie regularnie tarczycowe i "kontroluje" sama a wizyta u edno co ok. 3 miechy (wszystko prywatnie) :)

    SYNUŚ <3

    Niedoczynność tarczycy
    Po stracie w 20 tyg. ( Luty 2019 )

  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 7 listopada 2018, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak tak ja kontroluje hormony regularnie ale nie wiedzialam, ze jak sie wciaze zajdzie to trzeba czesciej i nakjlepiej zaraz po pozytywnej becie :( I moje dwie lekarki nic mi nie powiedzialy o tym jak sie dowiedzialy o mojej ciazy. Porazka :( Jak tak mozna :( Gdyby nie to forum to bym nawet nie wiedziala :( Jestem strasznie wsciekla :/

    A Twoj przyrost jest dobry, sprawdz sobie w kalkulatorze tu na Belly.

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • AgaRydz Ekspertka
    Postów: 208 79

    Wysłany: 7 listopada 2018, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojojo nie denerwuj się, często zapominają. Mi moja gin, tez nie powiedziała. Sama zrobiłam :( A co bierzesz na tarczycę ?

    SYNUŚ <3

    Niedoczynność tarczycy
    Po stracie w 20 tyg. ( Luty 2019 )

  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 7 listopada 2018, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Euthyrox 50. Mam od lat TSH kolo 1 czyli idealnie ale boje sie, ze mi teraz skoczylo. Na szczescie jutro lekarz z rana.

    No ale jak mozna zapomniec? Nosz kur...

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 7 listopada 2018, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jakie wyniki Ci wyszly? Podskoczylo Ci cos?

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • AgaRydz Ekspertka
    Postów: 208 79

    Wysłany: 7 listopada 2018, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz co , zanim zrobiłam bete to wiedziałam od gina że niby jestem w ciąży więc z bomby że, tak powiem podniosłam. A Ostanio jak robiłam na początku października miałam 0,6 tsh. Podniosła o te 50 eutyrox i nie zdążyło sie podnieść na to wynika. W każdym bądź razie chyba niskie TSH sprzyja ciąży. Co myślisz ?

    Lekarzem nie jestem ale mam fajną szczerą babeczkę endo i jakoś zawsze tak robi żeby na siłe kasy nie wyciągać. Zobaczymy.

    SYNUŚ <3

    Niedoczynność tarczycy
    Po stracie w 20 tyg. ( Luty 2019 )

  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 7 listopada 2018, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem tylko, ze podczas staran idealnie jest miec TSH kolo 1. A jakie normy sa gdy juz sie w ciaze zajdzie to sie mnie nie pytaj bo nie wiem.

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • AgaRydz Ekspertka
    Postów: 208 79

    Wysłany: 7 listopada 2018, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem, to daj znać co wyszło u lekarza jutro :) trzymam kciuki za dobre wyniki.

    SYNUŚ <3

    Niedoczynność tarczycy
    Po stracie w 20 tyg. ( Luty 2019 )

  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 7 listopada 2018, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak dam znac.
    Eh juz sil nie mam :(

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • magdaaa88 Autorytet
    Postów: 394 314

    Wysłany: 7 listopada 2018, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xgirl wrote:
    To tez juz wysoka..prawie 3 tys.. a w internetach sieja panike, ze od tysiaca zu musi byc cos widac.

    Leira wrote:
    I masz dowód, że niektórzy lekarze i "eksperty" z internetu ..uja wiedzą :P

    EDIT: xgirl pisałam Ci już, że mi kalkulatory pokazywały za niski przyrost bety, a ten niski przyrost ma ponad 5 miesięcy ;)


    No właśnie wysoka beta była. Ja oczywiście naczytałam się w internecie o ciązy pozamacicznej itd i te 2 tygodnie oczekiwania na kolejną wizytę było dla mnie męką. Mój ginekolog na szczęście nie sugerował niczego złego, powiedział, że na tym etapie może nie być nic widać bo to wczesna ciąża i kazał przyjść za 2 tygodnie na ponowne usg. Ale człowiek niestety taki głupi że siedzi i czyta... Na szczęście za 2 tygodnie słyszałam już serduszko :)

  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 7 listopada 2018, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To czytanie w necie to najgorsze co moze byc… Czlowiek naczytal sie o poronieniach., pustych jajach, ciazach pozamacicznych, peknietych jajowodach i zamiast cieszyc sie ciaza to siedzi jak na szpilkach.

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • magdaaa88 Autorytet
    Postów: 394 314

    Wysłany: 7 listopada 2018, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niestety wiem co to znaczy :D Ale dalej nie jest lepiej :P Hihi potem człowiek się martwi badaniami prenatalnymi, skracającą się szyjką, brakiem ruchów itd :D Także zawsze coś :)

  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 7 listopada 2018, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daj spokoj… ja przez ciaze nerwicy sie chyba nabawie.

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ