X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr 6 tydz..piersi
Odpowiedz

6 tydz..piersi

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • AminaLevo Przyjaciółka
    Postów: 120 61

    Wysłany: 18 lutego 2022, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej..wg flo jestem w 6tyg 1 dniu ciąży.
    Czy ból piersi jest bólem zmiennym czy raczej stałym? Chodzi mi o to,czy np w ciagu dnia ból ustępuje samoistnie i wraca np wieczorem?!? Czy jego zanik jest powodem do niepokoju?
    Od poczatku dodatniej bety jestem na duphastonie 2x1.
    Beta przyrasta prawidłowo, ale martwią mnie piersi,które dzisiaj w poludnie zaczęły mnie boleć zdecydowanie mniej,prawie w ogóle. Nic innego się nie dzieje.
    Do tej pory bolały najbardziej rano i wieczorem i byly takie "ciężkie " a dzisiaj zaobserwowałam zmniejszenie dolegliwości i to znaczne. Martwi mnie to,poniewaz w poronionej ciąży wlasnie w 6 tyg,odszedł mi ból piersi i nastepnie zaczęłam plamić..i już jestem zestresowana,a wizyta w poniedziałek 😔

  • paulina502 Ekspertka
    Postów: 374 96

    Wysłany: 19 lutego 2022, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie też piersi raz bolą mocniej, a raz prawie wcale 😉 w pierwszej ciąży też tak miałam i też się tym stresowałam, niepotrzebnie. Podobno wiele kobiet tak ma i to normalne. Tak samo jak mdłości, jednego dnia są bardziej nasilone, innego dnia mniej

    km5stv73dz23t84d.png

    ckais65g4jw1ph1s.png
  • AminaLevo Przyjaciółka
    Postów: 120 61

    Wysłany: 19 lutego 2022, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wykończę się psychicznie chyba z tym stresowaniem..😉 dziękuję za odpowiedź ❤

    paulina502 lubi tę wiadomość

  • Eedzia11 Autorytet
    Postów: 351 129

    Wysłany: 19 lutego 2022, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie stresuj się, bo to tylko szkodzi. Też mam chwile zwątpienia gdy coś wydaje mi się dziwne, ale nie masz na ciążę wpływu. Jak to mówi mój lekarz, dziś jest super, co będzie jutro niewiadomo, bo ciąża jest zbyt skomplikowanym procesem aby można było coś gwarantować.

    Mnie piersi bolą jak rano wstaję z łóżka, za dnia jest spoko.

    Bądź dobrej myśli, ja też ciążę straciłam, więc wiem co piszę.

    3jgxgzu39cero8h3.png

    _____________________________
    01.02 beta 24,53 💛 progesteron 24,58 (3 tygodnie i 5 dni)
    11.02 beta 2403,0 (5 tydzień i 1 dzień)
    17.02 beta 11870,0
    18.02 CRL 3,7 mm mamy serduszko ❤
    23.02 CRL 6,2mm
    ❤❤❤ 11.10.2022 urodził się Synuś ❤❤❤
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 23 czerwca 2022, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,właśnie przestały mnie boleć piersi więc myślę tylko o jednym. W sumie nie pytałam lekarza czy przy dużych dawkach progesteronu też zacznę plamić czy nie. Jak to u was było?


    u5cvp2.png
  • Nastkaa97 Autorytet
    Postów: 414 216

    Wysłany: 23 czerwca 2022, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olencja wrote:
    Hej dziewczyny,właśnie przestały mnie boleć piersi więc myślę tylko o jednym. W sumie nie pytałam lekarza czy przy dużych dawkach progesteronu też zacznę plamić czy nie. Jak to u was było?

    W pierwszej ciąży przestały mnie bolec piersi jakos w 5t3d, w moim przypadku nie oznaczało to nic złego, ponadto od tego dnia zaczynałam brac duphaston I nadal nie bolały. Bądź dobrej myśli.
    Co do plamień to niestety nie pomogę.

    olencja lubi tę wiadomość

    16.05.2021r. KLARA ❤
    Starania o drugiego maluszka od 05.2022r. ❤
    27.07.2022r. 10+2 - Aniołek [*] (wada genetyczna )
    Styczeń 2023r. - cb 💔
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ