X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr 5 tc lekki bol krzyza
Odpowiedz

5 tc lekki bol krzyza

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Pokahontaz Koleżanka
    Postów: 48 25

    Wysłany: 27 marca 2015, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,

    Dziewczyny czy ktoras z Was na poczatku ciazy takze odczuwala lekki bol w krzyzu- jakby nerwobol? Czy to powod do niepokoju? Nie towarzyszy temu bol brzucha czy plamienie.

  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 27 marca 2015, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie na początku bolał krzyż tak jak boli jak ma się wysoką gorączkę.
    Na ból trochę pomagał masaż.
    To normalne :)
    Do tej pory co jakiś czas pobolewa nawet jak leże w dzień i nic nie robię.

    zrz69vvj69ave0jf.png


  • Pokahontaz Koleżanka
    Postów: 48 25

    Wysłany: 27 marca 2015, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje za odpowiedz - już się zmartwiłam :) Poszliśmy z mężem na spacer i póki co przeszło.

  • bella88 Autorytet
    Postów: 433 480

    Wysłany: 28 marca 2015, 06:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie krzyż, plecy bolą od owulacji jak jeszcze nawet nie widziałam że jestem w ciąży. Nie wiem czemu tak. To był mój pierwszy objaw. Dosyć dziwny :-P i do tej pory mnie pobolewa choć już mniej. Przynajmniej mogę dłużej posiedzieć czy pochodzić. Wcześniej nie szło. Także myślę że możesz być spokojna. Mi póki co nic nie jest :-D

    25 cs o drugie maleństwo
    29.04 10dpo - ||
    05.05 16dpo Beta 1113 mlU/ml, Prog 35,60 ng/ml
    07.05 18dpo Beta 2307 mlU/ml
    Wizyta 29.06 godz. 18.45 prenatalne
    oar8skjo7l38xs7t.png
  • Pokahontaz Koleżanka
    Postów: 48 25

    Wysłany: 28 marca 2015, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kolezanka, ktora tez jest teraz w ciazy powiedziala mi ze to powiekszajaca macica moze uciskac na jakis nerw - wydaje mi sie za tak wlasnie moze byc. Przy kolejnej wiyzcie u lekarza zapytam o to dla swietego spokoju i dam znac :)

  • Poz!omka. Autorytet
    Postów: 975 571

    Wysłany: 29 marca 2015, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy w 5tc miałyście (np raz, dwa razy dziennie) takie chwilowe bóle w macicy ? ale nie takie lekkie skurcze jak na @, tylko taki ból jakby coś rozrywało od środka.. trwający max 3 min. Już 6 dzień mam coś takiego, czasami aż się ruszyć nie mogę ale to trwa chwile i przechodzi,najcześciej na wieczór i z samego rana, nigdy wcześniej tak nie miałam, @ nadal brak, dlatego próbuje sobie do czegoś te bóle przypisać :P testuje w przyszłym tygodniu. Z góry dzięki za odpowiedź, pozdrawiam cieplutko :-)

    Ps. Wiem że temat o bólu krzyża ale nie wiedziałam gdzie to napisać :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 marca 2015, 08:46

    Alicja <3. <3 ''..Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym...'' <3
    atdcmg7y5xqxk96s.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ