X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr 4 tydzień - wizyta u gina i usg
Odpowiedz

4 tydzień - wizyta u gina i usg

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga23 wrote:
    Oj juz mi przeszla ta glupota:) bylam wczoraj na usg i tylko pecherzyk jest i to malutki 5,6 mm.Mam nadzieje ze nie bedzie pusty.A co w Was jak sie czujecie?


    Oj to juz za 2, 3tygodnie bedzie widać dzidzie:) ja zaczynam wszystko od nowa

  • Aga23 Ekspertka
    Postów: 427 63

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idę teraz 22 kwietnia ale coś mi się wydaje że pęcherzyk stanowczo za mały.Sama gin powiedziała że malutki i gdyby coś się działo od razu do szpitala...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 kwietnia 2015, 11:53

    Serduszko <3 Mój synek
    1usa2n0agusqcyxu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnie Aga :) ja tez mialam malutki pecherzyk.. a przy jakiej becie mialas badanie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale Aga widzialam Twoj inny watek ze mialas TSH ponad 4? Obnizylas? Przy takim Tsh moze i zaszals w ciaze, ale to jest niebezpieczne dla polodu i jego utrzymania..

  • justa1234 Autorytet
    Postów: 2280 2565

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ailatan wrote:
    ale Aga widzialam Twoj inny watek ze mialas TSH ponad 4? Obnizylas? Przy takim Tsh moze i zaszals w ciaze, ale to jest niebezpieczne dla polodu i jego utrzymania..
    Też uważam że takie wysokie tsh jest niebezpieczne dla płodu ale mój gin tak mnie ostatnio wkurzyl bo stwierdził że z wynikiem tsh 4,5noe trzeba nic robić!! No idiota normalnie!! Oczewiscie nie posluchalam go i od razu polecialam do endo i ten od razu mi zwiększył dawkę ethyroxsu z 50 na 75 i powiedział że kobiet w ciąży najlpiej jak ma nadczynność niż niedoczynność.

  • magda sz Autorytet
    Postów: 5465 13071

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga mój pęcherzyk w 5,4 tc miał 6,5mm więc to wcale nie jest mało jak widać po moim suwaczku :) nie stresuj się a dostałaś Duphaston? czasem pomaga utrzymać ciążę. Ja miałam plamienia i jechałam na nim do 13 tygodnia.

    oc7e509.png
    ySkMp1.png
  • Aga23 Ekspertka
    Postów: 427 63

    Wysłany: 4 kwietnia 2015, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie nic nie dostałam :( Tylko kwas foliowy mam brać.Plamień nie mam,czasem tylko brzuch pobolewa.Tak tsh miałam 4.180 dokładnie ale nie tylko, robiłam badania hormonalne i sporo wyszło mi poza normą.Teraz mam skierowanie na badania krwi, w tym tsh i z wynikami mam iść na usg 22 kwietnia.Mam nadzieje że będzie ok.Ciąża jest wynikiem leczenia

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 kwietnia 2015, 09:19

    Serduszko <3 Mój synek
    1usa2n0agusqcyxu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2015, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga23 wrote:
    Właśnie nic nie dostałam :( Tylko kwas foliowy mam brać.Plamień nie mam,czasem tylko brzuch pobolewa.Tak tsh miałam 4.180 dokładnie ale nie tylko, robiłam badania hormonalne i sporo wyszło mi poza normą.Teraz mam skierowanie na badania krwi, w tym tsh i z wynikami mam iść na usg 22 kwietnia.Mam nadzieje że będzie ok.Ciąża jest wynikiem leczenia


    Bedzie dobrze. Podobno brzuch pobolewa jeszcze do 3, 4 miesiąca a maja siostrę bolał cała ciaze. Nic sie nie martw bo to tylko szkodzi dziecku.

  • Aga23 Ekspertka
    Postów: 427 63

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co tam słychać dziewczynki?Ja niestety już leczę się antybiotykami, do końca tygodnia na zwolnieniu

    Serduszko <3 Mój synek
    1usa2n0agusqcyxu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ojojoj antybiotyki w ciazy? coz sie stalo :( ?

  • Aga23 Ekspertka
    Postów: 427 63

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ailatan wrote:
    ojojoj antybiotyki w ciazy? coz sie stalo :( ?
    A właśnie antybiotyki, niby jest kilka które można brać w ciąży ale to nadal silne leki :( Nie ma wyjścia,3 tygodnie leczyłam się syropkami itd poszło dalej i niestety lekarz powiedział że nie ma wyjścia

    Serduszko <3 Mój synek
    1usa2n0agusqcyxu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hm no wlasnie, tym bardziej ze to teraz organogeneza bedzie.. no ale skoro Tobie choroba zagraza to pewnie nie ma wyjscia..

‹‹ 3 4 5 6 7
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ