X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr 4+5tc- czy zobaczę już pęcherzyk? Proszę o pomoc!
Odpowiedz

4+5tc- czy zobaczę już pęcherzyk? Proszę o pomoc!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • belldandy Autorytet
    Postów: 4889 2379

    Wysłany: 21 maja 2014, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Proszę o pomoc, mam pobolewania i kłucia po jednej tylko stronie oraz bóle jak na @. Naczytałam się za dużo w internecie o ciąży pozamacicznej, dlatego chciałabym iść jutro do gina sprawdzić co i jak. Jutro będę w 4+5tc, wczoraj moja beta o godzinie 13;30 wynosiła 1284, czyli jutro powinna być 2-3 razy większa. Myślicie, że lekarz może już ujrzeć sam pęcherzyk czy jest on dobrze zlokalizowany? Nie jest za wcześnie?

    Antoś 15.01.2015, 11:25 3850 g i 55 cm
    Leoś 29.05.2017, 8:54 - 3940 g i 58 cm
    Aleks 31.03.2021, 9:25 3520 g i 55 cm
    Wincent 30.08.2023, 10:46 3930 g i 54 cm



    [*] 2014 i 2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2014, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana ja tez mam takie bole i wlasnie dzis tu na tym dziale znalazłam odpowiedz ze nie tylko ja jedna tak mam i ze to normalny objaw ;)

  • belldandy Autorytet
    Postów: 4889 2379

    Wysłany: 21 maja 2014, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    Kochana ja tez mam takie bole i wlasnie dzis tu na tym dziale znalazłam odpowiedz ze nie tylko ja jedna tak mam i ze to normalny objaw ;)


    ale też masz tylko po jednej stronie?
    Wg mnie powinny być po obu przecież...

    "Przyszłe mamy mogą obawiać się poronienia.
    Do objawów sygnalizujących, że coś złego się dzieje należy:
    krwawienie,
    ból brzucha - nawet jeśli nie ma krwawienia, a gdy utrzymuje się ból w podbrzuszu po jednej stronie może oznaczać ciążę ektopową (pozamaciczną),
    skurcze."

    Antoś 15.01.2015, 11:25 3850 g i 55 cm
    Leoś 29.05.2017, 8:54 - 3940 g i 58 cm
    Aleks 31.03.2021, 9:25 3520 g i 55 cm
    Wincent 30.08.2023, 10:46 3930 g i 54 cm



    [*] 2014 i 2016
  • desou Autorytet
    Postów: 314 529

    Wysłany: 21 maja 2014, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam! Ja odczuwałam dziwne kłucie przy prawym jajniku ale nie było bardzo bolesne. Bóli jak na @ nie miałam. U lekarza byłam w 4 tyg i 5 dniu i babka była sceptyczna ale zrobiła usg i jej pierwsze słowa po przyłożeniu głowicy: jeeeeeeeeeeest ciąża ;)

    widziała pęcherzyk ale podobno zdarza się często, że jeszcze na tym etapie nie widać. tak samo z serduszkiem, byłam w 6 tyg i 2 dniu i było a ona mówiła, że jeszcze może nie będzie widać...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2014, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana mnie delikatnie kluje dzis dopiero i prawa strona ale ewidentnie ciagnie lewa;) bedzie dobrze!! nie wczytuj sie za bardzo w neta!!

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ