X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr 35 dc brak pecherzyka ciązowego
Odpowiedz

35 dc brak pecherzyka ciązowego

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Patiszon11 Koleżanka
    Postów: 47 47

    Wysłany: 7 kwietnia 2020, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. Zakładam ten wątek bo liczę że któraś z Was mi pomoże.
    Otóż 29dc miałam mieć miesiączke, nie pojawiła,za to bardzo czuły test pokazał bladą kreskę, jednocześnie miałam rano odrobinę brunatnego plemienia. Zadzwoniłam to gin. Ta kazała mi brać luteine 3x200 i acard na noc. Następnego dnia wizyta. Oczywiście nic nie było widać i kolejna wizyta ustalona na wczoraj czyli mój 35dc. Dzień po pierwszej wizycie zrobiłam kolejny test( słaba czułość bo 25) i pokazała się bledsza kreska niż ten sprzed dwóch dni ale bardzo czuły. Oczywiście pomyślałam że już po wszystkim. W dniu drugiej wizyty, czyli 35dc zrobiłam ponownie ten sam test co 4 dni wcześniej i pokazała sie wyraźna druga kreska, zadowolona poszłam na wizytę A tu, nic nie widać. Gin kazała mi odstawić luteine, że to ciaza biochemiczna, że powinno być już coś widać... - mam czekać na okres a i wykluczyla cisze pozamaciczna. (Mialam HSG 5 MIESIRCY TEMU)Oczywiście płakałam cały wieczór. Lecz zaczęłam się zastanawiać, skoro ciazy nie ma to skąd ten wyraźny test w 35dc , tu zdj
    https://m.fotosik.pl/zdjecie/bef2194e0e3917c6
    Porosze pomóżcie cos?
    Mam mętlik w głowie.

  • Patiszon11 Koleżanka
    Postów: 47 47

    Wysłany: 7 kwietnia 2020, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodam że Endo mam grube bo 21 mm macica rizpulchniona

  • Magda603 Ekspertka
    Postów: 244 104

    Wysłany: 9 kwietnia 2020, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy robiłaś badanie z krwi? Może trzeba skonsultować z drugim ginekologiem.

  • Patiszon11 Koleżanka
    Postów: 47 47

    Wysłany: 9 kwietnia 2020, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robilam dzis ponownie test i wyszedl mocniejszy . Zadzwonilam do mojej gin i ona powiedziała że to normalne bo w śluzówke rozwinęła się Kosmówka - stąd pozytywny test.
    Tak więc czekam na miesiączke, narazie cisza.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ