lub
Utwórz konto
(zajmie Ci to tylko 35 sekund)

Ta strona wymaga zalogowania.

Czym jest Dziennik Ciąży?Dziennik ciąży to miejsce gdzie codziennie sprawdzisz status swojej ciąży – w którym tygodniu ciąży dokładnie jesteś, ile zostało Ci jeszcze dni do porodu oraz jaki procent ciąży masz już za sobą. Każdego dnia będziesz mogła wpisać tu swoje objawy, aktywności, testy lub badania które wykonałaś w ciąży.
Jeśli boli Cię głowa lub doświadczyłaś plamienia wpisz to koniecznie. A może danego dnia dużo spacerowałaś lub poszłaś na basen? Ogrom informacji który możesz tu zapisać zaskoczy każdą przyszłą mamę!
Pod koniec ciąży nie zapomnij znaleźć w ciągu dnia chwili na liczenie ruchów płodu. To ważna informacja na temat dobrostanu Twojego dziecka. Przed każdą wizytą możesz wydrukować sobie uzupełnione informacje i pokazać je swojemu lekarzowi. Twoje notatki na temat Twojego zdrowia, Twoich odczuwalnych objawów oraz Twojego odczucia dziecka mogą być bardzo cenną informacją dla Twojego lekarza.

Pamiętaj każda kobieta jest inna i tym samym każda ciąża jest odmienna. W BellyBestFriend o tym wiemy!

Polecane artykuły

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)